Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

dapo
11. feb 2015

@kafoditka mozes aj mna prosim pridat do toho bgb bazarika. vdaka 🙂

golem73
14. feb 2015

Bugaboo je moc fajn kočárek, mě se líbí taky Mutsy a Joolz.

golem73
14. feb 2015

@kafoditka V tom bazariku mají jen použité kočárky?

zsuzsuka
19. feb 2015

Ženičky drahé,mám otazocku,máme bugaboo buffalo,a vajíčko peg perego,neviete nový adapter-peg perego na sedačku bude sedieť?nechcem veľmi kupovať nové vajíčko,keďže to pp je ako nove..veľmi pekne dakujem za skoru odpoveď,Zuzka

bettynka222
23. feb 2015

@kafoditka ahoj 😊 mozes aj mna prosim pridať do bugaboo bazarika?
A nevieš mi prosim poradit, kto šije doplnky na bugaboo donkey? Dakujem 😊

matulinuska
24. feb 2015

@kafoditka pridas prosim aj mna? Dakujem 🙂

dominikamiklosova
1. mar 2015

@kafoditka mozes aj mna pridat???? Dakujeeem

parker36
1. mar 2015

@kafoditka Môžem poprosiť aj mňa pridať do skupiny. Ďakujem

kafoditka
1. mar 2015

@parker36
@dominikamiklosova
@matulinuska baby, uz nie som majiteľka bugaboo. Do skupiny uz nepatrim

randrea
12. apr 2015

Kde zozeniem predlozovaciu striesku na Bugaboo Bee plus?

zuzanka1808
13. apr 2015

Ahojte dievcata, potrebovala by som si dat opravit brzdu na Bugaboo Cameleon. Viete niektora o servise v Kosiciach? 🙂

dapo
13. apr 2015

@zuzanka1808 servis netusim, ale ak mas napr. pretrhnute lanko, len si kup nahradny diel a vymeni si to clovek sam...mam na mysli toto: http://www.vandastore.sk/sk/detske-hracky/bugab...

zuzanka1808
13. apr 2015

@dapo ahoj, dakujem za odpoved 🙂 Pretrhnute lanko to asi nebude, lebo ta zarazka co sa ma zaseknut v kolese sa pri zatiahnuti brzdy pohne, ale neostava tam ☹ skusim pozriet zblizka ze v com je vlastne problem.. Len som to chcela nechat na odbornika no neviem nikoho zohnat.

dapo
13. apr 2015

@zuzanka1808 no v tom ti neporadim ☹

ifkael
15. apr 2015

@zuzanka1808 vandastore- robia aj servis kocikov, aj mimo zaruky myslim

zuzanka1808
15. apr 2015

@ifkael jeej dakujem za odpoved. Idem si to hned pozriet 🙂

zuzana_muller
28. apr 2015

Prosim Vas, nebude nahodou niekto predavat striesku Warhol Butterflies Pink na Cam 3? Dakujem.

pehana
4. máj 2015

@randrea mám k dispozícii striešku bee3 v čiernej farbe

krejzinka11
14. máj 2015

ahojte, nechcete daktora kupit striesku na bee+ mam ruzovu, ciernu a jade green, alebo na chameleon letnu cervenu a ciernu

silviatt
16. máj 2015

Asi to patri skor do inzercie, ale keby ste mali niektora zaujem, chcem predat bugaboo cam 2, denim, na ciernej konstrukcii. Mam k nemu aj autosedacku maxi cosi, adaptery k nej, zimne kolesa, letnu striesku ciernu, podlozku ciernu, fusak bugaboo a fusak lodger. Davala som sit aj nanoznik, je aj s logom, ale my sme nevyuzili. Mam k nemu ak tmavomodru armani prebalovaciu tasku, ktora sa k nemu uplne hodi 🙂 keby mal niekto zaujem, tak sa ozvite. Pokusim sa dnes nafotit. Cena za komplet by bola 450€

rebecca16
18. máj 2015

@silviatt ahoj, napis mi prosim ked bude moznost vidiet niekde fotky. dakujem🙂

trpezliva
21. máj 2015

Vedel by mi prosim niekto poradit. Mam vajicko peg perego a kocik bugaboo cameleon. S adapterom funguju vsetky typy peg perego vajicka? Na nete pisu jediny model primo viaggio 4-35 ci tak nejako. Ostatne (starsie) sa nedaju pouzit? Dakujem velmi pekne.

barb84
22. máj 2015

Ahojte. Mamičky, nebude niektorá z vás predávať cameleon3 alebo buffalo?

bombonka
22. máj 2015

Kočky,kamoška by chcela kúpiť cameleon 3, nepredávate niektorá ?

magoma
22. máj 2015

Poradte mi prosim aky kocik je najlepsi na zimne obdobie ... dakujem

wewe8584
23. máj 2015

Baby, chcem sa spytat, buffalo sa neda kupit iba sportiak? Vsade kde pozeram je aj s vanickou. Dakujem.

amina25
17. jún 2015

Ahojte dievcata,

co hovorite na Bugaboo Bee v zime? pouzivali ste ho niektora od narodenia? Rozmyslam nad kupou hlbokej vanicky, babo sa ma narodit v decembri..nie som si ista, ci je to dobry napad, ale praveze by som potrebovala lahky a maly kocik. Dakujem za vsetky rady.

cinka2
23. jún 2015

kocky nepredavate niektora na bee klasik striesku pre chlapceka?dakujem

monika303
26. jún 2015

Baby, je tu niekto kto by ma pridal do bazarika. Dakujem.

cinka2
27. jún 2015

No aj ja sa rada pridam do bazara 🙂