• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
Prave sme s detmi na Donau Insel Fest vo Viedni a skuste uhadnut, ktory kocik tu najviac vidno.
Bez bugaboo ani krok! Cista davova psychoza.
28. jún 2015 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mozem tiez poprosit o zaradenie do bazarika?a nepredava prosim niekt.bugaboo donkey?moooc dakujem:blush:
8. júl 2015 o 15:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky .. prosim vas kde kupim potahy na kocik kriklave kocky??? pls poslite mi link .. a kde ste kupovali kocik a kolko vas vysiel?
9. júl 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amina25 mame bugaboo cameleon, od septembra s nim "jazdime" a sme spokojní, nám úplne stačí tato velkost kočíka.:slight_smile:
9. júl 2015 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste ho kupili ? ak sa smiem opytat a ako vas visiel cenovo??:
9. júl 2015 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska7878 http://www.modrykonik.sk/group/4662/ do bazara sa mozete pridat aj same
9. júl 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kissmi09151 kúpili sme od známej, už používaný.... bol kupený v Rakúsku.
9. júl 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA som ho mala pri dvojičkách a bol perfektný. Teraz máme Stokke- ak mám porovnať tak Bugaboo u mňa víťazí z praktickej stránky a Stokke z estetickej :slight_smile:
11. júl 2015 o 18:23  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim o radu ake madlo kupit na bugaboo bee3? Mate skusenosti ?
11. júl 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim sedia letne striesky z bee alebo cama na donkey? Pred dovokenkou zhanam rychlo ako kocik viac odvetrat. Ak mate mozete rovno ponuknut na predaj, bude to rychly obchod. Dakujem ;)
13. júl 2015 o 15:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smale mozem sa spytat odkial mad foliu na kocik:slight_smile:
13. júl 2015 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ennah nesedia. Na bee je samostatne strieska, na bee+ a bee3 je rovnaka, na donkey a buffalo su tusim rovnake ale niesom si ista a na cameleon, frog a gecko su rovnake.
14. júl 2015 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ponuknite prosim za rozumnu cenu Bugaboo Cameleon 3 hlboku vanicku a sportak pripadne aj autosedacku vo farebnom prevedeni pre chlapca. oblast zapadneho slovenska nakolko si chceme prist prenho osobne
1. aug 2015 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den baby, nepredavate niektora buffalo, ale len sportiak? Predala som vcera teutonku beyoucko 3kombinaciu, a chcem opat kvalitny kocik, no uz len sportiak, maly ma 13mesiacov. Nechcem novy, uz len z druhej ruky, lebo mam uz tretieho brobca a kocik potrebujem tak max na rok.Dakujem.
5. aug 2015 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezhana niekto Buffalo?
8. aug 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@77orchidea ake mas?
8. aug 2015 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata...idem si po radu. Chystame sa kupit Buffalo......ale mam obavy ci kocik neni velmi tazky. Ake mate s nim prosim skusenosti? V obchode nam odporucili aj Cameleon,len ten moc nechceme nakolko sme dost vysoky :slight_smile: , takze Buffalo nam vyhovuje viac. Budem vdacna za akekolvek info. :slight_smile:
10. aug 2015 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaklac ja mam doma Buffalo, ide naozaj lahucko, je krasny, ale ja mam 155 cm a neviem si zvyknut, nesedi mi, pre vyssie osoby urcite super, zvazujem vymenu za Cam3 kvoli tomu :(
11. aug 2015 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett dobry den kde sa da zakupit taka podlozka čo je v tom tretiom kočiku?
18. aug 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@77orchidea dakujem:slight_smile:. No ked by som bola nizsia tiez beriem Cam.....tak vahame. Este pred par rokmi to bol moj vysnivany kocik:slight_smile: ale teraz som na "vazkach":slight_smile:.
18. aug 2015 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaklac mám tu teraz neter, má asi 181 cm, dala som jej ho vyskúšať a povedala, že naozaj ide ľahučko :slight_smile:
18. aug 2015 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete poradit kto sije striesky na bee? Za nejaku rozumnu cenu? Dakujem
19. aug 2015 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepredavate niektora Buffalo?
26. aug 2015 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky prosim o radu. Mam papiwi sky - a rada by som od vandy kupula striesku bugaboo cameleon soft pink. Nemate niektora odskusane ci strieska z cama sedi na papiwi sky? Dakujem velmi pekne
1. sep 2015 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkazel papiwy ma troska vacsie tie pruty,ta strieska by sa tam nenavliekla, bud zrezat troska z tych prutov alebo kupit aj cameleonove pruty, ak by pasovali... ale lepsie by bolo vyskusat si to
2. sep 2015 o 14:37  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ahoj ak este existuje ten sukromny bazarik na bgb, mohla by si ma prosim, pridat? Dakujem velmi pekne
5. sep 2015 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alyn ahoj, ja už nie som v bazariku. Treba napísať uzivatelke s nickom mecavi.
6. sep 2015 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kafoditka dakjem za info
6. sep 2015 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim o radu, skusenost...pri dvojickach som mala donkey twin a teraz rozmyslam, ci cam alebo bee...
Chcem kupit z tej limitky neon, len pri tom bee si neviem predstavit take 4kg dieta, ked to nema hlboku cast.....
Fakt poprosim o skusenost pri bee od narodenia??

A ak nahodou sa niekto chysta predat neon do vianoc, kludne mi piste :wink:
14. sep 2015 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata! Tie co mate skusenosti s Bugaboo Donkey Duo..nemate problem "vyskocit" s nim na obrubnik? Neviem totiz, ci ma tie zadne kolesa odpruzene..viete mi poradit?
20. sep 2015 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok