Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

nikolabulkova
30. sep 2015

Dievcata mate skusenosti s Bugaboo Buffalo?

alicina123
7. okt 2015

@nikolabulkova buffalo je skvely kocik,taky bugaboo terenak ;)

alicina123
7. okt 2015

Kocky ma niektora z vas odskusane ci pasuje strieska z donkey na buffalo?

zuzu113
13. okt 2015

@katkaklac ahoj katka, chcela by som sa opytat aki ste vysoki, kedze moj priatel ma 198cm neviem ci je bugaboo vobec vhodne, aj ked je to vysnivany kociar...dakujem za odpoved 🙂

katkaklac
15. okt 2015

@zuzu113 ahoj🙂) zuzka...
no pravdupovediac kocik bugaboo bol vysnivany aj pre nas /odkedy sme ho zazreli cca pred 8 rokmi vo Viedni🙂))))))/. Som sa zaprisahala,ze iny mat nebudeme!!!🙂 A opak je pravdou,nasli sme nieco ine. Vela sme porovnavali,skusali kociky a volba padla na iny...moj priatel ma 195cm a kocik vyzeral pre mna u neho dost komicky🙂. Ale nielen preto sme ho nebrali..nasli sme iny s ovela vacsimi,lepsimi funkciami a aj kvalitkou. Drzim palce pri vybere spravneho kocika🙂)

baby2011
27. okt 2015

Nepredavate niektora bugaboo bee all black?

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

už som ho veľakrát videla že ho niekto mal ked chodim vonku kočikovať, tak asi bude dobrý http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

mony221
15. nov 2015

Baby neoredavate niekto buffalo?

siska_br
26. nov 2015

Ahojte dievcata
nemate niektora nahodou skusenost s fusakmi Lodger Bunker v Cameleone? Ci a ako pasujeu do Cam3?
Dakujem pekne

pehana
27. nov 2015

@baby2011 predávam bee3 limitku shiny chevron

reninkaj
1. dec 2015

@zuzana_muller ahoj,este máš ten čierny fusak high performance?za koľko ho predávaš?dakujem za info 🙂

zuzana_muller
1. dec 2015

@reninkaj
Ahoj! Uz davno ho nemam... Mrzi ma to. Zuzana

vivianaba
21. dec 2015

@katkaklac ahoj pises ze ste nasli nejaky lepsi kocik, ja prave zvazujem okrem inych aj Buffalo, napis mi prosim pre aky kocik ste sa nakoniec rozhodli a ako ste spokojni. Dakujem!

katkaklac
21. dec 2015

@vivianaba ahoj no rozhodli sme sa pre Gesslein a NELUTUJEM!!! Uzasny kocik...kvalitny,podla seba si zvolis farbu konstrukcie, i potahu. Super moznosti🙂. A je lahucky. Ked sme skusali Buffalo tak to bolo skutocne tazke. A to som si myslela,ze iny kocik ako Bugaboo mat nebudem a aha🙂.

alicina123
21. dec 2015

@vivianaba neda mi nereagovat, mam bugaboo buffalo a ako druhy kocik pouzivam gesslein.Z vlastnej skusenosti musim povedat,ze tieto 2 kociky su neporovnatelne. Kazdy je uplne iny a maju tak svoje plusy ako aj minusy. Opat som sa len utvrdila,ze dokonaly kocik neexistuje. ;)
Za uvazenie stoji tiez kocik cybex priam,ale ten nemam osobne vyskusany.
Zelam stastnu ruku pri vybere ;)

vivianaba
21. dec 2015

@alicina123 @katkaklac dakujem kocky za postrehy. Gesslein mam tiez v uzsom vybere, ktory mate? A v com je lepsi/horsi ako Buffalo? Ja som pozerala F6 ale ten sa mi nepaci, pride mi tazky a nespratny, ma ho sesternica a viezla som ju a zapratal mi cely kufor. Kedze budeme piati musim mysliet na priestor pre celu rodinu ked cestujeme 🙂 Pokukujem po tom novom Gesslein Indy videla som ho zbezne ale este ho pojdem do detailov omrknut. predtym som mala Teutoniu to tiez zvazujem ale Teutonie su dost tazke tiez. A super vyborny kocik Baby Jogger City Select, ja som ho mala ako dvojkocik ale da sa aj pre 1 dieta, akurat ze nie je odpruzeny, ale to ani Bugaboo nie je. Dnes som sa zastavila v obchode a videla som BB Cameleon (Buffalo prave nemali) a prislo mi to ....no co ja viem....take ze dizajn ale inak neviem, zmiesane pocity. Asi je lahky a lahko sa sklada, to som neskusala, ale nijako ma neoslovil.

alicina123
22. dec 2015

@vivianaba ja mam gesslein f4, je to vlastne podvozok s4,na ktorom je buggy taka,aka je na f6. Kocik je lahucky,spratny a super na ovladanie. Kupovala som ho k buffovi,lebo malinky ako pol rocny sa uz ledva vtrepal do vanicky s fusakom a bgb sportova cast mi prisla moc otvorena na zimu pre dietatko, co este nesedka a potrebuje byt v teplucku. F4 ma oproti bgb moznost dat operadlo skoro az uplne do lahu. Je to taka lahko zvysena rovina. Navyse ma super vyhodu v tom,ze ked das dole buggy, kupis latkovy potah a mas super sportiak podobny golfkam. Takze 2 v 1 ;)
Buffalo je konstrukcne aj ucelovo uplne iny kocik,je robusny a vhodny aj do terenu. Konstrukcia je malicko tazsia,ale stale je to jeden z najlahsich kocikov na trhu. Je to taky maly tank ;)
Aj 50 kg zena ho lahko prenasa a viem o com hovorim. Prenasanie a nakladanie do auta a z auta je takmer na dennom poriadku.
Je to skratka o tom,co od toho kocika ocakavas. Ja som velmi spokojna a zostane aj pre druhe dieta. Pride mi neznicitelny ;)

vivianaba
22. dec 2015

@alicina123 dakujem pekne za prispevok! Nevadilo ti ze Buff nie je odpruzeny? Hlavne pre novorodenca...pri starsom to uz nevadi. Vanicka sa mi nezda extra velka a aj dost uzka. V predajni sa mi zdalo ze sa kyve kedze drzi len na 2 bodoch na konstrukcii. Aku mas s tymto skusenost? Nekyve sa ked kocikujes? Budem mat majove babo, teda kym zacne zima bude uz potrebovat fusak ale zaroven bude uz dost velke (6-7 mesiacov) takze pochybujem ze mi este vojde do vanicky. Dobry postreh ze sportova sedacka Bugaboo je dost otvorena pre take mensie babo, na toto som nemyslela. F4 a novy Gesslein Indy tiez zvazujem, len ich pojdem este dobre pozriet do obchodu. Idealne chcem kupit len jeden kocik. Mame este golfky Peg Perego Si a tie su super a neznicitelne.

alicina123
3. jan 2016

@vivianaba odpruzenie buffa je vymyslene cez kolieska,takze nevadilo to vobec, ze vyslovene nehojda. Vanicka je vacsia ako u vacsiny kocikov. Ja som v nej nosila klin na zvysenie polohy maleho,takze nikdy sa mi nezdalo,ze by bol dolu hlavou.
Chlapcek sa mi narodil v juni,takze sme na tom podobne... Inak mal 7 mesiacov a este sa mi do nej vojde aj s fusakom, sice len tak tak ale vojde ;)

tvojezlatko
12. jan 2016

@katkaklac aky ste vybrali?

vivianaba
12. jan 2016

@alicina123 dakujem za odpoved! Videla som ho nazivo, bol horuci kandidat (jeden z dvoch vo finale) ale nakoniec sme sa predsa rozhodli pre Teutoniu. Hlavne kvoli tomu ze ma odpruzene vsetky 4 kolesa, vanicka na konstrukcii sedi pevne a nekyve sa, a nema korytkove sedenie. Ale fakt hovorim ze to bolo na hrane 🙂

mony221
23. jan 2016

Baby?budem majitelkou bugaboo bee neonik 😀 chcem sa vas opytat a poprosit o radu aku tasku na kocik?ci na dve pracky ale prevesim aj cez jedno a nebude sa mi klzat?dakujem

mony221
27. jan 2016

Baby potrebujem poradit ake mate tasky na bee plus a neviete o niekom kto sije striesky?dakujem

alicina123
27. jan 2016

@mony221 striešky a iné doplnky šije adelein tu na bazari

janika84
19. feb 2016

@alyn ahoj.prosim ak si v sukromke bugaboo pridas ma prosim?

alyn
19. feb 2016

@janika84 poprosim moderatorky

aknavij
14. mar 2016

Ahojte, som este len na zaciatku tehu, ale uz davnejsie pokukavam po kociku bugaboo. Dnes som si ho pozerala blizsie na nete, ale zistila som, ze tych verzii je akosi vela. Mne sa najviac paci takyto typ-prikladam obrazok, ale neviem sa tu vyznat ktory to presne je. Najviac sa mi podoba na cameleon, ale tento ma tie predne kolieska take vacsie trosku a to prave chcem, tak neviem, je to cameleon? Pytam sa vas, lebo ste v tom uz proficky ako pozeram a vyznate sa 🙂 . A je ho dostat kupit aj v nejakej kamennej predajni na Slovensku?

dapo
14. mar 2016

@aknavij to je bgb buffalo, na slovensku je autorizovany predajca predeti alebo vandastore

saska697
14. mar 2016

Ahojte maminky, chce sa spytat do akej ceny sa oplati jazdeny Bugabo bee, ake velke dietatko sa zmesti ci aj take 105cm a 18kg? Ako sa potom ovlada? Lebo co som nasla je vraj do 16kg:( a ak by ste mali foto s tak velkym dietatko tak by som bola vdacna 🙂

aknavij
14. mar 2016

@dapo Dakujem krasne za odpoved. Este mam par otazociek: ta rukovat-pred strieskou sa da dat dolu? Nie je tam neprakticka, ked sa vybera babo z kocika, alebo aky tam ma vyznam?
A tento buffalo je asi nejaka novsia verzia, kedze ho nevidim v bazari? A je medzi nim a cameleonom velky rozdiel, alebo len v tych kolieskach? Lebo na cameleon sa mi zdaju dost male, neviem ako sa s nimi jazdi napriklad po snehu, kedze budeme mat zimne babo. Dakujem krasne vopred ;) .