• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@aknavij ta rukovat sa da dat uplne prec alebo odkliknes ktorukolvek stranu,ked vyberas babo.Sluzi hlavne pri odklikani a prenose celej vanicky a pri sportovej verzii tak isto...a ako drziak na hracky pre babo.Ja som mala aj cameleon a teraz mam buffalo.Za mna rozhodne mi viac vyhovuje buffalo.Vanicku mam vyssie ako pri cameleone,kolesa su robustnejsie a lepsie sa mi ide v horsom terene a co som naozaj potrebovala tak nezabera tolko miesta ked zlozim kocik ako pri cameleone.Kukni si toto video...snad ti pomoze rozhodnut sa podla tvojich potrieb. https://www.youtube.com/watch?v=ShJhmgWB8gQ
14. mar 2016 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko juuuj, dakujem za info, este sa v tom absolutne nevyznam, mam este aj dost casu, ale predsa sa uz rozhliadam. A mozem sa spytat kde si kupovala ten buffalo? Ten sa mi ovela viac paci, len teda novy ma zavratnu cenu.
14. mar 2016 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavij ja nie som nejaka bugaboo maniacka.Ja som kocik kupovala preto,lebo vyhovuje mojim poziadavkam.Mna netrapia vymeny potahov a ladenie s dekami a podobne vecicky :grinning: Ja som v zahranici,takze zial s priamou kupou a moznostou vyskusania ti pomoct neviem.Nemam sajnu ako to na SK chodi.Najlepsie je postavit sa ku kocikom a vyskusat ich,ale za mna rozhodne buffalo.Ja chodim vela do terenu,les a podobne...to som pred tym s cameleonom nedala...buffalo prejde fakt vsetko...je to taky kocikovsky terenak :grinning:
14. mar 2016 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko super, dakujem za rady :slight_smile: , taky presne potrebujeme-do terenu :slight_smile:. Tak snad dovtedy zozeniem.
14. mar 2016 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aknavij drzim palce :slight_smile:
14. mar 2016 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavij cmylunko ti v zasade odpovedala, buffalo je robustnejsi ako cam, a teda aj tazsi...aj s camom sa da ist do terenu, daju sazaretovat kolieska, oticit rukovat tak ze pojdes zadnymi kolesami napred a tiez sa male oredne kolieska daju nahradit velkymi terennymi (vtedy sa alr straca lahka ovladatelnost ktora je jednou z najvacsich vyhod cama)...tak treba zvazit co najviac potrebujes...oba kociky by mali mat vystavene v predajnach v BA (vandastore aj predeti), v inych mestach neviem (treba si zavolat do predeti na konkretnu predajnu a spytat sa)...v bazaroch sa obcas objavi aj pouzity buff ale je ich malo, :smile:
14. mar 2016 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dapo jeeej, dalsie info, dakujem krasne, ste zlate baby :slight_smile:. Ale pozeram, ze tych camov je v bazari dost, takze by sme nejako pokombinovali a teda super, ze sa daju aj kolieska popripade vymenit. Vidim, ze skryva celkovo este vela prekvapeni tento kocik :slight_smile: .
14. mar 2016 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, chce sa spytat do akej ceny sa oplati jazdeny Bugabo bee, ake velke dietatko sa zmesti ci aj take 105cm a 18kg? Ako sa potom ovlada? Lebo co som nasla je vraj do 16kg:( a ak by ste mali foto s tak velkym dietatko tak by som bola vdacna emoticon
14. mar 2016 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saska697 bugaboo je u mna top ale velke dieta nie...my sme pouzivali od 3 mesiacov....ale mala ma dva roky cca 93-94 cm a s ciapkou zaseknuta o strechu....uz je velmi LTT:... inak fakt naj kocik co som mala :slight_smile: a to ich mame doma plnu garaz :grinning:
14. mar 2016 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aknavij pozri si na youtube videa, je ich mnozstvo, tam ziskas lepsiu predstavu ako rozne mozno kocik pouzivat, ako sa sklada, ovlada a pod.
14. mar 2016 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelina1003
Ďakujem. Lebo.som nasla.jedna kocka.predava za 170 :slight_smile: a doma mame nunu pepp 2012 a laka ma bugaboo sice aj beyzen yoyo.ale za pouzity sa mi uz neoplati.davat skoro 300:( a nic skladnejsie pre vacsie.dieta.som.nemasla.a.klasicky golfac nechcem.koli.rucke
14. mar 2016 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saska697 teraz v tescu maju ferrari.... klasika bez strechy a poviem ti ze pri vacsom dietati je pevnejsi a hlavne neni dieta v streche seknute.....akoze bugaboo je top na ovladanie proste fakt super kocik ale beecko neni pre velke deti, strieska je nizko a asej to uz zacina dost vadit
14. mar 2016 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelina1003 len skoda tej.rucky mala.som.glface a ani.jeden.mi nesadol koli.zdvojenej rucke :(. Tak.preto.pozeram.nieco.velmi.spratne s celou ruckou a aj.pre vacsie.dieta.
14. mar 2016 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata,vedeli by ste mi prosim poradit alebo napisat vasu skusenost... Brala niektora z vas na dovolenku (do Talianska-piesocna plaz) sportak Bugaboo cam? Pred dvoma rokmi som tam brala concord fusion,maly mal 2roky a spal v nom cez den aj vecer na prechadzkach..teraz bude mat dcera v lete 8 mesiacov a neviem,ktory zobrat - bugaboo alebo concord? Poradite? Dakujem za kaazdy nazor :slight_smile:
30. mar 2016 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky, nepredava tu niekto bugaboo donkey twin? dakujem :wink: farba ani lokalita nie je prekazkov
30. mar 2016 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím o radu, aké madlo a kde kúpiť na bugaboo bee plus, ďakujem veľmi pekne.
9. apr 2016 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb dobrý deň, môžem Vás poprosiť o značku madlo na bee a kade ste ho kúpili, ďakujem Vám veľmi pekne.
9. apr 2016 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tana24 pozri si madlo chicco multiway alebo madlo geisslen...tie kocky vacsinou kupuju,,, :slight_smile:
14. apr 2016 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem sa opýtať sedí strieška z bugaboo cameleon na buffalo?
25. apr 2016 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frufruwa nesedi. Striesky sedia z froga,gecka a cama to jeden typ prútov,sedí bee+ a bee3 tiež na jeden typ prútov, a neviem či náhodou donkey a buffalo nesedia spolu,nejsom si úplne istá ale myslím že ano
25. apr 2016 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frufruwa nie, nesedí.
25. apr 2016 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulinuska na buffa sedia striešky z donkey ale len s donkey prutmy a naopak.
25. apr 2016 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj baby, prosím, je toto fusak do športového BGB Cameleon? Je to "L" ? Neviem to z fotky posúdiť
27. apr 2016 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zofiac nie som si ista, keby to bolo zboku odfotene, vtedy to vidno. Mozno ine baby budu vediet.
27. apr 2016 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chcem sa spýtať. Mame už ročného synčeka a zvazujeme buffalo, len nerozumiem, nedá sa kúpiť čisto športiak bez vaničky? Dakujem
29. apr 2016 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zofiac podla mna ano. Mam rovnaky.
29. apr 2016 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebecca16 prosím ťa, je to ten "Lkový" ? skúšala si ho do športiaka?
29. apr 2016 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zofiac ano, je elkovy. On do vanicky nepasuje. Len do sportaka a tam ho aj pouzivam.
29. apr 2016 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wewe8584 buff sa predava ako 2-kombinacia, ale mozno niekde na bazari by si nasla niekho co predava cisto sportovy kociar. skus na fb je bugaboo bazar ale aj mozno na MK nieco najdes...
29. apr 2016 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosim vas, je rozdiel vo velkosti medzi bee a bee plus? neviem to nikde najst... zvazujeme kupit nejaky ojazdeny, ale neviem ktory... dakujem :slight_smile:
18. máj 2016 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok