• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
Ja nevim jak ostatni, ale ja nemam luxusni kocarek, ale prakticky a naprosto vyhovujici:wink: Ale o te cincile popremyslim :grinning:
20. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: waw majkl ...flow , laska moja vrat sa :grinning: :grinning: :grinning: si sa rozkokosila :grinning: :grinning: :grinning: helikopteru nekupuj, poziciam ti nasu ...aj tak sa s nou nahovby cestuje, vsade si musis zaziadat o pristanie alebo o prelet nad pozemkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozkokosila???? :slight_smile::slight_smile: no ja padam, a slovenstina je fakt vtipna :slight_smile: :slight_smile:
holky mam takove zvlastni tuseni, ze si pristi tyden koupim bud Brio GO, nebo Brio Sing... neco me dloube v krizi a to bude tohleto.......... :sunglasses: :sunglasses: jenom nevim jestli budu na tuhle diskuzi dostatecne luxusni :slight_smile: :slight_smile:
20. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no neviem janac, radsej si to premysli :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kebyze mozem,tak mam kazdy mesiac iny kocik...xixi.
20. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janac....jestli si Brio potahnes cincilou, budes vedouci oddilu :grinning:
no slovenstina je jazyk jak stehno...mam slovaka za muze, tak mi to tu obcas preklada:grinning: A je akt, ze on obcas taky perli:slight_smile:
20. jún 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ginger, ahooj...ja som nerozumela...strencle...to je co? alebo nieco podobneho to bolo...xixi
20. jún 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
som tu na toto natrafila, citala som ze zajo hces kupit bee, kolko vychadza na slovensku?tu u nas je nejaky strasne lacny mi pride, zijem v zahranici.a je pravda,ze tiez nad nim uvazujem, preto ma to zaujima :wink:
20. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajo, ahojky:slight_smile: ne strencle, ale sprucle:grinning: A za boha si nemuzu vybavit normalni nazev, takze jsou to ty dreveny tycky v postylce:slight_smile: Mam vymleto, totalne :angry:
20. jún 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sprucle? :grinning: musim si zapamtat...

my tomu hovorime tyčky ... :grinning:
20. jún 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo mriezky...

sprucle som este teda nepocula.

ako ML? spokojna?
20. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky kocky uz som si to nasla
20. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis zajo, aspon se priucis i ty nejaky slovicko cesky:grinning: To jsou samy hebeda tady, ale sprucle nikdo nezna:grinning:
21. jún 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsem tu nová. Děťátko čekáme v listopadu. Velice se mi líbí BGB cameleon, ale nevím, zda na další zimu do sportovní verze se vejde roční dítě i s fusakem. V BEE jsem to již viděla, ale v cam ještě ne. Poradíte mi? A ještě jedna otázka: dá se přehazovat rukojeť nebo se musí otočit sedák? Děkuji a jinak ty tyčky v postýlce nejsou sprucle, ale šprušle. :slight_smile: Mějte se a díky za info
21. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my říkáme šprucle :slight_smile:
Jinak taky koukám, kam se ta slovenština posunula, připadá mi tady celkově dost jiná, než co jsem slýchala v dětství v televizi na tom federálním programu, už si nevzpomínám na název :slight_smile:
Vyhmic, přehazovat se dá rukojeť i sedák, roční dítě s fusakem se vejde v pohodě. Já jsem moc spokojená, jezdilo se mi dobře i v zimě ve sněhu.
21. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebo šprusle... :grinning:
21. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji za odpověď. Hanka, a ty máš cameleon? A koupila sis ty velký kolečka do sněhu? Jde mi o to, když bych to objednávala z Holandska, abych objednala vše naráz. Jinak se pojedu podívat do Rakouska, bydlím 12km od hranic a ve Vídni jsem za hoďku, tak kdyby měl ještě někdo zájem vyzjistím ceny ju.
21. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky,
vazne sa zmesti do hlbokeho cameleona rocne babo s fusakom??? Waaaw
a pasuje ten fusak potom aj do sportovej verzie?

Vyhmic - ja by som mala velky zaujem vediet ceny v rakusku. Chceli sme ist osobne, ale zacinam mat paniku z auta, takze neviem neviem. Na pozretie sa mi tam ist neoplati, asi by sme rovno kupili, len treba vediet, ci sa to oplati. Inak net:wink: diky:slight_smile:
21. jún 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fanynky :grinning: babule ak by ste niektora chceli kupit bugaboo denim tak ja predavam :grinning: nutne potrebujem zmenu :grinning: a vozovy park sa mi doma mat nechce teda resp. muz by ma asi nepochvalil :grinning: kocik som kupovala v BA v pre deti minuly rok, je zachovaly a mam k nemu aj ruz a oranz. flees potah, ruz slnecnik, oranz. fusak. mam ho aj tu v bazare. je nezniceny a predavam len kvoli silnej potrebe zmeny :sunglasses: a jo to najhlavnejsie samotny kocik v denim uprave dam za cca 720 :sunglasses:
papa
21. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amia, zaujimava ponuka. Vo stvrtok sa na 100% dozvieme pohlavie (dufam :grinning:), ale zatial nam povedali, ze chlapec, to by som ruzove doplnky nechcela moc :grinning: da sa aj jednotlivo? Mas aj fusak a nanoznik?
21. jún 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pre chlapca ruzove ako stvorene :grinning: :grinning: :grinning: ale nie srandujem a jasnacka da sa samostatne, denim je za tu cenu a doplnky predavam zvlast :wink:
21. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej, ruzova ako stvorena:grinning: a budeme mat z neho kadernika :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paviela :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami,neponukaj mi ho :frowning2: :cry: :grinning: ale nie,no skoda,dnes som uz mrncala zase manzelovi :frowning2:
21. jún 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius ty si tuka sak nerob mi tooo :grinning: :grinning: :grinning: ved mozno si ta pocka vies ako to chodi a ja nuutne potrebujem zmenu lebo ked nie kocik tak vymenim muza uz druheho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jezis tak toto keby cital tak vymeni on mna :grinning: :grinning: lius
21. jún 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
treba niekde zacat :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoanoano :grinning: :grinning: :grinning: lius :sunglasses: ale pssst :sweat_smile:
21. jún 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale rozmyslam,co si kupis,tipujem bee alebo uplne zmenis znacku??
taky je slaby vyber
co fici teraz v usa??nevies??
21. jún 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robia krpky??
21. jún 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co kupim, na bee som kuk ale musim ho najskor skusit niekde ale inak este neviem az ked predam porozmyslam, nechcem sa namotavat zbytocne :grinning: v usa neviem teda co frci :confused: musime kuk do temy usa mozno babule pomozu :dizzy_face: no a tie moje krasavice kukaju tv tak mam chvilocku lebo zachvilu ich to omrzi a zacnu burat dom :grinning:
21. jún 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok