Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

misscelaneous
30. jan 2017

@dejna20 liezlo, tak ako plno inych veci na tak drahom kociku pre mna necakanych ;) teraz by som sa nenechala prehovorit a kupila by som buffa namiesto cam3. A letna strieska ide aj na vanicku, prieduchy su ak chapem dobre, na to, aby cez leto, ak potrebujes roztiahnut striesku, nekumulovalo teplo pod strieskou ale aby tam prefukoval vzduch.

dejna20
30. jan 2017

@misscelaneous
no ja bufa nechcem kvoli vahe. Ale to rozkladanie sportaku je fakt na macku 🙀
Lenze v osttnych veciaxh mi vyhovuje. Tak neviem co teraz. Ja mam aj valco snap a to si nechavam nq neskor ked bude mat mala aspon rok a pol. Ale v tom sa polrocne babo utopi a chcwm korytko vyskusat a v tej vahe ako je cam som nic lepsie nenasla. 😁

liv1
30. jan 2017

@dejna20 mna to neobtazovalo, ja som nasho tatosa milovala so vsetkym ❤️😊

misscelaneous
30. jan 2017

@dejna20 vaha bolo aj moje rozhodnutie preco radsej cam, lebo k nam do bytu musis jednoducho schodami inak sa neda. No uz ked bola mala vacsia, tak som mala problem s jej kilami kocik vyniest aj snou aj tak. Takze k druhemu ak bude ho urcite vymenim. Mne hlavne vadilo na camovi ze s vanickou bol kosik na nakupy skoro nedostupny, tym ze sa prehadzuje rucka tak bola taka rozhegana a aj ked som na nu nevesala tasky, tak pri predlzovani rucky a sklapani sa to uz po par tyzdnoch zacalo zasekavat. A stale mam pocit ze kazdu chvilu mi praskne konstrukcia, neviem preco pride mi taka nestabilna. A kazdu chvilu rozoberame a cistime kolieska lebo ked sa tam dostane trosku spiny tak hrkoce. No a strieska je stale akoby pokrcena, vyzehlit nejde a poprehadzovala som pruty vselijako a jednoducho to stale vyzera pokrcene. Inak je to tank, vsetko prejde a ma nenormalne pekny dizajn aj doplnky su super. Plus rucna brzda na nezaplatenie, nebojim sa ho odstavit na par minut, lebo viem ze ak by ho chceli ukradnut ak nie su bugaboo maniaci, tak kym pridu an to ako odbrzdit ... :D A este organizer ten som pouzila asi dvakrat a kupili sme lacnejsi petit and mars a ten pouzivame lepsie sa uchytava.

liv1
30. jan 2017

@misscelaneous inak vraj tie rucky maju bezne volu do 5 cm. My sme kolecka v zivote necistili (pouzivali sme 2,5 roka 😀) a nikdy nehrkal. K nakupnej taske sa da dostat, ale ked nakladas veci po kuse 😂.

misscelaneous
30. jan 2017

@liv1 na camoch viem o tej voli, mne to neskor ale vadilo, no mnohym to nevadi.

Ja asi viac plznem, vlasy sme z nich furt museli vytahovat :D

A ano, da sa po kuse nakladat ale po kuse aj doma vykladat, a ak je vobku blato a neodvezies kocik do kuchyne tak po kusoch dvoch to vykladat ;) nic moc.

Ale mnohym fakt velmi vyhovuje kocik ako je. No ja by som urcite bola rada ak by ma na toto niekto dopredu pripravil ;)

dejna20
30. jan 2017

@misscelaneous
Tak nakupy neriesim. Chodim na nakupy autom.
Hore shodami ho vlacit tiez nebudem ale budem ho skladat do auta a to je to ale. Na jednej strane mozem sedak supnut za dvere, predaa len sa tam nezaspini ako v aute. A konstrukciu do auta. Ale aj tak ten klik navyse je otrava.
S tou tycou vsade citam ze ma to byt vyheglane kvoli odpruzeniu tak neviem.
Akoze na cam nejde dat ziadna prebalovacia taska???

vm3006
10. feb 2017

@domigb dobry den kde sa da kupit?

bibisk
12. mar 2017

@taminameiki ahoj, prosím ta môžeš mi tak v základoch popísať v čom je lepší buffalo od cameleona? poskulujem po nom. ale nevyznám sa v tej znacke

cypercanka1
30. mar 2017

Ahojte je tu nejaka mamicka kt.zvazuje predaj buffala s ciernou konstrukciou cca v maji 2017?dakujem

keysi22
30. mar 2017

@cypercanka1 konstrukciu si viete aj sama olepit ciernou foliou😉

angelina1003
30. mar 2017

babulky mam nalepky na bugaboo ak by niektora chcete biele aj cierne 🙂

frufruwa
31. mar 2017

@keysi22 Dobry den mozem sa opytat aku foliu ste pouzila?

cypercanka1
2. apr 2017

Dakujem keysi22 za tip 🙂...vy predavate al.budete predavat kocik?

daniela106
9. apr 2017

Dobry den, mozem sa opytat, chcela by som si kupit tento avsak mam otazku ohladne prednych koliesok, dievcata co ho mate ako funguje v zime? Myslim ked je naozaj poriadny sneh stacia tieto male kolieska alebo treba dokupit tie vacsie terenne? A este by som sa chcela opytat vraj ta rucka co sa preklapa hrkoce, aku s tym mate skusenost? Dakujem za odpoved🙂

aknavij
24. apr 2017

Ahojte, viete mi prosim poradit, ci je este mozne kupit v obchode alebo objednat novy bugaboo cam 3 vo farbe sahara? dakujem za odpoved. Pozerala som aj inzeraty, ale jeden bol pouzivany 2 roky a to uz sa mi zda dost a v tejto farbe ich je na bazari malo.

bibisk
25. apr 2017

@keysi22 krasny, prosim vas,nikde nemozem zohnat rozmery sportovej casti. Ak by ste mali cas, zmerali bt ste mi dlzku chrbtovej opierky,hlbku sedacky,dlzku opierky na nohy a sirku sedadla? Velmi by mi to pomohlo. Dakujem velmi pekne

dapo
25. apr 2017

@aknavij asi tazko, sahara sa predavala uz pred x- rokmi, je to limitka, takze vyrobeny bol len limitovany pocet kusov, to je uz davno vypredane, uz len v bazaroch

aknavij
25. apr 2017

@dapo Dakujem krasne, no aj som si myslela, skoda, lebo ja mam velmi rada tuto farbu. A vobec, stale neviem aky typ kupit, urcite chcem bugaboo, len neviem ci cameleon3 alebo buffalo. Ja tam vidim rozdiel len v tych prednych kolieskach, ze su vacsie a este som tu zaregistrovala, ze buffalo je tazsi, co mne az tak neprekaza. Je tam prosim vas este nejaky rozdiel? Ktory je vlastne lepsi, v com sa lisia. A potahy na vanicku a strieska z cameleona sedia aj na buffalo? Asi vela otazok, ale vobec sa neviem rozhodnut, dakujem za kazducku radu 🙂 🙂 .

bibisk
25. apr 2017

@aknavij buffalo je vyssie posadeny,lepsi pristup ku kosiku, aj väcsi kosik

aknavij
25. apr 2017

@bibisk dakujem 🙂 a inac je vsetko rovnake a sedi z cameleonu na buffalo?

keysi22
25. apr 2017

@aknavij a hlavne buffalo ma vacsiu sedacku

aknavij
25. apr 2017

ahaa, a ja som doteraz len cameleon registrovala, lebo ten vsetci vychvalovali. Nooo, a teraz sa rozhodni, pomoooooc 🙂 ;) . A teraz pozeram, buffalo ma aj predlzovaciu striesku? alebo to moze mat aj cameleon? Dajte este nejake plusy, nech sa uz rozhodnem 🙂 . Vdaka vam 🙂

bibisk
25. apr 2017

@aknavij Ja som chcela cameleon,ale nakoniec asi buffalo. Na cameleone mi vadi zly pristup do Kosika, nizko posadena sedacka,na zimu by som musela kupovat terenne kolesa,ba rucku nemozes zavesit tasku,kvoli konstrukcii.

dapo
25. apr 2017

@aknavij potahy z cameleona nesedia na buffalo a naopak, kazdy kocik ma ine, aj na buff aj na cam existuju predlzovacie aj specialne letne striesky...ktory si vybrat neporadim, buff je skor do terenu, ak byvas niekde kde budes chodit po zlom terene, tak je lepsi, ale do mesta a na obcasny vylet do terenu cam uplne staci (ja mam cam a terenne kolesa ani nevytahujem, aj v lete som ich zabudla ked sme sli do tatier a po lesnej ceste som presla aj bez nich, aj v zime som presla cez zasnezene chodniky, s velkymi kolesami bybyo slo lepsie ale aj takto sa dalo)...ak budes casto kocik skladat do auta, tak kazde kilo pocitis (ja skladam kazdy den, niekedy aj viackrat za den idem autom a uz aj ten cam citim, hlavne ked mam kosik plny veci), oficialne sa na rucku cam nesmie davat ziadna taska, ja tam bezne nosim narvatu prebalovaciu tasku aj odrazadlo puky (co je dost tazke) a ziadny problem, ale je pravda ze hlavne novsie modely su na to haklive a moze prasknut klb a musi sa menit cela konstrukcia
Neda sa povedat ktory kocik je lepsie, zalezi hlavne ako ho budes pouzivat, mne by bol buff zbytocny, ale pre ineho moze byt idealny

dominika2221
25. apr 2017

Ja mam dve deti a veru som tento kocik mala a horsi kocik uz asi neexistuje sorry 🙂

liv1
25. apr 2017

@dominika2221 v com si bola nespokojna? Pre mna najlepsi kocik aky sme kedy mali 🙂

dominika2221
25. apr 2017

@liv1 no neviem aky typ som mala uz vanicka hroza vobec nebola pevna cely ten kocik nemal ziadne vymozenosti na moje poziadavky 🙂 ziadne polohovanie noziciek rucky u mna 0 bodov 🙂

dominika2221
25. apr 2017

U mna bol top camarelo ked boli deti male strieska sa dala v zime super zatiahnut naklikavacka vajicko a za sportovy u mna britax super priestor moznost dokupit pultik a dalsie veci

liv1
25. apr 2017

@dominika2221 si mala asi nejaky prehistoricky typ 😀