Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

adriannasvk
14. aug 2017

@aknavij mne sa veru aj vidi,ze som videla tento fusak u nas v tejto tavej farbe...no nie su veru najlacnejsie,ale ani bugaboo fusak nestoji malo a popravde kupit si drahy kocik a potom do neho dat nejaky lacny fusak nevypada nejak extra😅takze treba do fusaku investovat trosku no. Moj stal 179€😎tiez ma pot oblial ale co uz no...

dapo
14. aug 2017

@aknavij najlepsie sedi urcite original bgb, do vanicky je to viac menej jedno ale do sportaku uz nie...ja som mala vzdy len original, a ak iny, tak urcite by som vyberala s L-kovym sedom, aby dobre sedel do korytka, lebo yie rovne vazne neviem ako by tam drzali

aknavij
14. aug 2017

@dapo hmm, ved som si aj myslela, ale ked u mna kolkokrat vyhra dizajn nad praktickym vyuzitim, bohuzial 🙂 . A viete mi prosim povedat rozmer bugaboo fusaku? som ho nikde na stranke nenasla. Velka vdaka .

dapo
14. aug 2017

@aknavij fuha to netusim, aj by som to odmerala, ale mam to niekde zahrabane so zimnymi vecami...na camovi ide odhora az nadol, hote sa "zahakne" a siaha az po druhy koniec konstrukcie...ta sadna strana je v podstate dlhsia, kedze je tam to Lko

nektarik
20. aug 2017

Baby prosim aky je rozdiel medzi Cameleon 3 a Frog ? Dakujem

daniela106
20. aug 2017

Myslim ze frog je starsi typ, neviem ci sa este vyraba

dapo
20. aug 2017

@nektarik frog sa uz davno nevyraba, bol to predchodca cameleona

nektarik
6. sep 2017

Baby kúpila som univerzalny fusak. Je dobry ?

aknavij
14. sep 2017

prosim vas maminky, kocik este nemam zlozeny, ale vsimla som si taky popruh na c na rucke cameleona- co tam tak visi, ma nejaky vyznam? Strasne ma irituje, hned by som ho odstrihla, ale zas aby som ho potom nemusela nasivat, ak ma nejaky zmysel 🙂 dakujem.

adriannasvk
14. sep 2017

Ak myslis,tu akoze slucku co visi na rucke,ktorou kocik ovladas,tak ano ma vyznam,mna tiez sice otravovala ale zvykla som si na nu🙂 mala by sluzit ma to,ze si ty cez nu prevlecies ruku myslim a tak drzis kocik,aby ti ho asi neukradli alebo aby ti neusiel atd😀aspon ja som to tak chapala,ale kludne zagoogli,urcite najdes,myslim,ze je to aj na tej rucke napisane aky ma ucel😀

tony_tony
14. sep 2017

@aknavij ta slucka je nieco ako poistka - bezpečnostny prvok a sluzi napriklad na to, ak ides z kopca aby si si cez nu dala ruku, je to poistka ak by sa ti kocik nahodou vysmykol, podkla by si sa atd. aby ti neusiel 🙂

aknavij
14. sep 2017

aha, tak snad si zvyknem, uvidim 🙂. Ale dakujem vam za vysvetlenie 🙂

monka338
14. sep 2017

@aknavij ja v tomto.kociku mám uz druhé dieťa a je TOP. Ta slučka je poistka.na ruku,ako poslal mamičky predo mnou. Používam ju ak idem z kopca a pod...

zuzu84
9. okt 2017

Ahojte.Maniacky prosim radu.Mam buffalo a kupila som fusak atelier limitka zda sa mi moc ale tenky ba zimu?Ako ste boli na tom vy cez zimu stacili vam klasicke fusaky bugaboo alebo mam radsej kupit ten artic high performance.Dakujem

aknavij
27. okt 2017

Ahojte, idem s otazkou. mam bugaboo cameleon z bazaru- limitka Avenue-krasny sedy. Len tento kocik -limitka-nema predlzovaciu striesku, co mi je luto, lebo mam malinke babenko a v zime si to moc neviem predstavit. Chcela by som si dokupit, pozerala som nieco priblizne v tejto farbe a nasla som grey melange. Videli ste niektora nazivo obidva kociky-aj avenue aj grey melange? Asi tazka otazka, ale mne sa z fotky zda, ze je to to iste (aj ked asi nie) ale rada by som, aby co najviac ta strieska isla k tej mojej sedej farbe. Dakujem, asi tazka otazka, ale aj tak vdaka za kazdu odpoved.

daniela106
28. okt 2017

Mne sa zda ze je to ta ista farba, skus napisat do vandy, iste ti poradia ktoru farbu dokupit ;)

lenivica
28. okt 2017

@aknavij skús veru napísať do vandastore. Alebo pokial si z BA a okolia tak tam zájdi. Pripadne ešte v predajni Predeti majú Bugaboo. Ja mam cameleon grey melange.

veva82
28. okt 2017

@lenivica macka ma v nom svoju skrysu? 😄Ci si ju vymakla?

lenivica
28. okt 2017

@veva82 vymakka som ho. Chodil tam keď sme kúpili kocar a maly ešte nebol na svete. Teraz tam uz nechodí ☺️. Kocúr musí presmejdit všetky nové miesta a zmeny 😀

aknavij
28. okt 2017

Dakujem krasne, asi skusim napisat, aj ked to nebude presne to iste, tak ju kupim, lebo ju jednoducho potrebujeme. Ten avenue ma vnutri tmavy chevronovy vzor a tusim je aj ta seda v inej kvalite- podla fotky, ale uz to nebudem riesit. Dakujem krasne za fotecky 🙂

nalia
1. dec 2017

Baby, mate niktore skusenost s vymenitelnymi zimnymi prednymi kolesami na bugaboo cam? Teraz ako nasnezilo uplne katastrofa. Predne kolieska male sa zabaraju vobec s tym neviem kocikovat preto zvazujem kupu tych zimnych avsak hacik je v tom ze zimne nie su otocne. Prosim o skusenosti ci sa oplati kupit a ako sa potom s nimi kocik ovlada v terene a snehu.

dejna20
1. dec 2017

@nalia ja som vypla aretaciu na prednych a prwtoxila rukovat a mam ladoborec. Zadnymi idem dopredu

adriannasvk
2. dec 2017

@nalia ja som si kupila tie zimne a bola som spokojna,ovela lepsia manipulacia s kocikom,to ze nie su otocne mi az tak nevadilo,dalo sa zvyknut.
Alebo ako pise
@dejna20 ,aj to je riesenie ale ja som sa bala zatazovat tie male kolieska,predsa len ked potrebujes ist cez obrubnik atd aj ked ta tie peniaze by ten kocik mal vydrzat vsetko😀ale ja som kupu nelutovala,nasadis ich za minutku🙂

leenkaa2708
5. dec 2017

@aknavij je to hlavne na to že keď si dáš kočík do prevozu dvoch kolies tak si tam prevlečieš pre istotu ruku aby ti nespadol (napr keď ideš na tých dvoch kolesách po schodoch apod..)

leenkaa2708
5. dec 2017

@dejna20 a keď si to tak spravila necítila si ťažiško inde dobre sa aj takto kočíkovalo?

dejna20
6. dec 2017

@leenkaa2708 kocikovalo sa ok. Ale samozrejme horsie. Proste akoby si mala kocik bez aretacie. Ako v minulosti nase mamy alebo teraz poliaky z vypnutou aretaciou

leenkaa2708
6. dec 2017

@dejna20 ok ďakujem

nektarik
26. jan 2018

Aj Vam tak hrka kocik ? Resp. myslim ze to budu asi predne kolieska ...

martinah203
5. feb 2018

prosim vas ake používate háčiky na tašku? Niekedy davno som mala zn. Gmini, rucka na kociku bola penova, držalo to dobre, ale neviem ake by boli vhodne ked je rucka kozenkova...aby to držalo a zároveň nenicilo kozenku. Dakujem

daniela106
3. máj 2018

Prosim vas dievcata, nestretli ste sa s tym , ze ten kocik hrkoce? Mam 7 mesiacov pouzivany cameleon, kupivany uplne novy a on hrkoce, min. Tyzden bol kvoli tomu v servise a hrkoce neprestajne :(