Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

leenkaa2708
3. máj 2018

@daniela106 najskor to budu tie plasty vpredu na aretaciu vysunte si ich co najvyssie tak aby sa kolecka este dali volne otacat a dajte si dnu sparatko alebo nejaky naskladany papierik mne to pomohlo

marusia12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aknavij
3. máj 2018

Ahojte, idem menit hlboku cast za sportovu, uz je malinky zvedavy apokukujem po podlozkach do sportovej casti. Sedi prosim vas podlozka od Elodie details do bugaboo cameleona? Mate niektora taku? dakujem za kazdu radu.

daniela106
5. máj 2018

@leenkaa2708 dakujem, vyskusam, lebo je to na porazenie, tak drahy kocik 🙈

daniela106
5. máj 2018

@aknavij ano ja mam elodie a sedi fajn 🙂

majka31012
6. máj 2018

Ahojte maniacky 🙂..zvažujem premyslam hladam recenzie atd...bugaboo ma vyborne hodnotenia..hlavne od tych co ho maju..ale predsa ma zaujima...ako sa tlačí po snehu ? ? Rozmyslam nad bgb a neonato puro..su podobne..diky 🙂

adriannasvk
6. máj 2018

@majka31012 pri bgb mas dve moznosti pokial ide o sneh, a to bud otocit rucku a tlacit zadnymi kolesami napred, alebo si kupit terenne kolesa do snehu(ja som si kupila) a nebol uz ani sneh problem🙂 za mna tie neonato maju sa mi zda mensiu vanicku,zname co mali tento neonato,museli kupovat novy lebo bol maly....

majka31012
6. máj 2018

@adriannasvk ďakujem 🙂

jankadr
6. máj 2018

@majka31012 mala som *a este aj mam*a sneh v pohode,prehodila rucku a sla.a tu rucku som ocenila aj pri slnku-vzdy prehodim ako svieti.

jankadr
6. máj 2018

@adriannasvk a v juli predavam.clasoc grey

ivus29
19. jún 2018

Ahojte, dufam, ze mi poradite. Mam Cameleon 3 a chcela by som vediet od kedy mozem prejst na sportovu cast. Dakujem.

nalia
19. jún 2018

@ivus29 niektore mamicky cakaju kym babatko zacne same sediet aby sa mu nezatazoval chrbatik avsak to moze byt kludne aj az v 10m. Podla mna bgb ma to korytkove sedenie tak super vymyslene ze kludne mozes dat skor. Ja som dala od 5m, moja sestra uz od 4m.

adriannasvk
19. jún 2018

@ivus29 ja som davala deti od cca 7 mesiacov,ale len do tej strednej alebo leziacej polohy,tie su uplne super 🙂

nektarik
19. jún 2018

@ivus29 ja som dala od 5m a mam pocit, ze je este viac na lezato ako v Maxi Cosi vajicku 🙂

lenivica
19. jún 2018

@ivus29 my sme dali od 7.mesiaca. Asi od 4mesiaca sa len nosil, lebo neznášal vaničku. Tiež bol len len v lahu, max polosed lebo ešte sám nesedel. Sadol si až keď mal 9.mesiacov.

ivus29
19. jún 2018

@nalia @adriannasvk @nektarik @lenivica mala ma 6 mesiacov a este nesedi, ale uz proste chce vidiet co z vanicky sa neda. Tak skusim aj ja uz pomaly vyskusat, hlavne ked je teraz teplo. Dakujem vam.

adriannasvk
19. jún 2018

@ivus29 uz je zvedava🙂 myslim,ze ten polosed jej neublizi🙂

nikaroxy
11. júl 2018

@majka31012 uz si kupila jeden z nich?😊

majka31012
12. júl 2018

@nikaroxy zatiaľ nie..bola som v nemocnici tak nebolo casu..v auguste pôjdeme s manželom kuki..

cristinna
17. júl 2018

Dobry den prajem, prosim ma niektora z Vas skusenosti s novinkou Bugaboo FOX? Zaujal ma teoreticky, ale este som ho nebola vyskusat nazivo v predajni a rada by som vypocula aj od Vas uzivateliek, zatial som precitala jednu skvelu recenziu od jednej uzivatelky. Dakujeem

zorga
19. aug 2018

Baby, ze sa ma trosku kyvat ta rucka somna sa uz docitala, ale je normalne, ze sa trosku kyva aj vanicka? Take 2-3cm? Dakujem

nektarik
8. sep 2018

@zorga ano aj vanicka sa kyve. V jednom promo videu to chlapik ukazoval.

nektarik
8. sep 2018

Ahojte, prosim naco su tie gumicky na podlozke ? Dakujem

iveta36
10. okt 2018

Prosím o vysvetlenie. Mám Cam 3 a fakt neviem na čo je sedacia časť urobená ako vyklápacia . Má to nejaký špeci význam?

nektarik
11. okt 2018

@iveta36 dole na fusaku alebo na podlozke je nasity pas latky a do toho sa nasuva ta volna cast sedaku.

iveta36
11. okt 2018

@nektarik jeej dakujem za vysvetlenie 🙂
Ja mam Bug iba od leta a podlozka nema ten pas. Fusak kupujem teraz a ano, ten viem ze ma pas. Hned som mudrejsia ;)

nektarik
11. okt 2018

@iveta36 ja som to zostila tak,ze som nevedela naco je ten pas 😂

liara30
31. okt 2018

Kocky poradte mi,ku kociku Bugaboo donkey uky ste riesili nanoznik?A prebalovaciu tasku na dvojickovsky kocik viete poradit?Dakujem😊

katalanka
15. mar 2019

@ivus29 dobry den, mozem vediet ako ste nakoniec situaciu vyriesila? dala ste ju do korytka? a musela byt aj priputana?nesmykala sa? my chceme dat maleho dko korytka ale bojim sa ze sa tam bude smykat..dakujem za odpoved.

celli
25. apr 2019

dievcata, kupili sme cez bazos bugaboo bee klasik, zial, doplnky a nahradne diely uz k tomu tazko zohnat, nemate niekto na predaj madlo, kolieska pripadne nieco ine? alebo radu ake madlo by pasovalo?