• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlaticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
strasne su mile,aj su take zlate na seba,ze??podla fotiek su strasne podarene
a ozik,este ze ta mam,tehu demencia,sak usa tema :grinning:
21. jún 2009 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no lius z toho si nic nerob ked budes mamulka budes mat inu demenciu ja som minule nevedela napisat jednu cenu ako normalne som rozmyslala kolko nul a ako to tam dam :grinning: :grinning: :grinning: ach jo :grinning: a maju sa radi, doty vsetko opakuje po mne a uci teri to co ucim ja ju sice po svojom ale je to zlate :grinning:
21. jún 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jejeee,musi byt zlatunka :dizzy_face: :dizzy_face:
to ti verim,ja uz teraz mam niekedy problemy kolko mi maju vydat :sweat_smile:
21. jún 2009 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cmuuuk ale hlavne nech zostanu zdrave no nie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: idem ja kupat lebo uz to zaciiiina :grinning: zatim papa lius
21. jún 2009 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru,nic nemusime mat,ale to zdravie nech mame vsetci :slight_smile:
jasne ami,utekaj,papa :dizzy_face:
21. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
LUL, určitě tam během 14 dní pojedu, tak vyzjistím. Mají i origoš autosedačku Takata, ta stojí tuším 189 euro. Ale uvidím. Mám trochu strach z té sportovní sedačky. musím si to vyzkoušet na vlastní kůži. Jinak ty jsi stejmě těhotná jako já. Taky jsem 20.týden. :slight_smile:
21. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vyhmic: my říkáme, stejně jako hanka šprucle. jen tu píšu bez diakritiky. Jinak rocni mimi i s fusakem do hluboke....nevim, zalezi na velikosti mimi, neda se rict vejde, nevejde:wink: Ale ta hluboka korba je fakt hodne velka. Jinak fusak je delanej na sportak, ale ho davala i do hluboke uplne v pohode. A co se tyce kol do snehu, ty si urcite kup! Vyuzijes je nejen na zimu, ale i na prochazky lesem apod. :wink:
21. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule ja vam to skusim s mojou malou, na konci maja mala rok :wink: zajtra ju skusim dat do fusaka a do vanicky co to spravi :grinning: a napisem ci sa zmestila aj s jej vahou a dlzkou nech viete :grinning: sama som zvedava :sweat_smile:
21. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vyhmic se ale ptala na to, jestli se vejde roční dítě do sportovní verze. Tam určitě. V hluboké korbičce by už roční dítě být nechtělo, spíš než že by se tam nevešlo... Mě tam vydržela holčička asi do 8 měsíců, měla ještě dost místa, ale už chtěla koukat ven.
Ohledně zimních kol - měli jsme je v plánu koupit, ale než jsme to stihli zrealizovat, napadl sníh. No a my jsme zjistili, že když se jede velkými koly napřed (s přehozenou rukojetí), tak to Cameleon zvládá úplně v pohodě. A to letos bylo sněhu dost a dost. Zkoušela jsem i v lese a na louce, kde byly výmoly, a také to bylo OK. Takže za mě - kdybych měla možnost výhodného nákupu, nebo jezdila do lesa každý den, tak zimní kola beru, ale jinak se to dá zvládnout i bez nich.
21. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem asi citat tak sorrac :grinning:
21. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vyhmic - tak si to zmen v pase :wink: ja bych asi radsej Maxi Cosi, k tej mam vacsiu doveru

ginger - ja budem male babo, obaja sme krpci :grinning: tak snad to nebude na postara :grinning:
21. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
amia: jsme dve, kdo neumi cist:grinning:
hanka: S tim ze v roce uz dite v hluboke nebude chtit byt souhlasim. Malemu jsou 4 mesice a uz by chtel koukat, tam nic nevidi, takze na spani super, ale jinak nic moc. Kupovala jsem ted i golfky kvuli nakupum, ktere jsou od narozeni a v tech je maly tak spokojeny.....
lul:nebude na co?:grinning: kurnik, budu muset prizvat manzela, at mi to prelozi....ja jsem zase mimo :frowning2: :grinning:
21. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a k zimnim kolum: my jezdime do lesa hodne casto a je fakt, ze na tech velkych kolech se kocar tak neklepe. A v lese bych taky ty maly asi brzy odrovnala, pac se preci jen vic ojizdej. Samozrejme zalezi na kazdem, ja je jen doporucovala z vlastni zkusenosti :slight_smile:
21. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ginger, postaaak. :grinning:

myslela na: poštáára :cry:
21. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj, taaaaaaaak........diky za preklad:grinning: Vzdyt rikam, ze jsem mimo:slight_smile:
21. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
za postarom malo byt :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ano, na poštára :grinning:
21. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute bgb milovnice :slight_smile:
Holky tak my rikame sprusle (hacek nad obema S) :grinning:

Vcera na Den Otcu jsme byli v zabavnem parku, pokazde jak vidim Cameleona tak s laskou v ocich otocim hlavu a cucim a koukam, vcera jsem se otocila asi 20x :grinning: Asi to chce 2. dite, abych si mohla planovat barevnou kombinaci haha
22. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ginger : hm no o te cincile taky popremyslim, jenom se bojim ze ted na leto je to dost nepraktickeeee :slight_smile:
22. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Jednotny-trh-EU.soi
kuk nizsie :astonished: :astonished: :astonished:
tie co mate bee-cka ako to vidite?
22. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peppapig: no tak hura na to :wink: A urcite by to ocenila i mala :slight_smile:
janac: musis si to nechat udelat odepinaci:wink: Anebo cincilu na zimu a na leto treba "jenom" krokodyli kuzi:grinning:
22. jún 2009 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: to co toto?????
22. jún 2009 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo hadiu...ta by mala byt jemnejsia...

pripadne z nejake cicusky - z tigra alebo nieco podobne..puma, gepart by tiez nebol zly. - na prechodne obdobie jar/jesen.
Teraz ma napadlo ...nemyslela som cicushku,co zakladala temu :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
amia..moze byt...ja som si sama pricivkla prsty do "sedatka" a viem, ze niekomu sa aj dieta v tom prevratilo do strany :unamused:
22. jún 2009 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no zajo, to by ste sa potom len nosili :grinning:
22. jún 2009 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicush no to je neco :frowning2: to sa uz asi nic negarantuje :zipper_mouth:
ja som prave kukala bee lebo nutne potrebujem zmenu tak ze zacnem pri bugaboo ale asi idem dalej :slight_smile:
22. jún 2009 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
amia, potrebujes do obchodov :grinning:
22. jún 2009 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicushko nene ja mam po ,,tom,, vsetko nejake silne nutkanie vsetko zmenit :sunglasses: a pristihla som sa ako v dm kupujem komplet nove kefky na zuby ako diagnoza :grinning: ktovie kde skoncim s tym menenim :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
amia...tak diagnozu mam aj ja...ale stale na nieco ine..momentalne na porasty do zahrady odkedy sme isli z bytu prec. no rada ta zas niekde stretnem, trebars aj v DM-ke, tam smradim dost casto :grinning:
22. jún 2009 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: tak to aj mna caka zachvilu :dizzy_face: aj sa tesim potom das rady ako a co dobre rastie :sweat_smile:
aj ja ta rada stretnem aj stretko musime mozeme dohodnut :sunglasses:
22. jún 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok