Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

vera21
24. jún 2009

dobre, aj tak dik, zajtra daj vediet, ako si dopadla 🙂

rdn11
24. jún 2009

ahoj pani...díky za info o vadě brzd u Bee. Zdálo se mi, že něco neni o.k., taky jsem psala mail prodejci. Nějaký chytrý pán od AnnaViktorie mi poradil přípravek na promazání brzd, asi 100 Kč, ještě teď máme na podlaze fleky... 😖 😒 Tenhle obchod je fakt jen na parádu. Hlavně si u nich nenechte nic objednávat, jsou sice moc milí, ale letní stříšku dostanete v prosinci a to musíte ještě 20krát volat a upomínat...např.

henri001
24. jún 2009

😉 ja chodim do annavictorie , je to klasicky kamenny obchod , ak ches nieco rychlo vzdy je lepsie objednat cez net 🙂 prave odtial mam bee ja, a chystam sa tam v piatok , tak potom napisem story 😀

rdn11
24. jún 2009

vera 21: taky jsem hledala sériove číslo 😠 ...je na PODVOZKU, pod sedačkou, líp to uvidíš, když si naklopíš část na sezení /i kočár 😉/ a pod je veliká nálepka. Na té černé střední části podvozku pod sedačkou. Je to 7 místné číslo.

rdn11
24. jún 2009

...jo, henri001, napis, co ti v annaviktorie rekli.. ja jim o vade psala info uz asi pred mesicem, a tvarili se, ze o nicem nevi. Pomozte a promazte si sama 🙂

diamand
24. jún 2009

baby tie brzdy vam poslu priamo s bugaboo, ja som ich mala do 7 dni doma (to bolo asi pred dvoma mesiacmi), vlastne su to len take ako keby haciky co sa priklipnu na terajsie brzdy

cicushka
autor
24. jún 2009

ano , aj mne prisli do tyzdna, vyplnala som to na oficialnej stranke bugaboo. Len vravim, ze sice teraz brzdi, ale nie vzdy sa odbrzdi 😒

gingerlady
25. jún 2009

My jsme Cameleona kupovali v Anne a Viktorii a naprosta spokojenost. Pan byl ochotnej, jeste jsme na prodejne doobjednavali fusak, ktery prisel za 3 dny. Proto jsem tam pak jela koupit puvodne Bee a kdyz pan videl naseho maleho😀, ze je tam natesno, vytahl dalsi tri kocary, at ho do nich dam a vyzkousime je, takze jsme koupili MacLareny, takze opet spokojenost....A vim, ze kdyz jsme vybirali Cameleona, prisli tam nejaci lidi, ze je neco s prednim koleckem na jejich Cam, tak to hned vzal, opravil....

rdn11
25. jún 2009

...to mě vlastně zajímalo, jak jste si brzdy opravily, když vám přišly přímo od Bugaboo. Je k nim nějaký návod?
Už jsem je taky objednala. Takže říkáš, cicushka, že odbržďovat budu taky obdobně, jako jsem brzdila - tak, že to několikrát nakopnu 😉 ?
Jak píše gingerlady, je to báječné, když příjdeš do obchodu a místo toho, že si něco chceš koupit, si to musíš objednat... nebo když chceš platit kartou méně než 500 Kč a zaplatíš +4% za platbu kartou... Pardon, to se může stát jen v ČR /nevím, jak Slovensko/. Ale holky ze Slovenska, se mi zdá, to vyřešily skvěle, kupují všecko přes net 😉.
Díky za bezva tipy. Fakt jste dobrý.

peppapig
25. jún 2009

Holky, pokud se zaregistrujete na origos web bugaboo, bude vam chodit email pri kazde 'extra' akci ci situaci atd. Napriklad ted budou mit v Londyne vyprodej geckos a frogs, za vic jak polovicni ceny. Mam pocit, ze tim, ze se toho zbavuji prijde nejaka novinka ci novy design na cameleona 🙂 (a mozna taky ne). brzdy nam taky prisli rychle po vyplneni on line formulare. To vyrobni cislo je myslim na sedaku skoro ze spoda, taky jsem to nemohla najit.

Ginger...ten obchod Anna&Victorie je jediny obchod s bgb v CR? 3 dny cekacka na doruceni je naprosto super. My jsme na bee cekali 3 tydny, tim vetsi byla radost s dodani 😀 rdn11...neni to jen v cr, ale i tady v UK, taky nekde platime poplatky pri placeni creditkou (trebas v Ikea), ja to docela chapu s tim, ze obchody nemaji kvanta vybraneho zbozi na sklade, stalo by je to prasule 😉 Jen nevim, jak to udelam pri dalsim mimi pac my nebudeme chtit vedet dopredu pohlavi a tak nebudu moc koupit cameleona predem v ruzove a pak mit klucinu! A az se narodi budu chtit vyrazit ven na druhy den jako jsme to udelali s nasi M a tak budu muset cekat na doruceni kdo vi jak dlouho, pak me to asi bude vadit 😝 😝

gingerlady
25. jún 2009

rdn11: jo, to placeni kartou v A&V me taky zarazilo.....ale my jsme tam vzdycky nechali nemalou castku, takze nic😀 A ono zase je fajn objednavat vsechno z internetu, ale treba kocar bez prohlidky na zivo ani nahodou a ja jsem takova, ze kdyz neco vidim a libi se mi to, chci to hned...jako s Cameleonem😀
peppa: jeste je tu jeden obchod na BGB - Babypark. Ale tam jsem se jela podivat na Bee jako prvni, pac to mam bliz (cenove je to stejne), ale tam, si te ani nevsimnou. Byly tam nejaky 3 mlady holky a absolutni nezajem. Takze jsme radsi presli celou Prahu a jeli do A&V. Boooze, ja cekat na kocar 3 tydny, tak dostanu infarkt z nedockavosti😀 A s tim druhym mimi....radim koupit cameleona s neutralni vanickou - napr. cerna nebo sand a pak muzes misto budky frknout cokoliv...treba i zelenomodrocervenou s puntikama😀 Ono preci jen ruzovoucky kocarek pro kluka 😅 ....ten by ti pak podekoval😀

rdn11
25. jún 2009

...no jo...tak jste me s tou AaV udolaly 😉 🙂 Me tam nejak dozrali uz ze zacatku a pak pokazde, kdyz jsem tam prisla, tak neco bud nemeli, nebo to nemohli najit, nebo si ode me brali kontakt a objednavali a pak nedali vedet atd. Takze tak. Nakonec v centru zrusili obchod, tudiz nemam kam chodit a je klid.

hanka23
25. jún 2009

Holky, další a poslední obchod s BGB v ČR je v Pardubicích 🙂 My to máme pár km, ale manžel mě tam už nechce pouštět 😝

gingerlady
25. jún 2009

hani, a ty se mu divis?😀

ve24
25. jún 2009

ahojky, líbí se mi bugaboo bee, jaké je a kde bych ho mohla koupit nejlevněji? díky

gingerlady
25. jún 2009

ve24: Beee je kraaaaasneeeee, ale urcite doporucuju ho jit nejdriv nazivo okouknout. Touzila jsem po nem taky, ale nevyhovovalo nam - je male. Ale holky jsu tu s nim jinak moc spokojene a objednavaji ho z Holandska

ve24
25. jún 2009

a na kolik jich v tom holansku vyšel? Mají někde na to holansko e-shop?
Prosím, jestli ho někdo má, písněte mi ho a taky cenu kolik stál i s dopravou. děkuji

rdn11
25. jún 2009

...porad jsem u vytrzeni z toho, ze se brzy vyresi "brzdovy problem". Ja to vzala jako hotovo, ze naporad budu do tech tycek kopat, a ze proste nic neni dokonale...

http://www.bugaboo.com/extra/service/bee_brake/...

...toto je obrazek tech pridavnych "hacku".
Rikate, ze ten vercajk prijde tak do tydne?

Bee je super. Ja ho ocekavala dost netrpelive jako novinku. Pak mi taky prisel maly atd., klasicky jsem se preinformovala, nedala na svou intuici a pak jsem horce litovala. Bee jsem koupila jako 4. kocar v poradi a jsem stastna, ze jsem se tech predchozich zbavila... Ale...jezdim jenom ve meste, hodne MHD, fakt to nejlip vystihuje to jejich video.
Ohledne jeho prostornosti: Mista je tam presne akorat, ani chlup navic. Syn v nem jezdi rad, pripoutani mu nevadi, uz ma svuj sedaci freestyle 😉, noha pres rukojet a pohodicka 🙂. Vozim ho celem k sobe, komiha nozkama, drzi se bocni rukojeti a je fakt spokojeny.
A co je hlavni? Pohodli matky...nikde neprekazim, sama uzvednu, do kose narvu vseko, co potrebuji - i tak uzvednu 🙂 Proste takova pojizdna kabelka. Do mesta nejlepsi.

kalista
25. jún 2009

rdn11 konecne nejaky pozitivny 😀 uz som zacinala mat pocit, ze tu poniektori chodia len brblat aky je na prd. nasa mala tiez vykladala nozickyy na rukovet a uzivala si to 😎
myslim, ze kazdy vie co od kocika ocakava a podla toho si ho vybera.

gingerlady
25. jún 2009

ve24: http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-bee-c-34_106... a najdes tam i vysi postovneho - CR via post 24 euro, via UPS 93

kalista
25. jún 2009

baby, ktore mate autosedacku BGB citajte.

http://www.bugaboo.com/nl/en/news/228

martinano
25. jún 2009

ahojte uz som sem raz pisala odpoved som nedostala potom som si nasla na nete
kamoska predavala bee v ruzovej pomahala som jej jedna kocka ho hned vzala a mne sa teraz naskytla moznost kupit ho za dobru cenu v ciernej.chcem sa opytat nas maly uz aj tak vela chodi,ale neviem co bude v zime mali ste niektora aj v zime?ako sa s nim chodilo?jasne,ze do hrby snehu nie je,ale napr.ked je poprasok atd.dakujem

vera21
25. jún 2009

rdn - dik za to seriove cislo, uz mi je to jasne 🙂 Inak, ze "pojizdna kabelka" 😀 😀 To hovorim o mojom aute - ze "nakupna taska" 😀 Tak som zvedava na tie brzdy....Dufam, ze to budem vediet nainstalovat....
lebo naposledy, co mi cicush alebo kalista poradila /baby sorac, uz neviem ktora/ - tu tasticku na rucku, tak ani tu som tam nevedela poriadne pripevnit ! no, co, blondinka 😉 Ale BTW - ta tasticka je skvela ! Seeeecko tam napcham.... a aj moja mala si vyklada nohy cez tu rukovat...tie ju nosim tvarou k sebe - potrebujeme ocny kontakt 🙂 ja tiez bee povazujem za vyborny kocik, prvy som mala trojkombinaciu Quinny Buzz, ale ak by som sa musela este raz rozhodovat, tak jednoznacne si kupim Cameleona...

dianauher
26. jún 2009

ahojte kocky, dufam, ze aj ja pridam coskoro nejake pozitivne skusenosti...v pondelok som konecne objednala bee 🙂 nakoniec predsalen zlte 😝 tak uz sa neviem dockat, kedy dorazi... napisali, ze zaciatkom jula, ako inac, zltu nemaju prave na sklade ☹

este som sa chcela spytat, ked sa tu teraz bavite o tych brzdach, to sa tyka aj novych objednavok?

ve24 - ja som tiez objednavala z www.babycare.nl

vera21 - to sme na tom rovnako, tiez mam Q.Buzz a druhy krat by som bez vahania brala Cameleona...skoda, ze tretie baby uz neplanujeme ☹ ☹
neva, mozno ukecam sestru, ktora sa aktualne snazi otehotniet... a potom pozicia kocikovat, chichi...dam vam vediet, ked to bude aktualne...mozno vtedy uz budete chciet niektora svoje bgb predat 😉

rdn11
26. jún 2009

ahoj ahoj...byla jsem dnes v babyparku a videla nazivo adaptery na brzdy Bee. Nove kocarky uz je maji namontovane.

Taky jsem kukala na slevy na babycare.nl. Slunecni striska + zdarma UV clona 39,- EU...hmmm to je slusne.
Uvazovala jsem, ale pak jsem se vratila nohama na zem, syn nesnasi ani tu stavajici boudu... kdyz ji zatahnu, tak se mu zuzi manevrovaci prostor na ruce a nedosahne na rukojet, a zuri 😖

Apropos, jak resite nanoznik? Fusakem?

Docela bych chtela koupit nejaky cool fusak, ale ne bugaboo. Nemam moc rada, kdyz je to moc doladene, vsecko od jednoho labelu - navic uz mam i tasku...Neco kreativniho, nemate tip?

rdn11
26. jún 2009

...jeeezisku, ja jsem se vratila zpet v diskusi aby mi neco neuniklo a.... 😎
BGB a snobarna, to je T.E.M.A.

Muzu rict: Jsem designerka a tak jsem si rekla, muzu snad mit kruci designovy kocarek, ne? A bac ho, hned se citim o moc lip, sedl mi mooooc, jako kdyz se nechas suprove ostrihat...znate to?

Na plavani jsem chodila s kockou, ktera za kazdou vetou dodala kolik co stalo a jak musi mit vsecko sladene atd. Vysolarkovana nacerno obarvena vytrhane oboci a vsecko nej, akorat ze uplne mimo. Muj manza: "Neznamena, kdyz je vsecko do barvy, tak ze je to sladene 😀"

Takze..pokud mate nejake kreativni napady ohledne BGB tak huraaaa....

ehmmm, ja jsem usila pruhovany sedak, a taky se docela hodi slunec. clona cerna se sitkou na dva kolicky od sunshine kids. Nic moc, ale pro zacatek 😉

rdn11
26. jún 2009

...pardon holky, ze si tu dopisuji sama se sebou...ale v tehle diskusi fakt STOJI ZA TO precist stranky zpatky, protoze je tu vsecko a jeste mnohem vic!!!
Kalista a spol GRATULUJU 😵, nejlepsi diskuze co jsem cetla, fakt poucna a zabavna.
Kreativnich napadu plna.

Vykradam Glorii, promin 😔 , ale super prispevek....http://www.celebrity-babies.com/2008/05/stefani...

cicushka
autor
27. jún 2009

rdn11 - aspon niekto to precital 🙂 o kreativnych potahoch tam je velmi vela pisane.. 🙂

cicushka
autor
27. jún 2009

rdn11 - 😉 😎

rdn11
28. jún 2009

Cicushka samozrejme ty jsi diskuzni superhvezda 😉
Vsimly jste si, jak synacek Gwen Stefani, si pekne rozrazil ty postranice u Bee a vubec neni vidno, ze by se nejak tisnil?
Kdyz date do Bee 6mes mimino, tak to neni o tom, ze by kocar melo maly, ale ze jeste celkem nic neumi a jen sedi a hledi /v lepsim pripade, pac nekdy ani nesedi.../. Ruce jdou samy dopredu, a pravda, vypada jako chudacek utlacovany ☹ Ale to je otazka anatomie a vyvoje ditete, spise nez konstrukcni zalezitost Bee.

Taky kdyz povyroste, tak neni uplne mezi temi postranicemi, ale trochu vys a cim vyse, tim vice prostoru kolem a dokaze se s tim lepe vyporadat.
Ja ocekavam od kocaru, ze diteti se bude pohodlne sedet, nevypadne a popr. si muze schrupnout, kdyz ho spanek odnese🙄 . Aby se mohlo obracet na bok, to fakt neee.

A ze zadova operka je megadlouha? Muj AV ma 14mes, neni maly a porad mega prostor nad sebou. Taky sedinka je vysouvaci. Takze kocar roste..teda prodluzuje se 😉 . Pac jinak..to by uz bylo na Harryho Pottera.