Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

danulik
5. máj 2008

ella - je to drzost.. ale zbytocne sa rozculujes 🙂 to uz tak raz chodi - niekto nieco vymysli a potom to vsetci opakuju..

cicushka
autor
5. máj 2008

ella1) no to by si uz teda asi ani dnes nebola vynimocna. 😝

ale ja si nemyslim, ze sa ludom nepacil...vsak bol velmi popularny uz od prveho modelu a keby sa nepacil tak sa nepredava a nekopiruje. 😉

To ze, vela ludi skaredo o nom hovorilo alebo pisalo, bolo hlavne preto, ze sa im zdal ako nejaka prestiz (mozno ktoru si oni nemohli dovolit) A to nie len u nas, ale na roznych forach po celom svete. A pritom je X dalsich kocikov, rovnakej cenovej kategorie. 😒

Nakoniec to skonci tak, ze si kupis iny a bude prave preto vynimocna. 😉 😉 😀 😀

ella1
5. máj 2008

ale bola,lebo tu na okolí ho nik nemá,ani skoro nik nepozná,fakt.je pravda,že ked prekročím hranice,budem tuctová,ale aspoň tu je to ešte ,,originál" 😀

a áno,dokonca sú aj drahšie,lenže s bugaboo sa spája veľa celebrít,tak ho chceli ,,očierniť",lenže ešte som nestretla nikoho,kto ho má,že by nebol spokojný,čo sa u iných značiek ešte nestalo......

tak dúfam,že bugaboo,vymyslí nový dizajn(bee sa mi nepáči),ale kým ja budem budem mať dieťa....alebo ak budem mať.......no snád ho nanútim dcére za takých 20 rokov.... 😀

cicushka
autor
5. máj 2008

ale mas pravdu, podoba je to naozaj velka....este aj ten kosik pod vanickou 😅

ella1
5. máj 2008

na prvý pohľad bugaboo,keby to logo ešte nebolo..... 🙄

cicushka
autor
5. máj 2008

ella) tak kukam ze si z Galanty, tak mozno preto. Lebo tu v BA ich je fakt dost.

Tiez si myslim, ze ho ociernovali tak trocha zo zavisti... smutne. ☹ Ale pravda je, ze ja osobne poznam dve kocky, ktore neboli spokojne. O jednej som uz pisala. Ta nadavala na skladanie a tu druhu ti napisem do IP. Mozno tiez 'celebrita' 😉

inac ziaden kocik nie je perfis...a to sa tu opakuje dokola...kazdy ma svoje vady. Otazka je, ci si to majitelka kociku prizna alebo nie. No idem ti to napisat do IP.

danulik
5. máj 2008

ella - k nam do BB to tiez este nedoslo 😀 zatial som tu videla jeden 🙂

bejby29
5. máj 2008

No, napriklad, mne sa Bee nepacil, ale minule som si ho kukala v obchode, dokym moj priatel vybavoval so skladnickou postielku a strasne sa mi zrazu zacal pacit 😉 Takze je to taka laska na druhy pohlad.. Ale chameleon a ostatne od Boo sa mi moc nepacia, lebo s nim jazdi vela ludi po prve a uz sa mi zdaju take tuctove.. Lenze je uz aj taka moznost, ze si ho date spravit na objednavku a videla som ho v obchode, jedna kocka mala na nom latku s tvarou od Marylin Monroe... Custom made.. Ale nech si kazdy vyberie, co chce..
Ktovie kde by bol Bugaboo cenovo keby sa neobjavil v Sex and the City.. Kamoska ma obchod s luxusnymi detskymi vecami a viem, kolko ju tie kociky stoja vo velkoobchode 😠 Dokym to nie je Silver Cross pravdaze..

cicushka
autor
5. máj 2008

bejby) no mne sa zas bee pacil ako buginka a ked som videla nazivo tak bleeee...sklamana som ostala. Presne opacny pripad ako ty. 😀 😀 😀

Ano tie latky su fajn...objednavala som take znamej z ebay..kuk

http://cgi.ebay.com/Custom-Sewn-Bugaboo-Cameleo...

ale niekto mi pisal, ze je nejaka pani v cechach, ktora tiez robi tie latky na kocik.

ella1
5. máj 2008

cicush--chodím aj inde,vlastne po Galante moc ani nie 😀 ale v TT som videla jeden a v Ba možno max. 5.
iné to je,ked ideš mimo štátu,tak som ich videla na každom kroku.

no,ja so čítala hádam všetky diskusie,čo som našla a fakt som ja osobne nevidela žiadny negat. príspevok od žien,čo ho mali.ale netvrdím,že stať sa nemôže.

bee je podľa mňa ako bugina,ale zas,väčšie dieťa sa tam nevojde a pre malinké mi to príde nevhodné.....

k tým látkam,to vážne je v cz pani,čo robí poťahy?no,tak nejaký originál. by som si vedela predstaviť.aspoň by som už nebola tuctová 😀 po celej látke nápisy bugaboo,aby vedeli s čím majú dočinenia 😀

danulík-jeden aj to asi ten váš,nie? 😀

bejby29
5. máj 2008

Cicushka, aj moja mamka hovori, ze blee 😀 Ale mne sa zacal pacit, tak uz pracujem na drahom, nech ho kupi.. Financne je super, akurat ze mojmu priatelovi sa tiez vobec nepaci.. lenze mne sa tu zijde po meste 😉 A ked ho nekupi, kupim si ho sama 🙂
Mne sa na tych Bugaboo nepaci ten fleece, ale toto custom made je super vyhoda, urobi to ten kocik zas originalny..
Ivosh, inak co hovori tvoja manzelka na tu Inglesinu??

ella1
5. máj 2008

bejby-ten fleace sa ani mne moc nepozdával,zdalo sa mi to tenučké,ale zrejme bol ok,ked ho malo veľa ľudí.teraz už majú látku canvas a tá sa mi viac pozdáva,ako u iných kočíkov,taký material.
ja tiež spracovávam muža,že raz...... 😀 ale pre istotu si našetrím... 😀

danulik
5. máj 2008

ella - nie, este sme nekupili - to by uz boli dva 😀
chystame sa ho ist pozriet do BA, lebo u nas ho nemaju v predajni 🙂

ella1
5. máj 2008

jáj.ja som myslela,že ho už máte,ked ho máš v albume..... 😀 ale pozerám,ešte máš čas.... 😉

danulik
5. máj 2008

ella - nie nie, zatial len vyberame 🙂
a ty sa kedy chystas na druhe babo?

ella1
5. máj 2008

ja?ja odkladám už tri roky,stále,že o rok o rok...... 😀 a potom si všimnem,že som už prešvihla 😀 neviem,možno aj toto leto,ale bojím sa,lebo mám podváhu,aby neboli problémy.....

danulik
5. máj 2008

ja len tak, ze kocik uz mas vybraty a babo nikde 😀 takze rychlo papaj a do toho 😉

ella1
5. máj 2008

no,kočík mám už dlho vyhliadnutý,už aj manžel spracovaný,ale stále niečo brzdí.......napr. dokončiť byt,a také iné blbosti......už aj dcére sa začínajú páčiť babätká,doteraz ani počuť 😀 .a papám,len sa nedarí,ale možno po druhom priberem...........ale chystám sa k dokimu,chcem pokecať,či by to bolo ok a tak,prípadne ako sa vyhnúť kompikáciám,každopádne chcem jarné dieťa,takže ked nestihne toto leto,tak dalšie......atd.no hádam ma bugaboo počká 😀 lebo je naj super!

danulik
5. máj 2008

tak drzim palce, nech to vyjde 😉

ella1
5. máj 2008

dík.podobne.
potom som zvedavá,ak kúpite bugaboo,aký je v praxi.......teda,viem aký je,ale další názor,od priamej užívateľky 😀 dúfam,že si nerozmyslíte 😉

danulik
5. máj 2008

ella - dakujem 🙂
rozhodujeme sa medzi casualplay S4, bugaboo a posledna moznost by bol quinny.. potom dam vediet, ako sme sa rozhodli, potrebujem si ho vyskusat a uvidime 😉

amia
5. máj 2008

ivosh no nechcela by som mat doma takeho odbornika na kociky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nic v zlom samozrejme 😉

cicushka
autor
5. máj 2008

ella) nemozes tak strasne planovat...lebo vzdy vam do toho nieco pride 😀 😀 alebo si kocik preistotu kup, keby ho dovtedy prestali vyrabat kym sa rozhodnete 😀 😀

amia
5. máj 2008

cicush dobry napad 😀 😀 😀 a ella budes len potahy dokupovavat 😀
ja som mala pri prvej malej inglesinu classic/ruzovo sedu, akoze krasa to bola , aj velka vanicka 😎 ale asi druhy raz by som ju nekupila 😅 ale to len preto, ze som drzala v rukach bugaboo a moj muz povedal to iste. ked sa ho chytil az som sa smiala, co z neho vyslo 😀 ,,tak toto je pan kocik ,, 😀

acornika
5. máj 2008

ahojda, Bogaboo má Petrolejka z diskuse Miminka únorovek, tak jí písni do IP a poptej se, ale moc si ho chválí a i já jsem ho viděla a na pohled je moc hezký

vlastovka
6. máj 2008

ahojky, teda já zírám 😀 😀

Co je mi po napodobeninách! Ať to vypadá klidně stejně jako bugaboo, ale funkce bude určitě jiná. To máte jako s jinými napodobeninami, jsou to většinou šunty.

Ať si klidně kritizuje ivoš bugaboo, nevyzkoušel ho s vlastním dítětem denodenně tahat, tak neví, jak je perfektní. A asi ani nebude vědět, když si koupí inglesinu. Já bugaboo mám a jsem spokojená. Taky jsem nevěřila, půjčila jsem si ho od kamarádky i s jejím dítětem, drandila jsem všude možně a tvrdým testem prošel 🙂). Nesouhlasil manžel, rodiče a teď si všichni pochvalují, jaký to máme skvělý kočárek 🙂).

Btw, zajímalo by mě, kolik ostatní vrazí do kočárku. Většinou kupují hluboký kočárek+sporťák a pak k tomu golfáč. Mám takový pocit, že když tohle všechno sečtu, už to není takový cenový rozdíl. Ale já sama pociťuji, že je velký rozdíl v tom, jestli mám doma jeden kočárek a nebo víc neskladných krámů, které nemám kam dát 😉 .

Tak ivoši, která je tvoje žena?? 😀 😀

cicushka
autor
6. máj 2008

ella) fakt? tak mozno ja som na to vnimavejsia. Ked vyrazim s malou von, tak denne vidim urcite aspon jeden. No a v nakupnych strediskach pravidelne samozrejme.

Ked som zhanala pre tu znamu ten potah, tak mi niekto poradil nejaku pani z ciech na to. Ale neriesila som to, lebo sme to nakoniec na tom ebay kupovali.

ze "po celej latke bugaboo'' 😅 😅 😅

si myslim, ze ostatnym ludom je to suma fuk, v com tlacis svoje dieta. 😀

vlastovak) presne to som chcela napisat, ze je vela inych kocikov, v rovnakej cenovej kategorii a ani nemusia kupovat tri, staci jeden plus vanicku a si na tej istej sume. 😉

ivos sa nas asi zlakol 😀 😀

jeana
6. máj 2008

hello maminky 😀
pridavam sa do klubu bugabooistov 😀
po strastiplnej ceste objednania Mutsy slidera, sme tesne pred objednavkou zistili ze sa tento fesak nezmesti do mojho swista, zahradku si namontovat nedam a za sebou ho tahat nebudem.. 😀 😀
takze nakoniec vyhral camelon ktory bol uz od zaciatku draheho absolutnym favoritom... nakoniec sme vsetci spokojni s touto tmavomodro cyklamenovou verziou ultralahkeho perfis skladatelneho baby vozitka ale musime este cca 6 tyzdnov pockat 😀
som rada ze tu citam vacsinou same chvaly (az na par vynimiek 😀 ) a dufam ze takyto bude i nas real aj napriek nasej vysky 180 cm.. 😉

bejby29
6. máj 2008

Cicushka, ja dokym som nebola tehotna (neplanovane) tak som ziadne Bugaboo ani nepoznala, bolo mi to tak jedno 😵
Jeana, len aby ste pri tej vyske nevyzerali s tym kocikom smiesne.. S tym jedinym s Ivoshom suhlasil, nechal tu video a tam ho tlaci vysoky chlapik po plazi a vyzera ako keby sa poka... 😒

vlastovka
6. máj 2008

klídek, já mám 178cm a manža kolem 185cm a vypadáme s kočárkem zcela normálně 😉 Možná to bude tím, že po pláži většinou nejezdíme 😉 😀