Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

xxksena
9. júl 2009

bugaboo je holandskej kocarek, srovnatelnej je pry i easy walker. nemate nekdo zkusenost? bugaboo jsme zkousela kamaradcina moc mi vyhovoval. ale v zahardnicni recenzi jsme cetla, ze easywalker je lepsi. je taky dost drahy, tak vaham. i kdyz mam jeste cas 🙂

petulik29
9. júl 2009

No ved ja to este urcite pomenim. 🙂 Len na tento ma nahovara kamoska, ale ako to vidim kupim viac potahov lebo farby maju krasne.

xxksena
9. júl 2009

jeste ja. v casopisu test ho hodnotili velmi dobre, ale pry potahy obsahuji trochu vic skodlivin nez jine kocarky. ale neni to na zavadu. jen to necekali pri tak vysoky cene.

kalista
9. júl 2009

slubili sme, ze prezlecieme nudny DENIM
http://www.facebook.com/album.php?aid=69051&id=...
http://www.facebook.com/album.php?aid=69051&id=...
a takto spinka 2,5 rocna Bambulka v BGB- to pre tych co maju pochybnosti 😉
http://www.facebook.com/album.php?aid=69051&id=...

kalista
9. júl 2009

inak co sa potahov tyka, ja mam radsej flis. canvas mi pride dost drsny na leto, tot moj nazor 😝

lul
9. júl 2009

kalista dik za nazor na potahy. inak tie linky nejdu ☹

kalista
9. júl 2009

a mne idu 😒

zajo79
9. júl 2009

aj mne idu. treba byt prihlaseny na fb

lul
9. júl 2009

ja som prihlasena na FB 😉 skusim este raz

lul
9. júl 2009

toto mi napise:

Tento obsah momentálne nie je k dispozícii

Požadovanú stránku momentálne nie je možné zobraziť. Možno je dočasne nedostupná, prípadne uplynula platnosť odkazu, na ktorý ste klikli, alebo nemáte oprávnenie na prezeranie danej stránky.

* Späť na úvodnú stránku

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

petulik29
9. júl 2009

Ani mne nejdu tie linky a som prihlasena na fb.
Ja stale bludim vo farbach, ale ten riflovy nie, na tej fotke co dala calista vyzera fadne. Ale na reklamnych fotkach vyzera samozrejme dobre.

Zatial mam farby modra, ruzova s kombinaciou ciernou. Inak boli sme pozriet tento kocik v obchodaku a stoji 1100 euro. Dost rozdiel s internetom. 😒

lul
9. júl 2009

no tak ceny su hrozne...

zajo79
9. júl 2009

uz to nejde ani mne...
kalista to neblokla?

lul
9. júl 2009

vyzera to, akoby bola daka chybicka 😒

hanka23
9. júl 2009

Já zas mám radši canvas, mám dva potahy canvas a jeden flís. Ten flís mám vyšisovaný 😢 , canvas stále vypadá jako nový. Celkově mi ten flís materiál ke kočárku nějak nesedí, možná tak na zimu...

kalista
9. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
checknite album uz som to dala na MK
fotky som neblokla, neviem preco nejdu 😒

kalista
9. júl 2009

Hned je to zivsie vsak? 😝

lul
9. júl 2009

tak tento potah sa mi pacil najmenej, ale v reale vyzera veeeeeeeeelmi dobre 😉 kolko mas tych potahov?

kalista - nevadi malej, ze nema vystrete nozicky?

zajo79
9. júl 2009

kalista, super fotecky 😵 😵 😵

kalista
9. júl 2009

lul, no este ze tak 😀
mala ak ich nema takto tak jej to chyba. ona si sama sada do kocika. a tento potah si vybrala sama. su tam vseliake zvieratka a ona je taky maly maugli 😀
my mame toho viac....oegm oegm....7....to uz je diagnoza 😝
zajo Dakujem

lul
9. júl 2009

7 ?? ty brdo, pekna zbierka 😉 a aky mas, resp. lepsie je sa asi spytat, aky nemas 😀

aevka
10. júl 2009

Ahojte!
Omlouvám se, že vstupuju do velmi rozjeté diskuse, ale mám na vás jednu možná hloupou otázku. Kočárek jako takový se mi velmi líbí, ale zajímalo by mě, jestli jste tu některá, které se narodil mimíšek v zimě (já mám termín 6. ledna) a vozily jste ho od začátku v tomto kočárku? Připadá mi totiž strašně otevřená a slabá stříška korbičky a nevím, jestli je mezi doplňy něco, čím by se otvor do korbičky trošku "uzavřel", aby na mimíška nefooukalo....

lia
10. júl 2009

ahojte,

mate niekto bezovy potah alebo biely??

bebel
10. júl 2009

Kalista, perfektné...aj ja pokukujem po PaulFrankovi 🙂 na výmenu .
Kúpila si to v Reichu ?

hanka23
10. júl 2009

Já sice zimní miminko nemám, ale zato jsem měla současně s Bugaboo i hlubokou Inglesinu. Korbička je myslím srovnatelná, neřekla bych, že je otevřená nebo by tam foukalo. Je to stejné, jako u ostatních kočárků. Jen ta ovladatelnost a váha je nesrovnatelná 😉

lia
10. júl 2009

kde v rakusku kupujete??

bebel
10. júl 2009

Aevka,
aj ja čakám januárové baby, a to budeš používať hlbokú verziu, zrejme aj s fusakom 😉
+ Maxicosi cabrio škrupinu aj s fusakom.
Vanička je 1 z najväčších, takže mne prídeBbugaboo ako najlepšia voľba pre zimné bábätká, teda pokiaľ nefandíš poľským tankom....😎 Dokúpila som aj zimné kolesá do snehu. Potom v lete plynule prejdeme na šporťák, a výhodou je možnosť obmeny fleesovej striešky za letnú....Máme aj ich fusak, ale ten ma až tak neohúril...máme ešte nejaké kvalitnejšie a nepremokavé v zálohe.
+ aj ich tašky nie sú top....máme ešte po Brunovi Samsonite a Playextreme
😉

lia
10. júl 2009

bebel,ty mas ten bezovo zlty??si spokojna??
aj ja sa stavim ked sa uplne uz rozhodnem pre bgb,ze budem kupovat len nove potahy 😀

bebel
10. júl 2009

Áno máme, ale zatiaľ v skrini - BGB som kúpila len teraz pre 2. bábo. Je veľmi pekný, ľahký, dobre ovládateľný.
Pri Brunovi som mala na obmenu 5 kočíkov.
Kamoška mala BGB a veľmi im pomohlo, že aj vanička je nakloniteľná.....

Bruno mal silný reflux, takže nám hodnú chvíľu trvalo, kým to ustalo....poloha naležato mu vadila.....
a stal sa z neho vačnatec.
Ja som ho nosila v šatke, klokanke a tlačila prázdny kočár pred sebou....potom som ho predala a keď už sedel, museli sme kúpiť kočár, kde by ma videl...tak sme mali Gess future loop
Ale to bol tank....nedostala som sa cez pokladne v potravinách a pod.
+ musela som si kúpiť golfáče do auta.
potom som chcela zas korčuľovať, tak pribudol croozer a na cestovanie a rýchly prevoz máme Zapp.
Ostatných som sa zbavila.
Takže teraz máme BGB a zappík do auta na dovče a potom pre škrupinku a korčuľujem s croozrom.

lia
10. júl 2009

jaaajjj,ty si teraz tehuuuu 😵
uz mas kupeny kocik??