Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lul
3. aug 2009

amia - moja, ved ty mi nevies odpovedat ani na moje otazky, kde som pisala, ze chodis do auparku a ci si vy osobne myslite, ze bee je velky golfac 😉 len urazat a prekrucat viete 😉

amia
3. aug 2009

baby ja som to urobila a co som vravela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prve dve strany a hned vo viacerych temach o kocikoch a teraz sa podrzte, no musim este kuk kedy sa nasa lul obratila od bgb lebo tema kociky z polska 20.jul. da sa kupit bugaboo v polsku? ako kto je tu chory? 😀 😀 😀 😀

lul
3. aug 2009

a co? vari sa neda? 😀 😀 😀

bejby29
3. aug 2009

Ivana, ak si nalistujes zaciatok tejto temy, zistis, ze nikdy sa tu nikto nikdy s nikym nehadal, my sme si tu pisali (aj negativa) nasich BGB, ale neposielali sme sa do Auparku, nepisali sme, ze je ako hrackarsky, nenazyvali sme sa nenormalnymi a preco vycapujeme inzerat a ine sprostosti..

lul
3. aug 2009

ty fakt nie si normalna, ked smirujes, ale kludne si posluz, ked ti to robi dobre 😎 😎

lul
3. aug 2009

bejby - pred nedavnom tu bola jedna kocka, ktora pisala o kociku Emmaljunga a vysmiali ste ju ako male dieta, ze je to ako velke polske hebedo, az zakladatelka temy to nevydrzala a prisla vas ukludnit 😉

amia
3. aug 2009

no lul ano teraz som to urobila, ved nieje normalne chodit tam o com mam uplne iny nazor, jedine ak sa hadat alebo vybijat zlost alebo co...a nechcela si si ist oddychnut 😀

lul
3. aug 2009

este raz - kde som pisala a posielala amiu do auparku?

ivana999
3. aug 2009

baby chodte spat a zajtra si s cistou hlavou precitajte, aku show robite ostatnym. Vykaslite sa na to, aj tak to k nicomu nevedie. Amia a bejby29 - mate krasne deticky a lul tebe prajem vela stastia, aby ten november dobre dopadol. 🙂 Prajem Vam dobru noc 😉

amia
3. aug 2009

ale toto je tema bugaboo nie gesslein, teutonia, piccolo a pod. kociky, kazdy ma svoju temu ... 😉

lul
3. aug 2009

chcela, ale zistila som, ze aj pri vas sa da skvele oddychovat a navyse sa clovek este aj zabavi 😀 😀

a fakt netusim, ako ste na to prisli, ze som odporca bgb 😀 😀 ked som napisala, ze mi na nom nevyhovovali 2 veci, logicky je teda jasne, ze viac veci mi na nom vyhovuje, pisala som okrem ineho velka vanicka a skvele odpruzenie... no jednoducho som sa po pol roku, co som bola pren rozhodnuta, pozriet este na zubok inym kocikom 😉

diddi
3. aug 2009

😀

lul
3. aug 2009

ivanka - dakujem, vsetko dobre aj tebe 🙂 ale vidis sama, ze niektori ludia su skratka "zvlastni" 😀 co uz, vselijaki sme 😉

bejby29
3. aug 2009

ja som tu ziadnu Emmaljungu nevysmievala, tak ma do toho laskavo neplet 😠

lul
3. aug 2009

oprava:

jednoducho som sa po pol roku, co som bola pren rozhodnuta, rozhodla pozriet este na zubok inym kocikom

lul
3. aug 2009

bejby - tak netvrd, ze tu ziadne "hadanie" nikdy v zivote nebolo 😉

amia
3. aug 2009

lul nechcela si ist spat?

lul
3. aug 2009

amia - vy fakt citate iba to, co vam hra do karat 😉

lul • 26tt • Dnes o 23:19
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
chcela, ale zistila som, ze aj pri vas sa da skvele oddychovat a navyse sa clovek este aj zabavi

lul
3. aug 2009

kedy som amiu poslala do auparku?

cakaaaam 😀 😀 😀 😀

lul
3. aug 2009

kedy som povedala ze cameleon je hrackarsky?

kedy som povedala, ze bgb je uplne nanic kocik?

kedy som povedala, ze nejaky iny je idealny?

amia
3. aug 2009

presne ako ty
ale my s tym rozdielom, ze vieme co piseme a hlavne o com 😀

bejby29
3. aug 2009

Ja som hovorila o zaciatku temy, ked sme tu chodili, precitaj si este raz tu vetu

Ak si nalistujes zaciatok tejto temy - to som napisala

lul
3. aug 2009

amia - ja viem tiez, co od kocika chcem a co mi na bgb nevyhovuje 😉 preco nepripustis, ze bgb nie je idealny kocik, ved urcite su veci, ktore by si si aj ty na nom predstavovala inac. tak preco prezentujes, ze je idealny? keby taky bol, iny predajcovia by vyhynuli. kazdy mame inu predstavu o kociku, iny teren, ine podmienky. tak uz prosim vas obidve sklapnite, cudujem sa vam, ved vam za to bgb neplati, alebo ano? 😅 😅

bejby29
3. aug 2009

Nikto nehovoril, ze si nazvala Cameleon hrackarsky, ale Bee.. Ty fakt nevies citat? Mna uz to fakt nebavi stokrat kopirovat

lul
3. aug 2009

bejby - no ved kto by sa na zaciatku temy hadal? a ked si myslela zaciatok temy, preco sa distancujes od hadky o polskom hebede? to si nemohla napisat hned a nie vyrukujes s tym az ked nemas ziadny argument? 😅 😅

lul
3. aug 2009

na bee som to napisala 😉 ale bavime sa o cameleone 😉 a este bud taka laskava, daj si tu namahu a okopiruj, kde som posielala amiu do auparku, lebo to by ma fakt strasne zaujimalo 😉

amia
3. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 pre mna je idealny aj cham. aj bee nikdy by som nemenila 😀 a preto sem aj chodim 😀 😀 😀 😀 😀

lul
3. aug 2009

hmm.. zaujimave, ze teda predavas kocik, ktory by si nikdy nemenila a nik ho nechce 😕 😕 😕

ved o tom pisem, ze kazdemu vyhovuje nieco ine. pre mna bgb nie je idealny, ale nikdy som nepovedala, ze je zly 😉 alebo ze je uplne na nic. odporcu bgb si predstavujem kapanek inak 😉

amia
3. aug 2009

a ty bud taka laskava a nepis cudzie postrehy a nepresviedcaj niekoho aby zrusil objednavku bee nikto nieje na tvoje nazory z druhej ruky zvedavy. 😉

lul
3. aug 2009

a preto stale chodim do tejto temy, lebo bgb je podla mna super kocik, ale nie pre mna 😉 chapes?