• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
jejda a komu som pisala, aby zrusil objednavku bee?

ja sa fakt nenormalne bavim...
3. aug 2009 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Co som nemohla napisat hned?! My, ked sme tu zacinali, tak to fakt bola tema, kde sa dalo normalne diskutovat o BGB.. Kde je, prosim ta, napisane, ze sa nemozes hadat na zaciatku temu? To je nejake tvoje pravidlo, ci ako?
A inak, ja som reagovala na Bee, lebo ja bee mam, nikto vtedy nepisal o Cameleone, prosim ta, citaj trosku po sebe a potom ti sem nemusime vsetko kopirovat
3. aug 2009 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cudzi postreh som pisala len na svoju obhajobu, ked ste sa do mna pustili :wink:
3. aug 2009 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ze ho nikto nechce je asi ina stranka ale to, ze ides nas tu, co nan nedame dopustit a mame ho v reale doma a pouzivame ho, ze je na prd a maly a pod. a to len tak z druhej ruky, to ako vysvetlis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vacsinou to tak byva, ze na prvej strane v teme o kocikoch sa rozoberaju skusenosti. hadanie nastane vtedy, ked si niekto podomysla kraviny ako vy dnes :wink:
no mam dost....tu je hadka akoby ste tie kociky kupovali jedna pre druhu........
nechapem, co je z druhej ruky?
3. aug 2009 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim ta pisala si to dnes kocke co si objednava alebo objednala a to sa do teba este nikto nepustal pred az po tom :grinning: :grinning: :grinning: a to ma troska dostalo preto sa zacala tato duchaplna debata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co je z druhej ruky? ja som bgb bee videla nazivo a naozaj sa mi zdal maly. napisala som, ze bez osobneho vyskusania by som nemala odvahu ho kupit, co je na tomto zle?
3. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lul • 26tt • Dnes o 17:36

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ty si mozno spat dieta na bruchu nevidela, ale ja ano. nemienim kocik vyuzivat na pol/hodinove kocikovanie po auparku, ale chcem stravit s kocikom a dietatom vacsinu casu vonku a je teda logicke, ze take male (pol rocne) dieta si tam chce aj pospat

a ze to nemozem povedat z vlastnej skusenosti? no to je logicke, pretoze nemam dieta, tak naco by mi bol doma bugaboo, nie expertka

teraz si vyberam kocik a mam iste kriteria, ktore urcite mala kazda z vas. ja nevravim, ze je bgb zly kocik. pol roka bol mojim favoritom, tolko diskusii a informacii si mozno necitala ani ty vadili mi na nom 2 veci, tak som hladala dalej, ved je to normalne, nie? kazda jedna chceme pre svoje dieta to najlepsie a kazda mame ine priority, jedna zije na dedine, jedna v meste, jedna ho chce vyuzivat po meste, jedna po rozbitych chodnikoch, jedna sa v nom prechadza po nakupnych centrach, ina sa teperi do lesa... ked si ty teda taka mudra a scitana, precitaj si moje prispevky par stran dozadu a zistis, ze som bola bgb pozitivna a nesnaz sa urazat, ja mam aj tak dlhu vydrz
3. aug 2009 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skopiruj mi prosim ta teda, kde som jej kazala, aby zrusila objednavku na bee

a pridaj k tomu aj to, kde ta posielam do auparku :wink:

amia sorry, ale nemas pocit, ze si ser.es do huby?
3. aug 2009 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nic lul, si uuuplne perfektna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sklanam pred tebou klobuk :grinning:
3. aug 2009 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bejby - fajn, takze asi si si vysvetlila tuto vetu

"nemienim kocik vyuzivat na pol/hodinove kocikovanie po auparku, ale chcem stravit s kocikom a dietatom vacsinu casu vonku..." tak, ze ju myslim na amiu? hahaha, to ja nemozem ist s dietatom do auparku alebo co? :sweat_smile: :sweat_smile:
3. aug 2009 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
amia - ja o to nestojim, len sa uvedom, co mi vkladas do ust :wink: vraj odporca bgb...
3. aug 2009 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidim, ze stracas argumenty. tak kde som niekomu kazala, aby rusil svoju objednavku, expertka?
3. aug 2009 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak mozem pridam len svoj nazor, ja som mala niekolko kocikov, ale idealny kocik som nenasla :frowning2:
3. aug 2009 o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz je klud :grinning:
4. aug 2009 o 00:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lul isla spat :grinning:
4. aug 2009 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martinano - kocky ti urcite odpisu v tom duchu, ze nemas kupovat polske hebeda, ale mas skusit bgb cameleon alebo bee :wink:
4. aug 2009 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja som napriklad teraz kupila Jane surodenecky kocik, ziadny Bgb, vies Lul?
4. aug 2009 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bejby29, co hovoris na zltu striesku? ja som chcela zltu ale bala som sa musiek :sweat_smile:
lul ja som nikdy polske hebedo nemala to nie je moj styl
ja mam teraz ruzovu, lebo tie musky boli otras, ale dalo sa to prezit :wink:
4. aug 2009 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martinano mas 100 bodov :grinning:
4. aug 2009 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martinano - ani ja som po ziadnom niky neposkulovala, napriek tomu mi to tu bolo vytknute :wink:
4. aug 2009 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty si len poskulovala po Bgb v Polsku :wink:
4. aug 2009 o 00:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a bgb sa v polsku nepredava ci ako?
4. aug 2009 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bejby29 no toho som sa bala ale aj tak ju asi casom kupim pre zmenu :sunglasses: aspon na zimu, jesen... velmi sa mi paci :slight_smile:
4. aug 2009 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, len je divne, ze niekto po nom poskuluje a potom pise, ze ani zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2009 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ked uz som sa pytala konkretne na bgb cameleon v polsku, myslis tym to iste polske hebedo, ako je napriklad Tako? nie je bgb ako bgb?
4. aug 2009 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok