Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivana999
4. aug 2009

Baby vy si to asi neuvedomujete, ale vy pisete tak ako keby len ta, ktora dieta vozi v bgb bola zodpovedna mamina, ktora chce pre svoje dieta to naj... Verte, ze aj a mamina, ktora kupi kocik napr. v tom tolko vcera spominanom polsku moze mysliet a chciet pre svoj poklad to naj...

amia
4. aug 2009

ivana999 to nikto nepovedal my si obhajujeme len svoj nazor 😉
a neviem teraz kto je tu domyslavy 😀

diddi
4. aug 2009

nechapem preco si zrovna takto "obhajujete" svoj nazor?!....povyste svoje obhajovanie na svoju uroven,lebo v tych vasich prispevkoch uz nejde o blby kocik.....kto z koho....kazda musi mat posledne slovo

amia
4. aug 2009

😎 a asi aj ty 😉

diddi
4. aug 2009

nechapem preco takto reagujes

ivana999
4. aug 2009

Amia - uvedomujes si, ze sa osopis na kazdeho, kto ti nepochlebuje??? Skutocne by som toto od teba necakala. Ja a aj ostatne nie sme tvoji nepriatelia, len sa snazime povedat aj my ostatne svoj nazor a ty to proste nikomu nedovolis a hned si neprijemna.
😢

diddi
4. aug 2009

presne tak,prave od amii by som toto necakala

lia
4. aug 2009

mne nik neodpovedal 😖

amia
4. aug 2009

baby ale preco by som mala menit to co si myslim, je to moj nazor, ocapujem sa tam kde mam pocit, ze sa niekto ocapuje na mna.
a vobec vcera snad stacilo, toto je o uplne inej teme...o ocapovani sa moze zalozit tema nova 😕 a kto od koho? ako zato co mam doma a co za sebou musim s kazdym suhlasit? no tak toto je troska na urazku. a s osocovanim a urazanim tu zacal niekto iny.
per sempre adios ... 😔

bejby29
4. aug 2009

Amia, kasli na ne, to bolo fakt akoze co? Som nepochopila, ze preco co tym myslia, ze prave ty?

diddi
4. aug 2009

pretoze poznam vyjadrovanie amii...citam jej prispevky....nie pre dorinku,amia....ale preto,ze z tvojich prispevkov som dostavala aj ja silu,bolo tam vzdy o nieco viac...preto som bola prekvapena tvojim utocenim,vysmechom,i ked to nazyvas obhajovanim nazorov....prepac,ale ma to sklamalo

bejby29
4. aug 2009

No fakt, baby, ale ked tu niekto pise, ze si s... do huby a je nenormalna, to si ma Amia akoze nechat?! To by utocila asi kazda z vas 😠

ivana999
4. aug 2009

napriklad o tvojom dievcatku som sa dozvedela az teraz, ale uplne suhlasim s diddi. Citam tuto temu a preto som bola prekvapena, pretoze je tu viac prispievateliek, ktore beriem velmi pozitivne a amia je jedna z nich. Bejby 29 teba sa to teraz netyka, tak ty nemusis nic chapat...

ivana999
4. aug 2009

nema to cenu, odteraz koncim s tebou bgb a s prispievanim do tejto temy. majte sa krasne.

bejby29
4. aug 2009

Prepac, Ivana, ale ty mi nemusis hovorit, co musim a nemusim, to sa mi zda trosku drze.. 😝

peppapig
4. aug 2009

Teda babulky, to je ale natahovacka na 5 stran fiha 😅 Vsak nebudte jak male 🤐

Ja i Micinka nasi bgb Bee milujeme a vrele doporucujeme 🙂

ren1
5. aug 2009

Ahojte....
myslim, ze v kazdej teme sa najde nejaka vymena nazorov, co je v poriadku. Co clovek, to nazor.
Podobne ako Peppapig, my ten nas bgb Bee milujeme a sme s nim zatial max spokojni.... 🙂

rdn11
5. aug 2009

...ja jsem to vubec nepochopila...o co slo?

Adam ted zaspal v Bee, ruce pripazene, che che, je to tady vyse zminovane negativum, ale chrni jako dudek...Taky po me chce, abych s nim ruzne skakala, jakoze blbosti - naklapela ho, delala zatacky, hopsala po zadnich koleckach - takze hracka to je taky. Apropos mela jako mala takovy kocarek s bilymi plnymi kolecky pro panenku. Ta asociace na hracku je u me jasna.

Vite co taky, vsechno to prevlikani Cameleona, ze si muzete dokoupit spoustu blbosti navic - to proste ted lidi chteji, takovy je trend a BGB to umi delat zabavne. Proto ma spoustu fanynek, a kdyz se to zvrhne jen na hledani + -, tak to najednou ztraci smysl, ne? Ta pointa je u BGB proste jinde...

peppapig
5. aug 2009

rdn11, naprosto souhlasim! I pro me je nase bee takova hracka, vyhovuje nam vsem ve vsech smerech a uz se tesim az budu mit dalsi mimi v brisku a budu premyslet jako barvu chameleona poridime 😀 jak mas stare detatko?

ren1, tak tak. Kukla jsem ti foto, pekna zluta Bee 🙂

Z te natahovacky jsem precetla jen prvnich par prispevku re: ze mimco v bgb nemuze spat na boku ci na brichu 😅 No moje mala M v 27mi tydnech zacala lozit po ctyrech a v par mesicich se umela prekulit, takze jako pulrocni mimi bez zapasani by u me nepochodilo. Ted si v Bee obcas za jizdy i kleci 😕 🙂

peppapig
5. aug 2009

Vite co me mrzi, ze mala uz kocarek skoro nevyzaduje, takze Bee vyjizdi jen obcas, ale jeste se nevzdavam, do komory jeste nepujde 😀

ren1
5. aug 2009

Peppapig, dakujem. Ale uz rozmyslam na zimu menit farbu striesky.... 🙂

A este k tomu spaniu v Bee, tak malicka ma v poslednom case zvlastne obdobie, co sa tyka uspavania v posteli, tak ju uspavame zrovna v Bee, kde zaspi v podstate ihned a potom ju uz len prelozime do postele. Ono je to fakt pravda, ze kazdemu vyhovuje nieco ine. Ja som rada, ze Bee existuje a ze nam robi takuto dobru sluzbicku.

rdn11
5. aug 2009

...Adamovi je ted 15 mes, Bee jsem koupila kdyz mu bylo 10. Ale uz v 6mes jsem vedela, ze RED Castle sportak je chyba, tak rychle koupila levny Mutsy - kvuli smeru jizdy a ze napadl snih 😀 😀 😀, protoze jsem si jako rikala, ze Bee moc drahy a porad dokola jsem to omilala - ze ma sama negativa /proto tady taky pisu do diskuze, ze je to cupr kocarek 😵 😵 /...Ufff 😝 nakonec jsem to vsechno poprodavala s uspechem - protoze jak rikate, kazdy ma ten salek caje rad jinak, a zase jini lidi byli stastni, ze maji RC a levneho Mutsika.
Jo a mezitim v Cechach kurz eura vylezl nevimkam a mile Bee stalo 14.500,-...nastesti se s Bee zase sekla jina pani a pekne mi ho prodala 🙂, takze spokojenost. Pa Pa 🙂

Jo a peppapig odpovedela na otazku, jestli Bee pro vetsi dite a jak velke dite se jeste vejde do Bee? No ono proste dite jednou z kocaru vyleze a uz tam nechce byt a to je konec vsech kocarku... 😉

martinano
7. aug 2009

ahojte kocky poradte u nas doma sa zas zacali viest rozhovory o bee,tak neviem skusime tam este raz drobca dat, moc neverim,ale skusime, este ma zaujima, tie co steho mali uz v zime, mali ste bugaboo fusak?

peppapig
7. aug 2009

martinano, fusak k Bee mame a kdyz byla moc zima, mala v nem mivala jeste deku 🙂

bejby29
7. aug 2009

martinano, ja mam fusak od Kaiser, sity specialne na Bee, je hruby a na zimu ako stvoreny
http://www.amazon.de/Kaiser-Naturfelle-65111B-2...

peppapig
7. aug 2009

bejby, to je super fusak na tvrdou cz/sk zimu 🙂

martinano
7. aug 2009

ahojte dakujem pekne bejby fakt super, my zijeme v seversej krajine ja som si tu kupila taky podobny nepremokavy, keby som nemala nahodou kocik s nanoznikom aby mi to vynahradil, je to nieco podobne 😉
a este sa chcem opytat na tasky ake pouzivate je to jedno lebo co som pozerala nie je to kde zachytit,tak asi len prehodit,ze?

kalista
9. aug 2009

ach jaj 😖

martinano
10. aug 2009

😕

saudi
13. aug 2009

Ahojte babule, ja pouzivam Cameleona rok a som s nim veeelmi spokojna. do 8 mesiacov bola mala vo vanicke a potom v pohode do sportiaku.

mam ale jeden problem 😒 - povoluju sa mi tie srobiky, co su na mechanizme, ktory posuva rucku. vobec sa nedaju dotiahnut, tym padom mi staci len schazat z chodnika, alebo silnejsie potiahnut za rucku a ta sa hned vysunie do najvyssej polohy aj bez toho, aby som odklopila tie biele páčky :( nemali ste niektora podobny problem??

vsimla som si, ze kocky co kupovali kociky v rakusku, tam nemaju srobiky, ale nabite nejake nity napevno. ja som kupovala kocik v pre deti :( neviem, ci sem posielali nejake starsie, alebo co :( chcela som to aj reklamovat, ale to by mi vzali kocik aj na tyzden a viac (servis nemaju v BA) a to som si nemohla dovolit, lebo mala spi len v kociku :(
aj som rozmyslala o reklamacii v holandsku, ale to tiez si neviem predstavit, to by tiez asi potrebovali cely podvozok, nie?

no asi mi nepomozete, ale aspon som sa vykecala 🙂

pripadne ma napada, nemate niektora z BA doma volny Cameleon a mohli by ste na nejaku dobu zapozicat podvozok, kym by som ten svoj vyreklamovala? samozrejme za prachy. to by mi asi velmi pomohlo, lebo bez kocika fakt nemozem byt :( Vdaka!