Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kristiesk
10. okt 2009

Ja dávam malého na striedačku do šporťáku a do vaničky, o týždeň bude mať 5 mesiacov, a veľmi sa mu to páči.. uvidíme čo v zime..

michaela1984
10. okt 2009

holky a co výměna stříšek a doplnky, v USA se dají sehnat nádherné stříšky a fusaky já mám fialkovou s puntíky a dělám si zálusk na zebří vzor a uvnitř bud růžový nebo modrý podle toho co bude druhé mimi, já jsem spokojená krásně sedí a je spousta vzorů. Za sebe můžu doporučit

kristiesk
10. okt 2009

z akej stránky objednávaš?

michaela1984
11. okt 2009

koupila jsem sadu přímo v USA ale je toho plno na ebay nebo přímo zkus googlovat a tam najdeš firmu která to dělá zadej custom made canopy nebo něco podobného
http://www.google.cz/search?hl=cs&source=hp&q=b...

terenova
12. okt 2009

kristiesk
Aj v cechach sije jedna pani potahy a doplnky na bugaboo.Ja som ju nasla cez mimibazar.cz.Sitie je prvotriedne a sama si mozes vybrat aky chces vzor .Mne to usila aj s postou za 10 dni a stalo ma to menej ako tie ponuky z USA.

evinam
12. okt 2009

terenova tak daj prosim ta nejaky link, starnku alebo kontakt natu pani....diky

michaela1984
12. okt 2009

terenova tomu věřím ale poshbugs jsou přímo licence na bugaboo a mě třeba bouda s fusakem stála 1400 kč což mi nepřijde moc od te paní na mmb jsem viděla práci i když na bee a moc se mi zpracování nelíbilo hlavně materiálově a poshbugs jsou přímo z potahů jako má bugaboo

terenova
12. okt 2009

Evinam

Pani sa vola Jana Lorencova najdes ju na www.mimibazar.cz a jej ID 53668.Ja mam potahy z Ikea latky .Je to prirodny material tak som si ista ze neskodi mojemu anjelikovi.

rdn11
19. okt 2009

...ahojte...jdu na poradu...menily uz jste kolecka u bee? Po pul roce zadni kolecka totalne sjete - zacaly neprijemne cvachtave vrzat😖. Jestlipak se daji objednat na bugaboo.com, kdyz je kocarek jeste v zaruce? Zda se mi, ze Kalista tady drive psala, ze komunikuje primo pres bugaboo official website - objednavaly jste uz takhle neco...funguje to? Kalisto, poradis?
diky.

zajo79
19. okt 2009

kocky, k brzdam na bee - asi ich budem potrebovat vymenit, mam takeho tusaka, ze to mam z kolekcie este predtym ako prisli na tu chybu, len potrebujem sa zaregistrovat a poslu nove. To nemam strach zeby neposlali...len kde najdem vyrobne cislo???? 😕 😕 😕

euphoria
20. okt 2009

Poslete mi prosim niekto do IP kontakt kde kupim v BA alebo v Rakusku prip. cez net najlacnejsie zimne kolieska na BGB Camelon a zimny fusak?
Mam totiz univerzalny fusak ale moc tam nepasujeme.
vopred vdaka dievcata

zajo79
20. okt 2009

babycare.nl babytrader.nl

a k fusaku - ten original sa mi nezdal moc teply 🤐

marika6
20. okt 2009

zajo, na www.bugaboo.com ako sa registruješ kôli tým brzdám, tak tam je aj odkaz na výrobné číslo, inak je to ako keby na podvozku, ak máš proti smeru jazdy a dvihneš chrbátik tak nie na sedačke ale podňou.

inak čo máte beečka, nosíte so sebou kryt do dažda, lebo mne sa zdá veľmi obrovský, alebo máte nejaký patent na skladné zloženie??

zajo79
20. okt 2009

diiik, uz som nato prisla, ked mi nikto neodpovedal..mi to vrtalo v hlave. 😉

nenosim, i ked sa da stocit a supnut do kosika. ak nahodou zacne poprchat, stiahnem striesku, mame fusak,takze malemu je fajn

kristiesk
21. okt 2009

ajoj... tak už sme kúpili fusak, ten originál sa mi nezdal dosť teplý, keďže chodievame aj na dlho von, tak sme nakonic kúpili wallaboo, a zdá sa mi naozaj super.. krásne sedí do cameleona a je teplučký..

euphoria
21. okt 2009

zajo dakujem🙂)
dakujem teda za link, sprava o fusaku ma nepotesila.Ked som kupovala kocik, sa mi ten original moc nepacil, hrubku si ale nepamatam, tak sa neprezieravo vlani kupila nejaky univerzal, sice je pekny a hruby,ale moc tam nesedi..aky mas prosim ta ty?

Kristiek, kde si prosim kupila ten fusak?

zajo79
21. okt 2009

ja mam lodger bunker 😵 😵 😵

a som spokojna a aj maly 🙂))

dianauher
21. okt 2009

ahojte dievcata, neviete mi odporucit nejaky tensi fusak do BEE na prechodne obdobie?
velmi hruby fusak do najvacsej zimy mam, sice nie origos, ale pasuje...ale chyba mi nieco nateraz, ked este nieje velka zima...klasicku deku mi mala totiz stale odkopava :o(
no a kedze bee planujem pouzivat cez najvacsiu zimu iba na kratke trate, prip. do obchodu, tak by som potrebovala nieco "subtilnejsie" :o)
mozno nie je zly ten origos, o ktorom ste uz pisali, ze sa vam nezdal dost teply... akurat je dost drahy...
dakujem za radu!

tweety22
22. okt 2009

ahojte kocky, chcem sa opytat ci neviete ci sa da v Rakusku v SCS kupit bee ale chcem len PINK ? prip. ci sa da objednat? dakujem za info

dianauher
22. okt 2009

tweety22: podla mojej skusenosti z jula, ho v scs predavaju v BABY1, ale na predajni ho maju malokedy...na objednavku by nemal byt problem...

tweety22
22. okt 2009

dianauher, dakujem za info... napisala som do toho obchodu mailik tak snad mi napisu spat 🙂

tweety22
22. okt 2009

lebo viem, ze ho tam maju, aj sa da objednat len ci aj farba pink

kristiesk
23. okt 2009

ja som ho kupila v babymarkete v Bratislave, ale viem ze sedi aj JJ Cole, aj ten tam maju...cenovo vychádzajú približne ako originál...mne sa originál pái, len som sa bála či bude stačiť..

julianna78
29. okt 2009

Ahoj 🙂 Chcem sa opýtat tie ktoré máte bee jak ste spokojné?Mám 5 mesačnú malú a kočík silver cross kensington,chcela by som však niečo praktické do auta ked ideme k dr alebo na nákupy a na bee sa mi lúbi,že sa dá lehátko uplne sklopit a píšu,že je od narodenia.Je to naozaj tak,používali steho niektorá pre malé mimi?Celkom sa mi lúbi aj stokke ,ale tam je tá športová čast už pre väčšie babetká.

marika6
30. okt 2009

ahoj julianna, ja používam bee od 2 mesiacov, keby som ho mala skorej tak aj skorej a nemôžem si vynachváliť, dokonca jednu dobu sme uspávali v bee aj v byte, lebo inak nechcela zaspať.

tweety22
30. okt 2009

julianna, ja chcem tiez bee pouzivat od narodenie tak som zvedava 🙂

julianna78
30. okt 2009

marika dakujem a dá sa opierka sklopit úplne?podla toho čo píšeš tak sa v nom mimi vyspinká pohodlne,zatial chcem bee používat len niekedy,ale na jar už bude ako športák.V pondelok ideme mrknút do ba tak pozriem v pre deti ho majú.Nevieš náhodou či nevýde lanejšie vo viedni?

marika6
30. okt 2009

malá je v ňom uplne spokojná a tiež trojročný syn sa v ňom v pohode vyspí aj dve hodiny, keď potrebuje, je to super kočík . Opierka sa dá sklopiť úplne.

albireo
30. okt 2009

ad julianna: Bee mame a sme spokojni vsetci traja.
pouzivame ho od dcerinych 3.mesiacov. Zvacsa na cestovanie. V tomto smere je fakt podareny. Lahko sa sklada a rozklada- v jednom kuse. Znie to ako hlupost, ale ak clovek viac cestuje,oceni tuto vychytavku ako aj fakt, ze konstrukcia je naozaj lahka a kocik s babom sa dobre prenasa, ak je to nutne.
Opierka chrbta sa da zlozit skoro do roviny.Zostane tam niekolkostupnovy sklon, ale nijak dramaticky.
Co sa tyka vlastneho priestoru na sedenie- predstav si to skor ako komfortnu autosedacku. Dieta sa tam zmesti a podla doterajsich skusenosti aj v pohode vyspi, ale rozvalovat sa tam nemoze.

duplicka
31. okt 2009

ahojte, aka je sirka sedacky a dlzka plochy na lezanie, mozte mi to niektora zmerat prosim. este ma napadlo, kde by sa dal kupit za super cenu?