Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hanka23
9. jan 2010

Rukojeť se hýbe schválně, je to u všech.

ellysa
10. jan 2010

tak my sme sa už definitívne rozhodli pre cameleona, len nevieme, či zainvestovať do nového alebo kúpiť aj používaný, ak by ste predávali niekto taký do roka používaný, určite dajte vedieť 😉

saudi
11. jan 2010

mne do vanicky vosla este 8 mesacna dcera 🙂 az potom som menila za sportovu sedacku.

ellysa
12. jan 2010

🙂 tak sme objednali nový z babytrader vyšiel nás aj s dopravou na 760 EUR, tešííííííííííím

saudi
13. jan 2010

Ahojte, len sa chcem podelit o moju radost 🙂 mala som problem s Cameleonom, ze sa mi kedykolvek vysuvala rucka, aj bez toho aby som odklopila tie biele packy. kocik som kupovala v Predeti, ale nechcelo sa mi to reklamovat tam, kedze to by mi vzali kocik a musela by som cakat (mozno aj 30 dni), co s tym vykoumaju a ja ten kocik potrebujem denne. tak som napisala mail priamo do BGB Holandsko, poslala im video co to robi, zaregistrovala si kocik cez ich web a do tyzdna mi kurier priniesol cely novy podvozok. slo to uplne lahko, par mailov s milou pani a nemusela som cakat bez kocika. este som vyreklamovala tu farebnu cast v sportovej sedacke, lebo sa mi to zacalo v rohu parat, to mi poslu nahradne vo februari, lebo nemali skladom. takze co sa tyka servisu, ja mozemm BGB len odporucat!!! teda okrem toho, ze kocik sam o sebe je super.

katyl
13. jan 2010

babulky prosim, mozno to tu uz bolo, ale neviem to najst. Ktora mate bee hodte mi sem vnutorne rozmery, sirku sedacky, dlzku lezania, aj chrbaika a casti na nohy
dakujeeem 🙂

ejaja
14. jan 2010

proč se hýbe ta rukojet? a jeste jedna otázka. s jakýma fusakam mate zkušenost v cameleonu? dík za odpovedi!

saudi
14. jan 2010

ja som niekde citala, ze aby to vyrovnavalo nerovnosti v terene, ale mne to skoro za 2 roky nikdy nevadilo.
Ja som mala original BGB fusak a potom na zimu som kupila Kaiser Iglu

saudi
14. jan 2010

este by som sa spytala, pouzivate niektora ku kociku wheeled board pre starsie dieta? tento: http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo-Wheeled-B...
niekde som citala, ze sa dieta moc nezmesti pod rucku, tak sa to vraj tazko pouziva. Mate skusenosti?

ejaja
19. jan 2010

saudi, diky za odpoved!

ellysa
23. jan 2010

tak sa idem pochváliť, cameleona už máme doma, dlho trvalo, kým im prešla pladba (platila som prevodom na účet) ale v utorok poobede mi písali, že platba je tam a posielajú mi kočík a vo štvrtok ráno bol kuriér u nás. Môžem len odporučiť 🙂

kristiesk
25. jan 2010

maminky, na babytrader.eu su nove doplnky na bugaboo... pozrite 😕

petrasafr
26. jan 2010

Maskáčová stříška je nádherná. Máme Cam celého hnědého, tak možná by k tomu šla na léto.

yoda_
27. jan 2010

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mate skusenosti s pouzitim bugaboo bee pre novorodenca. Zevraj sa to da, co si o tom myslite?

maximilian
27. jan 2010

yoda ja som nad tym tiež uvažovala, ale ten baby cocoon ma tusim len nejakch 65 cm, takze babo je tam chvilu a tiez sa mi to zdalo priveľmi otvorene na naše podmienky.. Vybrala som si iny kočík s vaničkou a teraz uvažujem nad BGB BEE plus ked sa otepli a bude sa dať niekde kupiť.

yoda_
28. jan 2010

Maxi, no ja som na tom rovnako, asi by som nemala odvahu pouzivat ten kocik od narodenia, hlavne ked v zime bude mat male pol roka, tak to potrebujem asi praveze vacsiu vanicku, nechcem ho velmi davat v zime do sportoveho kocika.

martinano
28. jan 2010

yoda, kamaratka ma bee pouziva od 4mesiacov, lebo mala sa jej nezmesti do navetty od kocika,ktory mali od narodenia, vraj vojde do tej novorodencej vlozky

albireo
31. jan 2010

ahoj yoda.
no, teoreticky sa to pouzit da, ale problem vidim v tom, bud babo v novorodeneckej vlozke priputas ( je to trochu divne a nemyslim,ze pre babo moc pohodlne) alebo budes musiet pri najazdoch na obrubniky davat pozor, aby sa ti babo nevysuvalo von.
My sme malu takto vozili cca 6 tyzdnov,pocas pobytu v Rime, mala vtedy 3mes a boli sme spokojni. Bola skora jar a prijemnych 10-16C. Takze stacil vlneny overal a cocoon. Neviem si predstavit urobit nieco podobne v zime, ked sa denne teploty pohybuju pod bodom mrazu a je nasnezene. samozrejme,zalezi aj na tom,ci si typ,co ma rad dlhe prechazdky v kazdom pocasi a v akom terene sa budes pohybovat.

yoda_
3. feb 2010

Dakujem pekne za rady. Zatial som presvedcena na cameleona.

katyl
4. feb 2010

Ahojte, prosim viete mi niektora, ktora ste siobjednavali bgb cez babytrader, kolko bolo postovne na Slovensko?
Dik moc. Zatial to vyzera byt najlepsia cena, ale hrozim sa pripadneho postovneho 😖

ellysa
4. feb 2010

katyl ja som objednávala do Rakúska, ale mám pocit, že na SVK je to okolo 40 EUR, myslím, že to tu niekto spomínal

katyl
4. feb 2010

elly, dakujem
pripadne mi poradte, kde sa da kupit bee za dobru cenu.

zukab
4. feb 2010

katyl, ja som objednavala beecko cez babytrader a ak sa nemylim, tak okolo 30 euro.
inac, ono sa to zobrazuje priamo na stranke, ked si vlozis tovar do kosika.
tak sa ti tam urobi zalozka - estimated shipping costs. zadaj si slovensko a ukaze ti, kolko je postovne. 😉

katyl
4. feb 2010

a ako si spokojna?
Ja po nom tuzim, ale nemam ho adskusany, iba co som jednu mamicku na ulici odchtila a poprosila ju ci sa mozem pozriet 😉
Kolko je vlastne siroka sedacka? Nechyba detom madlo?

zukab
5. feb 2010

ja som spokojna, nestazujem sa.
mala ma skoro 15 mesiacov a v pohodke sa tam zmesti, miesta ma dost aj v zimnom fusaku. ale uznavam, je trocha drobnejsia.
fantasticky sa s nim manevruje, vsade sa zmesti, strieska je super velka, takze ked ju zaklapnem a mala spi, ma uplne sukromnie na rozdiel od inych golfiek.
co sa tyka madla, vyriesila som to tak, ze som si kupila madlo na inu znacku kocika a pasuje super. sedi ale iba v smere jazdy, co v podstate vobec nevadi 🙂
ja kocik odporucam, aj ked su na nom veci, ktore by som vymenila.
teraz je nove beecko, bee plus, to je trocha vylepsene. ale je o stovku drahsie....

katyl
5. feb 2010

tak som si dnes pozerala na webe to nve bee plus a zda sa mi skvele 😵 😵 😵
cakat sa mi do aprila moc nechce, ale asi si kupim nieco lacnejsie a potom pockam na bee plus
fakt sa mi paci

zuzka80
8. feb 2010

ahojte,
nám minulý týždeň prišiel bugaboo bee a je super, môžem len odporúčiť. Hodila som foto, kto chce nech urobí kuk, zmestí sa tam aj Laura, hlavku má už úplne hore, ale zmestí sa pod striešku. Takže aj vačšie bábo sa tam v pohode zmestí, na sedenie je miesta dosť. Pre novorodencov by som ho však neodporúčala, neviem ako je to s tou novorodeneckou vložkou, ale my používame teraz iný kočík pre Lindu.

zuzka80
8. feb 2010

A mám na predaj originál tašku bugaboo vo farbe sand, je úplne nová, pôvodná cena bola 111 eur, teraz sa na cene môžeme dohodnúť 😉

katyl
8. feb 2010

zuzka, krasny je, ta strieska je uplne najkrajsia, skoda, ze nemam dievcatko ☹
ja pra chlapca asi budem chciett zlty.. 🙂

saudi
8. feb 2010

ja by som sa zlty asi bala, lebo mam oranzovu striesku na striedanie s ruzovou a na tu oranzovu dost letia muchy, tak na zltu asi este viac, neviem...

este raz by som sa spytala, mate niektora na kociku pre surodenca ten Wheeled board? ste spokojne?