Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
10. mar 2010

nové bee je naozaj mňam 😉 andrea a koľko ťa vyšlo? Keď raz budeš chcieť predať, hlásim sa 😀

duplicka
10. mar 2010

andrea a kde si si ho objednavala,ja sa uz na neho chystam od decembra🙂

maximilian
10. mar 2010

andrea a kde si ho objednala? Robíme si naň zálusk viaceré 🙂 , u nás má byť- teda v Čechách až v apríli.

andrea999
10. mar 2010

V babyparku berú objednávky a prvá dodávka kočíkov bude na predajni 15.apríla.Oficiálne
je dodacia lehota 6-8 týždňov,tak dúfam ,že ich budú mať dosť a ujde sa mi hned z prvej dodávky.
Napísali mi ,že prijímajú objednávku a dajú mi vedieť,kedy je možný osobný odber.
Pojdem pre neho do Brna,cena je cca 15.400 českých korún...teda asi 600 eur.
Dobré info má Babypark aj na Facebooku.

petrasafr
10. mar 2010

Bee Plus je nádhera. Zatím jezdíme s hlubokým Cameleonem, ale jednou bych ho taky brala, až bude prcek větší. Snad se do něj ten náš buřtík vejde 🙂, na videu vypadal o dost protornější. Nádhera.
Holky barvy stříšek budou stejné jako u klasického Bee, nebo i nějaká novinka?

andrea999
10. mar 2010

farby striešok sú rovnaké..aj doplnky sú rovnaké , novinka je len obojstranná vložka do kočíka,
stupátko pre druhé dieťa a držiak na iPhone.

duplicka
10. mar 2010

andrea a dali ti moznos t vybera striesok alebo budu mat na zaciatku len zltu,lebo mne pisali len o zltej

andrea999
10. mar 2010

ja som objednala žltú,ale už sa ma pýtali,či nechcem inú farbu,lebo už sa dá vybrať

hanka23
22. mar 2010

Nebudete někdo prodávat Bee? Nejlíp novější, v záruce. My nakonec asi přece jen vyměníme za Cameleona, ale manžel už mi nechce dovolit nový, takže hledám nějaký použitý v super stavu... Díky Hanka

cicushka
autor
27. mar 2010

Predavam 1.5 rocnu ruzovu striesku na bee dievcata, kto by mal zaujem. Je v dobrom stave, s minimalnymi znakmi pouzivania.

cicushka
autor
29. mar 2010

Este keby mal niekto zaujem, predavam aj cestovnu tasku do lietadla na bugaboo bee. Bola iba raz pouzita. Je to super, aby vam neznicili kocik v lietadle.

petrasafr
30. mar 2010

Máme Cameleona kupovaného loni v červenci a teď jsem náhodně pročítala inzeráty a u hodně z nich je napsáno, že je k prodávanému kočárku přiložená i sada na údržbu. Nevíte některá z vás, co to je? My k němu totiž žádnou sadu na údržbu nemáme a po zimě by konkrétně ten náš údržbu určitě potřebova 🙂 Tak nevím, jestli se ta sada na údržbu dá taky dokoupit.

hanka23
31. mar 2010

Já mám takový černý pytlíček a v něm je pumpička, spray, vazelína, náhradní ventil, něco na lepení duše, dva hadry.

dara29
2. apr 2010

Skúsené mamičky poradte mám dilemu. Kúpiť bugaboo chameleon alebo concord fusion. Prosím

lul
2. apr 2010

dara 3x hadaj, co ti v tejto diskusii poradia😉 kazdy kocik ma svoje pre aj proti,kazdy ma ine kriteria, JA za najmensie kocikove zlo povazujem teutoniu cosmo 🙂

cicushka
autor
2. apr 2010

No mozno uz otravne a v tomto obdobi neaktualne, ale este som si spomenula, ze mam ku kociku aj fusak. Tak aj ten ponukam na predaj, keby nahodou niekto mal zaujem. Inac vsetko je aj v bazari. 😉

ronit
11. apr 2010

predam ciernu tasku na bugaboo sedo- ciernu potah fleece, cena do IP

klariks
16. apr 2010

holky, najde se tu některá, která vlastníte cameleon šedá-off white? Nemůžu se rozhodnou, jestli šedá s černou nebo šedá s white off i s fusakem off white...na živo jsm viděla jen jiné barvy, tak by mě potěšilo, kdyby někdo jednu z těchto kombinací měl a mohl mi poslat fotku do ip...hlavně jak vypadá fusak ve sporťáčku a jak vypadá sporťáček v kombinaci s off white...díky moc

bebel
19. apr 2010

Ahojte baby, pls ktorá z Vás nakupovala kočík cez Babycare.nl?
Zvažujem totiž cez nich kúpu Bee+

citinka
20. apr 2010

Bebel, my sme cez nich kupovali vajco a vsetko bolo OK. Ale ak to nemas daleko, tak Bee+ maju aj v SCS, v Babyone (bola som minuly tyzden) a jeho cena je: podvozok 514€ a strecha 45€....takze lacnejsie ako babycare. Na predajni mali ruzovy.

leelo
20. apr 2010

ahoj klariks,
ja len tolko: osobne mam farbu denim a fusak paul frank - julius, ale v parku stretavam jednu mamicku, co ma sedu+off white a mozem ti povedat, ze to vyzera super stylovo uz z dialky. taky kocik nema kazdy: 😉 mne sa paci ale aj ten cierny, je taky elegantny. skus sa rozhodnut podla toho ako sa obliekas, co sa hodi k tebe. ved tie farby su ako doplnky, a to dost vyrazne.

co sa tyka fusaku, tak ta biela stoji za uvahu, kedze je vyrobeny z mikrovlakna a dost sa na to chytaju vlakna z deky co som mala v aute na tom ;polozenu a co ja viem z coho este. na mojej cervenej to trochu vidno, na bielej bude asi este viac. ale ziadna tragedia.

ak chces vidiet foto, tak na www.bugaboo.com je galeria majitelov tohto kocika v sekcii bugaboo friends. urcite tam niekto bude mat fotku v tej tvojej kombinacii... 🙂

s bugaboo toho vela nepokazis, takze viel spass! 😀

bebel
20. apr 2010

Citinka teraz nemajú žiaden priamo k odberu - volala som tam...tvrdili mi, že len na objednávku do 3 týždňov za 559 EUR, čo je identická cena ako v Babycare. Kamoška ma odhovorila od toho, lebo jej pretiahli dodacie lehoty a mne fakt horí termín.

inuli
20. apr 2010

bebel skus zavolat aj do Dohnal-a, pripadne Gutwein. o dohnalovi som pocula iba dobre, aj ked som tam dlho nebola tak neviem povedat ci ho maju skladom. inac su na kärtnerstrasse-uplne v centre w

citinka
20. apr 2010

bebel - tak to je skoda, ze uz nemaju. ale aspon viem ake maju dodacie lehoty...ja chcem cerveny, ale najprv si chceme este "uzit" Cam, lebo sa bojim, ze ked bude beecko, tak uz Cam nebudeme pouzivat 😉.

bebel
20. apr 2010

Inuli: Gutwein nemá ani na stránke Bee, majú len Cameleona.
Dohnalovi som napísala...uvidíme. Zatiaľ je to objednané v NL, ale shipping je plánovaný až na 20. máj.

lentilk.a
20. apr 2010

Bebel a objednala si teda z babycare? Lebo ja tiez cakam a chcela by som co najskor...

bebel
21. apr 2010

lentil a čo ti napísali späť na objednávku?

lentilk.a
21. apr 2010

Bebel, pisme jak tatar, prepac. 😝 Ja som myslela, ze uz cakam na bee+ a chcela by som ho mat doma co najskor, tak ci si teda objednala z babycare....lebo chapem tak, ze ich budu mat 23. a potom ich hned posielaju...vsak?

klariks
21. apr 2010

milá Leelo, díky za vyčerpávající odpověď a odkaz, jdu na to hned mrknout...viel Spass u mě bude ale to finální rozhodnutí, protože jsem strašně nerozhodná 🙂, zatím u mně vítězí off white, ale pořád zvažuju tu praktickou stránku...

bebel
21. apr 2010

Objednala, ale prišlo mi potvrdenie objednávky späť s dátumom shippingu , teda expedovania tovaru až okolo 20.5.2010.
A zaklikla som dopravu cez UPS, ktorá trvá 7 pracovných dní mimo Holandsko.
Takže som z toho dosť rozmrzená, že to možno nesthne dôjsť dovtedy dokedy to potrebujem.
viď mail dole:
Dear customer,
Thank you for ordering with us!
Your order is scheduled for shipping around the 20th of May, when the Bee+ Breezy comes in.
Further information on shipping can be found through this link:
http://www.babycare.nl/shipping.php?ship_item=4
With kind regards,
Reina de Raad
Babycare Sales Desk