Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

misha82
28. apr 2010

Ahoj holky,

musim se vam taky prijit pochlubit, ze uz mame Bee+ doma, respektive uz jsme s nim odcestovali do Norska, kam uspesne prezil cestu letadlem (samozrejme v original obalu 😀)!!! Jsme z nej nadseni, dokonce i manzel, ktery byl z ceny ze zacatku hodne spatny, si ho ted nemuze vynachvalit! Ten kocar jezdi proste sam! A hlavne - nase Sofinka ho miluje, fakt se mi zda, ze je v nem jeste radeji jak v nasem peg peregu. Jeste jsem ho nenafotila s malou uvnitr, ale chystam se na to, takze pak pridam fotecku. Mame ho s cervenou striskou 😵
Yenn, ja nemam zadnou zkusenost s Cameleonem, ale osobne si myslim, ze kdyz uz mate doma Jane, tzn.pravdepodobne trojkombinaci, rozhodne bych sla do Bee, protoze je jako golfky, lehounky, skladny, ale zaroven se da krasne polohovat temer az do lehu, muzes povytahnout sedatko dopredu, takze mimcu nevisi nohy... proste luxus. A navic vyjde i cenove lepe 🙂 Tot muj nazor.
Klariks, taky o te tasce uvazuju, ale nazivo jsem ji nevidela, takze bohuzel neporadim. Jestli Leelo prida nejakou fotku, taky se velmi rada mrknu!!! 🙂

klariks
29. apr 2010

Ahoj Míšo, když Leelo nějak pošle, určitě předám, snad něco najde 🙂 Jinak my dvě se milá Míšo známe 🙂 dělaly jsme spolu gymnastiku u Žídkové 🙂 už jsem ¨tě kdysi objevila na beremese, ale nikdy ti nestihla napsat...přitom jsem pak objevila, že jste žili ve Frankfurtu, kde já zase byla na služebce a tak 🙂 Máte krásnou dcerku, ale to je spíš na napsání do IP. 🙂

saza007
29. apr 2010

yenn - cameleon sa neda dat do takej polohy, aby mal nozicky uplne vystrete. Su trosku pokrcene v kolienkach v mierne vyvysenej polohe.

leelo
29. apr 2010

ahoj klariks, misha...
kedze mi klariks pisala ip a ponahla jej to, pripajam jedinu foto s taskou, ktoru mam a kde ju akotak vidno. je to rychlejsie ako teraz fotit, stahovat do pc, na to pri drobcovi momentalne nemam cas. takze klariks, snad ti to postaci.
btw, ako sa daju do ip pridavat prilohy? asi vies viac ako ja. doteraz som bola v tom, ze nedaju...

zorroz
29. apr 2010

ahoj holky, moc se mi líbí nové Bee plus, jen jsem se Vás co ho už máte zeptat, jestli Vám jde všechno tak lehounce jako na tomto videu od Bugaboo

https://www.youtube.com/watch?v=WuZd0Zffsxc


Našla jsem totiž ještě další video maminky, která s tím sedátkem "bojuje" a já nevím co tam dělá špatně

https://www.youtube.com/watch?v=g7R_VRGLSDw

Chystám se ho koupit, a na tom prvním videu to vypadá suprově, že to jde krásně lehce, tak bych si to představovala i já 🙂

yenn
29. apr 2010

Saza, moc diky.

Leelo, na te fotce je Cameleon sportacek nalezato? A mimi v tasce? 😅

A to bee jde uplne do lehu, nevite nekdo?

klariks
29. apr 2010

Leelo: Nedaji 🙂 musela bych ti poslat mail 🙂 a stejne je skoda, ze nedaji, ale vyresila jsi to krasne, diky moc...

misha82
29. apr 2010

Zorroz, skutečně jezdí bee+ velice lehce.

Yenn, už jsem to psala vyše, je polohovatelný SKORO až do lehu.

maximilian
29. apr 2010

Pravdepodobne na tom videu chcela preklopiť to sedadlo dopredu, aby mohla vytiahnuť sedačku a dať ju do iného smeru jazdy. Ide to vtedy ak je sedačka stiahnutá na najmenšiu dlžku a šírku nožičiek. Ak má chrbátik alebo časť pod noťžičkami povytiahnutú, vtedy tú sedačku nepreklopí dopredu. máme doma Bee+.

zorroz
29. apr 2010

maximilian díky, tak proto jí to určitě nejde 😉 Tvoje fotky Bee + jsem viděla, mě se taky líbí ten s černou stříškou 🙂

maximilian
29. apr 2010

Ja som chcela s červenou strieškou, ale nemali, ale mám objednanú aj červenú a čiernu vložku dovnútra a máme letnú sanconopy

bebel
30. apr 2010

Maximilian: a kde si kúpila suncanopy+ breezy na bee+?
V Babyone, lebo v Holandsku mi písali, že až začiatkom mája bude na trhu.

maximilian
30. apr 2010

ja mám z Babyone, mali to s tou prvou zásielkou

bebel
30. apr 2010

Ahojte,
mne dorazilo prekvapivo bee+ už dnes, tak sa z nehp vytešujeme 😉
Breezy suncanopy plánujem doobjednať teda v Babyone 🙂

misha82
30. apr 2010

Bebel, krásný je s tou růžovou stříškou 😵 Je dokonalý, že? Též dodám brzy foto, pro změnu červený 🙂

lentilk.a
30. apr 2010

Jeeej, bebel, krasny je!! 😵

bebel
30. apr 2010

Aj my sa tešíme z neho 😵

yenn
2. máj 2010

Bebel, je opravdu nadherny 😵

Jen co me zaujalo... Tvoje Bibianka ma 3 mesice a vypada, ze je ji kocarek akorat 😅

Misho, jak je na tom Tvoje Sofi, ma kocarek pohodlny, co se tyka prostoru?

misha82
2. máj 2010

Ahojky, Sofince je kočárek akorát a vypadá to, že se jí v něm sedí velmi pohodlně 😵 Nafotila jsem narychlo pár fotek...

yenn
2. máj 2010

Misho, diky moc! Paradni fotky, hlavne ta posledni mi moc pomohla 😵 Ten cerveny je proste nadherny

bebel
3. máj 2010

Misha, jeeej ten červený je ešte krajší 😵 ... my sme už doma mali ružový slnečník a bunker lodger ružový, tak sme to už len farebne prispôsobili. 😅

lentilk.a
3. máj 2010

Jej, krasny je aj cerevny! Ja som po dlhom vymyslani objednala zlty... 😉

zetko
3. máj 2010

Ahoj, Maximilian mala si dopredu objednany kocik alebo ho mali na sklade? Ak objednany, kolko si na neho cakala.. Chystame sa v piatok a najradsej by som si ho aj hned odniesla..Dakujem

misha82
3. máj 2010

Bebel, vsak ten ruzovy je pro holcicku uplne uzasny!!! 😵 Muzem si ty strisky nekdy vymenit, az se nam okoukaji 😀
Vsechny barvicky strisek jsou krasne, nesla bych akorat do te khaki, prijde mi zbytecne smutna. A do cerne bych sla jen tehdy, kdybych mohla cely kocarek ozivit nejak jinak, treba tou barevnou vlozkou 😉

maximilian
3. máj 2010

zetko ja som písla na blint kedy ho dostanú a odpísali mi, že len na objednávku, no a do týždna mi nezáväzne na to prišiel mail, že ich dostali v rôznych farbách. ja som si objednala ešte striešku a vložku do kočíka a na tú je čakačka 4 týždne a toľko je aj na kočík. Skús im napísať dopredu mail, či nejaký majú.prípadne si ho rezervuj.

andrea999
3. máj 2010

maximilian a koľko je poštovné z babyone, chcela by som objednať letnú striešku a vložku do kočíka.
akej farby striešku si objednala?

kolka1
3. máj 2010

Ahojte,

pripajam sa k radu Bugaboo nadsencov, mame Cameleon sme neskutocne spokojni 😵 😵 😵. Urcite by som do Bugaboo isla kedykolvek v buducnosti. Mam na vas otazocku, ste tu take zbehle ohladom kocikov a prislusenstiev 😉. Mame limitovanu ediciu spodok vanicku + sportovu cast 007 riflovu a cervenu striesku + fusak. Ak by sme chceli dokupit iny potah na striesku pripadne da sa aj na sportovu cas? Prosim poradte kde maju najlepsi vyber z internetovych obchodov, kolko sa caka? Dakujem

bebel
3. máj 2010

Andrea999: Babyone neposiela kuriérom pokiaľ viem. Objednáš - zaplatiš 30% a prídeš až,keď ti zavolajú po to na predajňu. 😎 Babycare.nl má shipping cez TNT poštu cca 25 eur do 15dní, 50 eur za doručenie do 7 prac.dní cez UPS a potom extrémne rýchlu zásielku za cca 129 EUR to bolo tuším do 2 dní cez UPS.

bebel
3. máj 2010

kolka1:babytrader.eu a babycare.nl a potom osobne v Babyparku v ČR alebo vo Viedni napr. v Babyone.

andrea999
3. máj 2010

bebel díky za info, tak 25 eur je dosť za jednu letnú striešku a čo som pozerala babypark,tak by to vyšlo rovnako.
osobne ísť do viedne je zas dosť daleko...tak neviem čo vymyslím 😒