Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

maximilian
3. máj 2010

andrea presne tak, neposielaju, objednaju a potom si to vyzdvihneš. ja som objednala červenú striešku a čiernu vložku.

andrea999
4. máj 2010

maxi díky...možno pojdem predsa len zas do Brna a veľmi pekná je aj modrá strieška,asi neodolám.

lentilk.a
7. máj 2010

bebel, ako dlho Ti trvalo, kym in do babycare nabehla platba, prosim Ta? 😕 Bo som platila v pondelok a este nemaju...

bebel
10. máj 2010

Lentil, ja som platila "kreditkou"...takže si stiahli prachy ihńeď v deň shippingu.

lentilk.a
10. máj 2010

Bebel, ved aj ja...Aha,t ak si stiahnu az v den shippingu teda? Inak, toj e az 28... 😒

osma
11. máj 2010

Také premýšlím kde co nejrychleji koupit Bogaboo Bee Plus. 🙂 Než jsem se dostala do baby parku, tak mi ho mezitím prodali. :( Měli jim dojít na začátku května další kusy a teď už je to snad konec května. Přemýšlím, že bych si to taky objednala někde jinde.
Ale jak je to pak se zárukou? Když si to nechám poslat pře eshop třeba z nl, co když budu třeba muset něco reklamovat?

fifinka11
15. máj 2010

Ahoj maminky, prosím o radu. Strašně se mi líbí kočárek Bubagoo Cameleon, miminko se má narodit začátkem září. Zajímalo by mě, do čeho miminko v takovém kočárku balíte? V zavinovačce nebo jen deka? Děkuji 🙂

mitote
15. máj 2010

ahoj holky, kupujete cameleona v CR? Neni lepsi pro nej jet treba do vidne nebo jinam? kdyz jsem koukala vychazely cca o 5tis levneji a mely daleko vetsi nabidku potahu...jo a existuje zeleny potah?

vikiba
16. máj 2010

ahojte, zeleny potah existuje ja ho mam vo fleese ale myslim ze bezne sa kupit neda nemaju ho v ponuke, ja som na anglickom ebay kupila novy aj fusak som zohnala v zelenej na babytrader.eu
a cameleona som kupovala vo viedni tam bola vacsia ponuka potahov aj lepsia cena tusim

fifinka11
16. máj 2010

Opravdu je ve Vídni levnější? Taky nás to napadlo, dívala jsem se na net, ale nic neobjevila, nemáte nějaký tip, kde ve Vídni?? To by bylo super, pět tisíc je pět tisíc. Jinak se mi zdá, že jsem v Babyparku zelený viděla 🙂

vikiba
16. máj 2010

za kolko teraz vychadza cameleon v cechach? myslim v eurach neviem ake su kurzy teraz
v Babyone som kupovala za 799,- zaklad ale to bolo pred rokom
teraz maju za tuto "akciovu" cenu na babycare.nl

ellysa
16. máj 2010

v babyone, stojí základ tých 799, komplet aj s poťahom 909 EUR
my sme kúpili cez babytrader.eu , poštovné nás vzšlo nejakých 38 EUR a kočík sme po tom ako sa im pripísali peniaze mali do dvoch dní doma, takže spokojnosť 🙂

mitote
16. máj 2010

no ja kdyz se prave divala na nejake vidensky weby tak vychazel cca o 5 levnejsi se vsim vsudy nez v brne v babyparku..
a ten babytrader.cz je co?

fifinka11
16. máj 2010

Milote, nemáš nějaké odkazy těch webů?

mitote
16. máj 2010

ffinka: nemam ☹

ellysa
17. máj 2010

mitote babytrader. eu je stránka holandskeého predajcu, skús sa pozrieť, je tam dosť farieb v akcii

mitote
18. máj 2010

koukala jsem...a je to overeny? dojde mi novy kocarek v poradku?
ale zelenou stejne nemaj ☹

andrea999
19. máj 2010

aj táto novinka -Bugaboo All Black- s čiernym podvozkom je krásna..hlavne ten biely je nádherný

ellysa
19. máj 2010

mitote, nám prišiel v poriadku, ak si prečítaš aj začiatky diskusie, tak dosť báb si odtiaľ objednávalo a boli spokojné, no ale zelený nemajú 😒

bebel
19. máj 2010

Andrea 😵 😵 😵 😵 ten maslový je nádherný

vikiba
20. máj 2010

zeleny potah uz jedine na ebay kupit tam maju aj nove alebo na ceskom mimibazare som videla predavat

vikiba
20. máj 2010

a babytrader.eu je spolahlivy tiez som odtial objednavala

klariks
20. máj 2010

Na babycare.nl je mají za nejlepsi cenu a dosel za 4 dny

osma
20. máj 2010

Tak už mám ode dneška doma Bee plus. Zatím jsem s ním ještě nejezdila venku, ale už koukám kde co dokoupit. 🙂
Zajímalo by mě, jestli ta origoš sluneční stříška dělá stín všude? Na obrázku mi přijde značně průhledná, tak nevím jestli nepořídit jen nějakou clonu.
A taky se mi ještě nepodařilo zaaertovat přední kolečka, lze to vůbec?

andrea999
21. máj 2010

ahoj osma..tak gratulujem k novému kočíku..mám presne takú istú dilemu ako ty,pripadá mi priehľadná,
ale snád keď je to letná strieška,tak na dieťa slnko svietiť nebude.aj clony som pozerala,ale nie je to také pekné ako originál
breezy sun canopy,asi dám prednosť originálu. kolečká sa zaaretujú tak,že tú bielu objímku čo je nad kolečkom posunieš hore.ide mi to ťažšie,asi to nie je ešte vychodené.

lodgermaniacka
21. máj 2010

ahojte 🙂 chcela by som sa poradiť, mam dilemu, či kupiť bee, alebo bee +, viem ake su vyhody v plusku, len mam male babo, v lete bude mať 3mes. a chcela som ho zobrat na dovolenku, nie je bee lepšie na ležanie, niekto pisal že plusko nejde uplne do roviny, v babyparku maju v ponuke ešte aj starší model, preto zvažujem ktory kupiť, prosím poradte dakujeeem 🙂
ešte otazka, nezničí sa po používani v lete na pláži-piesok + slana voda? jasne že s nim nepojdem do mora, ale zafrkať sa može

andrea999
21. máj 2010

lodger,podľa mňa bee+ .. nie je to síce úplná rovina,ale povedala by som " takmer rovina " a navyše tá strieška,keď je
vysunutá,tak mierne péruje. Určite je aj pre také malé bábo.Mala som obidva a jednoznačne vyhráva bee+.
Ja ho beriem tiež k moru,myslím ,že materiál je kvalitný a nič sa mu nestane.Ked si spomínam,aj na FB som čítala názory mamičiek,čo sú často pri mori a v pohode.Ešte letnú striešku musím kúpiť.

ozaj,máte ju už niekto? aká je? nepresvitá cez ňu slnko?

maximilian
21. máj 2010

andrea ja ju mám, ale ešte sme ju nepoužili a zajtra idem pre červenú striešku a vložku do kočíka. 🙂

andrea999
21. máj 2010

maxi, daj potom vedieť,keď ju vyskúšaš..aký je to materiál? a dá sa sklopiť úplne dole v polohe ležmo?
ja som zatiaľ ostala pri žltej strieške,teraz by som chcela tú letnú a potom po lete asi kúpim modrú.
a vložku do kočíka som si dala ušiť,tak uvidím ako to bude vyzerať..keď tak potom kúpim so strieškou.

bebel
21. máj 2010

Na novú letnú striešku som aj zvedavá..kamoška má staré Bee a s letnou strieškou je nespokojná...tá farba po pár použitiach sa jej ošúchala a vyzerá to veľmi ošumtele.