• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. októbra 2017 
@lentilk.a fusak je to Lodger a jsem z nej nadsena, pouzivam neustale. Davam ji tam i v botech, bezne spinave mi nevadi a ted jsem si poridila navleky od emitexu, pouzivam kdyz jsou boty hodne od bahna. Uz ti prisel Bee? :slight_smile:
1. jún 2010 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osma = dakujem za info, viem, uz ho dlhsie okukujem. :wink: Teda lodger. Zajtra konecne dorazi moj bee!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Uz si skusila podlepit to madlo? Zajtra podam info co a ako. :wink:

imiska- bee je aj od narodenia s vloznou taskou. Ja to mam ale ako golfac :wink:
1. jún 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim, kto mate zlte bee (bee+), podelte sa o skusenost - je to mucholapka :slight_smile: ? neviem sa rozhodnut ci cervene alebo zlte. dakujem.
8. jún 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zlte bee a nie je to mucholapka :wink: tiez som cakala navaly hmyzu a vobec nic :slight_smile:
8. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ony ty lepší kočárky prý v sobě mají speciální impregnaci, která hmyzu mooooc smrdí, a tak se jí vyhýbají obloukem. Já mám kočár oranžový a taky žádná.
8. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k.a.t.k.a. & kacka.l dakujem vam za info.
8. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, nemate niektora na predaj Bugaboo Bee, alebo Bee+? Alebo aspon viete odporucit, kde sa da zohnat za dobru cenu?Vsetkym vopred dakujem za odpovede :slight_smile:
10. jún 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, budem si pravdepodobne objednavat nejake doplnky z http://www.babytrader.eu/
nechce sa niekto pridat?
10. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Inuli, ja by som sa pridala, kedy chceš objednávať?
11. jún 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inuli aj ja mam nieco vyhliadnute na babytrader tak sa ozvi cez IP, samostatne je to postovne strasne vysoke
11. jún 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma napadlo ze to viem objednat do rakuska, tam je to postovne este o 5 eur nizsie
11. jún 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem vám len povedať skúsenosť s letnou strieškou na BEE+, teraz som ju týždeň testovala a je to super vec, je pod tým chládok a bábo je super celé schované.
11. jún 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximilian ted jsi me naladila, ze bych tu letni strisku take poridila. :slight_smile: Jen jsem si rikala, nesviti tam slunicko z boku? Ja jsem ji nevidela na zivo, jen co vidim na netu a mela jsem dojem, ze je ze stany sitovana? Dela tedy stin nad celym ditetem?
Kolik vlastne stoji, vyplati se to objednat treba z toho babytrader?
12. jún 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
osma z boku je sieťkovaná ale iba časť aj pri hlavičke, aby prúdil vzduch, ale aj tá časť je potiahnutá tou UV ochrannou vrstvou.Aj v predu je to zakončené sieťkou potiahutou tou vrstvou. Vid foto.Stála 59 eur, ale neľutujem, je to fakt dobrá vec pre mimčo.Ja som ju kupovala priamo v obchode.
13. jún 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pridávam sa...tá letná strieška je fakt super,určite sa oplatí...malý je tam celý schovaný,vôbec ho nie je vidieť.
a ešte som si dala ušiť podložku,tú originál som zatiaľ nezohnala.
13. jún 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea podložka je super, šila ti ju teda p. marina z eského mmb? Aká bola cena,
13. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno,pani Marína a cena niečo cez 13 eur aj s poštovným
13. jún 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super cena :slight_smile:
13. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999
@maximilian dikes za fotky...poriešim to aj ja :wink:
13. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
prosim vas potrebujem radu fusak do bugaboo cameleon je zvlast do vanicky a potom zvlast do sportovej casti? Ak ano nemate nejake dobre linky?
Dakujeeeem :wink:
14. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vs3 - fusak do vaničky a do sportovní části je pořád ten jeden stejný fusak :slight_smile: My jsme měli barevný Paul Frank Blocks a kupovali jsme ho v Praze v Babyparku.
15. jún 2010 o 13:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
poraďte mi, či už na kúpu Bogaboo Bee, nie je neskoro, ked má moja malá 20 mesiacov, teda rok a 8 mesiacov, veľmi sa mi páči. Máme doteraz CP S4, ale chcela by som niečo menšie a ľahšie. No neviem či manžela ďalej presviedčať o kúpe tohto kočíka, lebo jemu sa všetky kočíky s malými kolieskami zdajú byť ako "nákupné vozíky".
16. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ronie111 my máme tiež S4 a minulé leto sme kupili BB, malý má tiež 20 m. a vozí sa v ňom rád... je pravda, že už pomenej a väčšinou len v obchoďáku keď ideme aj na nákupy, používame ho na také tie rýchle presuny, alebo do mesta keď dojdeme autom a po meste je v BB... nechávame ho ale viac šlapať pešo
S4 plánujem po zime predať ale BB si nechám určite :wink:
17. jún 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andre aj ja som to tak chcela, ze teraz na rýchle presuny a cestovanie tak BB a tak isto CP este mozno na zimu, ak náhodou napadne nejaký ten sneh, ale po zime tiez by isiel na predaj. Dakujem za info, pomoze :sweat_smile:
17. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vs3 fusak je stejny...je sice sity na sportak, ale da se dat v pohode i do korby. Ja ho kupovala tady http://www.annaviktorie.cz/ Ale zkus kouknout i na ebay, tam se toho da taky spousta sehnat a nekdy i za lepsi cenu.
18. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nove bee+ letna (limitovana) edicia
19. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádherná béžová, maslová - škoda, že som na toto nepočkala . :fearful:
20. jún 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt nádherný :dizzy_face:
20. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa dlho rozhodovala ci kupit zlty alebo cerveny ale tymto sa to cele vyriesilo :slight_smile:.
20. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nenechávala jste si některá z váš šít na Cameleona nánožník od paní Mariny z MMB? Rozhoduji se mez látkami - šusťák a kortexin. Šusťák je vyplněný vatelínem, je pratelný a lépe skladný.
Kortexin je batohovina, takže se nedá prát, pouze otírat. A je dost tvrdý.
Nebo máte nějaký jiný tip na nánožník na Cameleona?
20. jún 2010 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok