Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

leelo
6. júl 2010

@lodgermaniacka urcite kupis. v dohnalovi na kaertner str. maju vzdy velke zasoby uz od aprila, s 1.slnieckom 😉
inak je super, vobec ho nedavam dolu, ked skladam kocik. to by ma ani nenapadlo, len v tom tvojom inzerate to bolo zmienene...

zdravime na slovensko 🙂

leelo
6. júl 2010

@bobket
to je neprijemne, ze si narazila na podvodnicku. ak ju bonznes adminom, zablokuju ju...
videla si toho froga nazivo? ta vada nemusi ale aj moze byt velka. aj 180 euro je vela na to, aby si ho nemohla pouzivat. poznas tu osobu?
na ebay sa da vselico najst. je pravda, ze aukcie treba aj vyhrat, ale su predavajuci, co predavaju za urcenu cenu (sofort kaufen).
ked mas obmedzeny budget, tak pouvazuj nad tym frogom. nas maly ten kocik miluje, spi v nom aj 4 hodky a pokial som necitala, co pises o slalome (jane, ze?!), tak si myslim, ze by snad mal rad kazdy kocik a ze je to len fraza 😉
pozeram, ze mame rovnako starych drobcov - ja budem moj bgb predavat cca az o 2 roky 😀

lodgermaniacka
6. júl 2010

@leelo 😀 dakujeme 🙂 zajtra ideme na kartnerku 😉 super fotka, naadhera, my sme nakoniec vybrali modry, aj ked som dosť zvažovala červeny, maly je krasny, zajtra som chcela pozrieť aj potahy paul frank, len mame spodok tmavo šedy a neviem či sa hodi, on sa tuším hodi k hnedej

lodgermaniacka
6. júl 2010

@ninnaricci ahoj nina, ak niečo potrebuješ k bgb, napis mi, zajtra doobeda idem do dohnalu a kupila by som, ak budu mať 😉

leelo
6. júl 2010

@lodgermaniacka myslis PF - colour blocks? vyzera to velmi pekne, suseda to ma. a podla mna ide aj k sedej, hoci povodne je to vsade k hnedej. su tam aj studene farby, takze seda pasuje ok.
inak PF sa mi pacia aj ta zlta opica a ten zeleny so smrtkou, nazivo je to uplne stylove, len neviem, ci z oboch robia aj potaky alebo len fusak (ja mam cerveneho juliusa).
tak zajtra pekne nakup a uzi si vieden 🙂

lodgermaniacka
6. júl 2010

http://www.babypark.cz/sada-bugaboo-cameleon-pa...
toto sa mi páči, pozriem či to tam nahodou nebudu mať 🙂 ten červeny je najkrajší, len som nikde nič nevidela okrem deky 😒

leelo
6. júl 2010

@lodgermaniacka ano, to su tie blocks 🙂 videla som ich aj k riflovemu spodku ako mam ja. a ked idu k riflovej, idu aj k sedej 😉
cerveny je este aj fusak, tot vsjo:
http://www.baby-walz.de/Starke-Marken/Bugaboo/B...

ninnaricci
7. júl 2010

@lodgermaniacka jéé si zlatá...už som ti písala IP tak dúfam, že budú mať 😵

bobket
7. júl 2010

@leelo tu pani nepoznam je Ba a povedala ze strieska pada ako na foto a to je tu http://deti.bazos.sk/inzerat/3898022/Predam-Bug... tak neviem, zeby som sa s nou dohodla , na tom ze jej ho zaplatim ona mi ho posle a keby bolo zle tak jej ho obratom poslem spat a ked nie tak asi proste bugaboo mat neudem. este je v hre concord neo len neviem aky dobry je to kocik...

kadel
7. júl 2010

ahoj holky, kdyby jste některá chtěla, prodávám světle růžový fleece potah na hlubokou korbu a černý kanvas nový také na hlubokou korbu. Koupila jsem si dva sety potahů, ale už mám jen sporták tak je nepotřebuji.

muckacek
7. júl 2010

Ahoj holky! Četla jsem tu, že Bugaboo kupujete v cizině až o pět tisíc levněji. Zajímal by mě nějaký odkaz na stránku, ze které jste to kupovaly....Dík moc :o)

citinka
7. júl 2010

@lodgermaniacka - my mame riflovy zaklad a okrem ineho aj PF blocks strechu a cerveny PF Julius fusak a ked sme to mali takto nakombinovane vobec to nevadilo, ze neladime 🙂...lebo ten PF je proste super. Len neviem ci ten cerveny fusak uz neprestali predavat...ja som ho uz mala problem v zime zohnat (cakala som tri mesiace).

lodgermaniacka
7. júl 2010

@leelo ahoj, tak v dohnale žial nemali ten PF set čo som chcela, kupili sme aspon letnu striešku, len bez toho pokračovania UV, aby bol kočík cely zakryty, nemali to ani na bee+, len na objednavku, ale aj cez babytrader bol už vypredany, tak som kupila parazol 😀 a ten set stoji z čiech aj s poštou 200 eur, tak ešte nad nim porozmyšlam 🙂

lodgermaniacka
7. júl 2010

@citinka tiež si myslim že sa to hodi aj k našmu, je to krasny detsky potah, len skušam najsť lacnejšie ako z čiech, ten čo som včera hodila do linku, baby, odkial sa oplatí objednavať, okrem babytrader a babycare?

leelo
7. júl 2010

@lodgermaniacka 200 eur je strasne vela, tu v obchode stoji 129,-
http://www.baby-walz.de/Starke-Marken/Bugaboo/B...

nejdem najblizsie mesiace na slovensko, inak by som ti to priniesla.

@citinka to sa mi zda uplne prehnane, ze 3 mesiace cakat. ti obchodnici su tak neschopni. ved aj keby to objednavali ako civilni objednavatelia, tak to maju za tyzden slovensku. ale oni asi cakaju na hromadnu objednavku a setria kazde euro na postpovnom.
ja som prisla do obchodu, kupila PF-julius fusak a odisla...

citinka
7. júl 2010

@leelo - ano 3 mesiace bolo velmi dlho, už som ani nedufala, ale kedze ani v Reichu som ho nikde nezohnala (ze nemaju a ani nebudu, ze koniec), tak som si pockala, ked mi teta z babytaderu povedala, ze bude. O to viac som sa z neho tesila 🙂.

leelo
7. júl 2010

ja asi zacnem dovazat bgb na sk 😉

citinka
7. júl 2010

Noo, to by si mala uspech 🙂. Ale už tu boli pokusy, ale SR nie je vraj pre nich zaujimava. Asi mali zlu skusenost s predajcom co bgb predaval (mali vysoke ceny), maly obrat, odber.

barbora87
7. júl 2010

ahojte babule
mam napodobeninu bugaboo, este original zabaleny a da sa aj autosedacko lacno dokupit...mate niekto zaujem za super cenu?tiez sa da aj ina farba potahu lacno kupit
ked budete mat zaujem ozvite sa

leelo
7. júl 2010

@citinka no ved v predeti na kosickej boli tie ceny za bgb take, ze som sa im smiala do oci a asi aj cela ba. a hufne sa chodilo do viedne, prip.madarska. podla mna predali kus za rok 😀 strasne chcu zarabat. ved deti = naj biznis

ninnaricci
7. júl 2010

tu sú realne fotky toho limitovaného svetlého bee + ...káááásne...
...tá podložka tiež vizerá veeelmi dobre...

bebel
7. júl 2010

@ninnaricci 😵 😵 😵 pekný

citinka
7. júl 2010

@leelo, ano ich som mala na mysli alena som to nechcela tak nahlas povedat 🙂) a vdaka nim je asi SR nezaujimava aj ked iny predajca by chcel predavat. Co uz, mentalita sa nezaprie (rychlo zarobit za kazdu cenu).

citinka
7. júl 2010

@ninnaricci- ty ho mas ? Je aj na zivo taky pekny ? Ja ho snad v piatok mam uz doma. Ty tu vnutornu podlozku mas maslovu alebo pieskovu ?

enny3
7. júl 2010

ninnaricci
Prosím tě odkud ho máš,kolik stál a co ta podložka,byla k tomu nebo se dokupovala(za kolik)Obchod proběhl bez problémů???Díky moc- musím ho mít 😀

zajo79
7. júl 2010

pekny, ale si ho neviem predstavit v beznom pouzivani..... nakladanie z auta a do auta, detske rucky..... to by nebolo pre nas. by som to stale len drhla.

ninnaricci
7. júl 2010

nie baby...ja mám čierny...len som našla realne foto tak som vás chcela potešiť...

@citinka som zvedavá čo na neho potom povieš...je naozaj krásny 🙂

duplicka
7. júl 2010

no ja by som ho brala,ale sedacku ciernu a len podlozku k nemu bielu a striesku bielu, lahsie sa to potom skombinuje v pripade ak chcete zmenit streisku aj podlozku. ked je sedacia cast bezova,tak potom sa k nej tazsie modra napr,podla mna to troska po bokoch visite,ze je bezovy spodok

muckacek
7. júl 2010

Ten bee je krásnej, trošku jsem se bála, že ta barvička bude ve skutečnosti bílá, že je tak zabarvená jen kvůli tomu, aby na netu byla vidět. Doufám, že off white nebude jen čistě bílá. Zatím jsem ji neviděla na vlastní oči...