• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

14. septembra 2017 
@citinka už se těším na fotky z reálu, ta barvička je nádherná.
I když já jsem radši za klasiku - ráda střídám stříšky a fusaky, ale ten krémový je prostě luxus :wink:
8. júl 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, mala niektora bee aj s tou novorodeneckou vlozkou?? :slight_smile:
9. júl 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninnaricci tak uvidis aka bude ta strieska nakoniec, no ja som objednala tu original, tak uvidim, len skoda,ze sa nacakam,ale zase za tu cenu mit o stoji, len koncom jula chceme ist na vylet tak snad do vtedy bude
9. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, pozrite ake vselijake varianty bgb sa vozia po svete :wink:
http://www.facebook.com/album.php?aid=239582&id=73732120659&ref=mf

pekna ocinkovska sutaz...uz je po

9. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enny3 v babyparku bugaboo bee+ off white bude čoskoro v predaji...napíš im zaväznú objednávku mailom,
lebo určite to bude pár kusov

http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=4461421&id=296436282083
9. júl 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ako je to prosim vas na bee-cku s nozickami, daju sa polohovat, alebo dieta spi so zvesenymi nozkami?
9. júl 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez by ma zaujimalo ci niektora pouzivala bee ako kocik od narodenia
9. júl 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leishmania:nozicky sa polohovat nedaju, vacsie dieta spi so zvesenymi nohami. Bee sme kupili,ked mala nasa malicka 3 mesiace, pouzivali s novorodenkou vlozkou. Podla mna sa da pouzivat od narodenia, ak byvas v teplom pasme, napr. na svk. zimu mi ako kocik pre novorodenca nepride prilis pohodlny.
Ak clovek vela cestuje, je to fantasticky kocik. Zatial nas nikdy nesklamal a prezil aj mnohonasobne pohadzovanie na letiskach.
Predvcerom som videla v obchode Bee plus, vyzera fajn a az raz budeme mat potomka nr.2, idem do neho:slight_smile:
10. júl 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kocky chcem sa opytat, na rozdiel medzi latkami fleece a cancas, ked si objednam kocik flees, tak su fleese len tie potahy alebo vsetko? Vy ste si aky vybrali a preco?A este cchela by som offwhite, tak ci sa to da dobre cistit, alebo ani nie. Vdaka :wink:
11. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@albireo dakujem! som si to myslela ze u nas v zime, je to pre babo nevhodne, moc nizko a predsa len to neni vanicka...

na bee plus je ten sedak vytahovatelny do dlzky, by som bola zvedava do akeho veku sa tam babo vyspi s nozickami hore priblizne, ale to je asi otazka na nejaku mamicku co ma bee plus :slight_smile:
11. júl 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania moj malý má rok a pol a ešte mu nožičky netrčia..dľžka plochy na ležanie je 90 cm,ked sa vytiahne
chrbtová časť a takisto aj sedacia
ten starší bee je o dosť kratší,kedže tam sa opierka nedala predľžiť-mala som oba
tiež si myslím,že na zimu je u nás nevhodný...možno na leto by sa dalo
11. júl 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 dakujem za odpoved! dlzka 90 cm je uz fajn, aj sa mi zdalo, ze bee-plus je dlhsie ked sa to predlzdi, len tazko povedat len na zaklade obrazku, momentalne mam dilemu stokke alebo bee plus plus nejaky hlboky :slight_smile:
11. júl 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania ja by som na zimu brala nejaký hlboký a potom určite bee plus- cca od pol roka- a na leto
ešte k nemu slnečnú striešku - to je dokonalá vec na spanie v kočíku.
plusko je ešte naviac na cestovanie ako stvorený...mala som asi 8 kočikov pri malom,ale tento je dokonalý :wink:
11. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@citinka tak aké sú dojmy z nového bee+ ??? ...si spokojná? ...a ako sa v ňom páči malej?
12. júl 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninnaricci kocik je super. malinkej sa v nom velmi paci, myslim, ze este viac ako v Cameleone (sa mi zda, ze sa jej tam lepsie spinka). farby su tiez super, aj ked ho uz mame spinavy :slight_smile:...nevadi, ved sa to operie. ved je to na to aby sa to pouzivalo a nie aby som si davala pozor :slight_smile:

pridavam par foto z realu.
13. júl 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@citinka kráááásne foto a maličká je rozkošná...aj čierny sa špiní...takže musíme čistiť :wink:
13. júl 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, cestovali ste niektora lietadlom s cameleonom? netusim, ako ho poskladat do lietadla, aby sa neposkodil, pripadne nieco nestratilo, kedze sa rozklada na dve casti. Ten travel bag uz nestuhneme kupit... vdaka!
14. júl 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy22 nestihneme, pisem jednou rukou, sorry :slight_smile:
14. júl 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved chod kocikom k lietadlu az, tam ho nalozia a potom ti ho vylozia. by sa mu nic nemalo stat.
14. júl 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy22 práve preto berieme bee na dovču :slight_smile:
14. júl 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@citinka krásny veľmi elegantne vypadá
14. júl 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel :slight_smile: ty pokusitelka :wink: bee + planujem na september, to uz nestihnem... Len po tom, co sme si kupili minuly rok nove kufre a po dvoch letoch vyzeraju otrasne, neviem, ci nekupim nejake golface radsej do lietadla.
14. júl 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninnaricci dakujem :slight_smile:.

baby, nemate niektora ten iPhone drizak ?
14. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@citinka e-e, ja by som sa bála zlodejov, mať phone takto vystavený na rúčke. Ja pekne nosím všetko dôležité v messangeri na tele. V kočíkovej taške sú veci pre malú.

@andy22 úprimne, ja by som si už možno ani bee+ nekupovala, po tom, čo som zistila, že na jeseň príde na trh polohovateľný quinny zapp xtra. Bee je na môj vkus aj po zložení dosť objemné. :unamused:
15. júl 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby predam žltu striešku na bugaboo bee, alebo aj vymením za čiernu
16. júl 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, už jste někdo chameleona pral (potahy)? Jak nebo čím čistíte drobnější skvrny (jogurt, bláto...)?
16. júl 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.muttiundich.de/contents/de/d6.html dobrá cena, nie? S poštovným výjde na 524 EUR
16. júl 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby predam komplet sadu červene poťahy na Cameleona alebo vymením za modre, sand, off white - no proste niečo chlapčenské :slight_smile:
16. júl 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa spytať či viete niekto o systeme AKSE, ktorý používa mercedes v ich autosedačkach na odpojenie airbagu spolujazdca, mal by tam byť nejaky magnet, alebo číp v autosedačke, ktoru ked položím na sedadlo spolujazdca tak sa airbag automaticky odpoji, maju to aj ROMER autosedačky?
17. júl 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepačte, to malo byt v inej teme :grinning:
17. júl 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok