• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. mája 2017 
@ninnaricci to videjko je super, už ho chceeeeeeeeeeem :wink: a muž ma zabije, fakt dúfam, že sa ho niektorá na budúci rok vzdáte :wink: :wink:
ja chcem kúpiť len bgb fusak, ádam bude stačiť, však keď bude husto snežiť nepôjdeme von alebo hodím pláštenku, nie?
a zmestí sa aj do vaničky? my máme na zimu 7 mesiacov, neviem, či už pôjde do športiaka, aj keď skôr asi hej, ona u teraz musí chodiť so strieškou dole, čo chce všetko obkukávať :grinning:
5. aug 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka , my keď sme boli niekde vo väčšom snehu, tak sme dali predné kolieska úplne preč, tak ako je to na jazdenie po piesku, ako fúrik, a bolo to super...
5. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka a čo sa týka fusaku, mne sa zdal origoš dosť tenký, tak som kúpila z ovčieho rúna od značky walaboo, sedi na bugaboo, majú ho v babymarkete, a na ten som nedávala vôbec nič, je super, malému bolo v ňom teplúčko, aj cez túto tuhú zimu vôbec neprefúkol a malého som nemusela moc babušiť..
5. aug 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky vrelo odporucame bugaboo bee 2010, maly ho uplne miluje! :dizzy_face: nezaplakal v nom este ani raz a nema ani problem v nom zaspinkat.

Mame aj Cam ale maly uz nechcel byt v hlbokej casti lebo nic nevidel, sportova cast je pre neho este privelka tak sme mu kupili bee na teraz a v zime tiez budeme pouzivat Cam koli vacsim kolesam a tiez sa mi zda lepsi lebo je aj vyssie ale inak Bee je preparadny kociar :slight_smile:
5. aug 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minius a už sa vozíte normal v bugine, alebo s tou novorodeneckou vložkou?
pozerala som nejaké video a tam malo dosť maminiek problém otočiť sedačku, nejak sa im to tam zasekávalo, ako to ide vám?
6. aug 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne som sa rozhybala a objednala som si tu sadu na kočík z annaviktorie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.annaviktorie.cz/50-limitovana-sada-paul-frank-v-designu-color-blocks

v pondelok to odosielaju, do štvrtka by mala prisť :slight_smile:
6. aug 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mate pravdu s tým nanožnikom, vyzera to hrozne, pozerala som fotky, ked bude husto snežiť dame si pršiplašť :slight_smile:
6. aug 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa my ho mame len v kociari on uz ma skoro 5 mesiacov a je to takmer rovne takze dufam ze ziaden problem z toho neskor nebude ale malemu sa tam velmi paci. Mame kupenu aj tu podlozku ale dam mu tam asi ovciu kozu nech to ma trosku pohodlnejsie. :dizzy_face:
s tym sedadlom si mi hned nasadila chrobaka do hlavy ... teraz som to skusala po prvy krat a musela som hladat na you tube ale ked som to nasla tak to potom islo lahucko. sedadlo sa musi sklopit uplne naopak a potom sa to iba vytiahne a ide to super :slight_smile:
6. aug 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den ve spolek :slight_smile: jsem tady uplně nová, ale Vaši diskuzi, už čtu nějaký pátek, i právě díky této diskuzi, jsem se rozhodla, že pro svoje prvorozené miminkou si koupím kočárek bugaboo chameleon :slight_smile: takže bych Vám i tímto chtěla poděkovat, za Vaše postřehy a připomínky :slight_smile:
Ráda bych se Vás ještě zeptala: máte odkaz na ty nánožníky, ráda bych se také podívala, jak to vypadá? Děkuji
Pak bych se chtěla zeptat ještě na jeden dotaz, stále pokukuji po taškách na kočárek, a ještě mi žádná nepadla do oka, tak abych si řekla, "ano to je ona" ještě jsem teda neviděla tu zmiňovanou tašku z DM, to musím ještě napravit :slight_smile: s jakýma taškama jezdíte Vy maminky? Moc děkuji za pomoc s odpovědí na mé dotazy :slight_smile:
7. aug 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evikevik1 Podívej se na Mimibazar - je to paní Marina - ID 72252.
A jakou barvu kočárku máš vybranou? Já osobně ti s taškou na kočárek moc neporadím, já nejezdím s žádnou. Nosím normální crossbody kabelky, kde mám moje věci - peněženku, mobil, klíče atd. Věci pro malého mám v takové pěkné látkové taštičce a tu mám strčenou dole v košíku pod kočárem. Všechno se tam vejde úplně v pohodě, ještě tam dám i malý nákup.
7. aug 2010 o 17:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrasafr. moc děkuji za odpověď. na paní Marinu se hned podívám :slight_smile: protože se nám narodí chlapeček, tak mám vybraný kočárek barvy dark grey/black. a k tomu ještě PF edici.. :slight_smile: čekáme v prosinci, takže jsem zatím ještě kočárek neobjednala, chystám se někdy v září, no to už je za rohem :slight_smile:
7. aug 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evikevik1 A byla sis už prohlédnout kočárek naživo? Já jsem jela do Prahy do Babyparku taky s tím, že chci kombinaci šedo-černý. Jenže pak jsem uviděla boudičku Paul Frank Blocks a věděla jsem, že jí musím mít. Tahle kolekce /PF Block/ je dělaná pro kombinaci s hnědou, ale určitě může být i v kombinaci s černou nebo šedou, ale prostě je dělaná pro hnědou, tak jsme nakonec koupili kočárek celý hnědý a máme tuhle barevnou sadu na léto. A kdybych měla holčičku, tak určitě mám kombinaci tmavě šedá - růžová, protože tu růžovou má BGB prostě nádhernou :grinning:
Do dark grey/black by to chtělo nějaký veselý fusak - ten červený Paul Frank je taky nádherný.
8. aug 2010 o 17:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež viem že edicia PF je na hnedy spodok, ale mne osobne sa hneda nepači, ja mam dark grey/blue a videla som ho s kombinaciou PF a bolo to užasne :dizzy_face: podla mna tym že je PF farebny potah, tak sa hodi uplne ku každej zakladnej farbe :wink:
8. aug 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minius no určite by sa mu nemalo nič stať, ja som toľko domŕzala do môjho, že nakoniec na bee povolil, najskôr, že keď bude niekto predávať tak kúpime a potom som mu povedala, že si budem každý mesiac odkladať do obálky, tak už je celkom naklonený aj na nový, tak uvidme, asi ho niekedy na jar kúpime :wink: , sa tešííííííííííííííííííííííííím ako malé deco, cameleo je super ale tak bee je bee :sunglasses: .
ale ak bude niekto predávať možno rada ušetrím :wink:

@kristiesk no ten walaboo vypadá super, páči sa mi ešte viac ako origoš, asi nad ní pouvažujem, aký máš? myslím farbu, dobre sa udržiava?
8. aug 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka To je jasné, že PF Block vypadá dobře i s šedým nebo černým základem, protože je tak krásný, že vypadá prostě super :grinning: Mně se zase vůbec nelíbila na BGB ta modrá barva, co nabízejí, tak proto jsme brali hnědou. U nás ve městě jezdí jen 4 BGB a všechny holky ho mají dvoubarevný - šedý nebo černý spodek a barevnou boudičku a já jediná jezdila s jednobarevným hnědým a většina lidí, která ten kočárek nezná, si to ani nespojila, že to jsou stejné kočárky. Teď máme na kočárku barevnou boudičku a plno lidí se mě zase ptá, jestli mám kočárek nový, jsou úplně hotoví z toho, že je možné si dokoupit vyměnitelné potahy :wink: :grinning:
8. aug 2010 o 21:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr ja som si tiež v piatok objednala z čiech tu komplet sadu PF, pani hovorila že do štvrtka by mala byť u nas doma, neviem sa dočkať, ja som si tiež všimla u nas v okoli vela mamičiek s hnedymi a bežovymi kočikmi a hodia sa im, lebo sa vedia pekne doladiť, a k nim ta hneda proste ide, to len asi ja jedna s mala nemusim hnedu :grinning: ale ja som neobjednavala to s tym vrchom na vaničku, to by sa fakt nehodilo k šedemu spodku ten hnedy kryt :sweat_smile:
8. aug 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa my máme ten tmavý, taký čierno-šedý...normálne ho periem v pračke, takže super :slight_smile:)
8. aug 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evikevik1 ja mám tašku skip hop, a môžem len odporúčať...majú aj pekné látky a sú veľmi praktické :wink:
8. aug 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež rozmýšlam nad tými PF poťahmi, ale zasa aj uvažujem aj o bee, tak sa neviem rozhodnúť...či vytuningovať cameleon (ktorý naozaj zbožňujem ) alebo ísť do toho bee :confused:
8. aug 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristiesk ja ti odporučam teraz na zimu tuningovat cam. a na jar kupite beečko :grinning: ja tiež tak teraz planujem, lebo podla mna na zimu bee+ nie je, aspon teda nie tam kde fuka a sneží, ale to je moj nazor, možno budu baby spokojne :slight_smile:
8. aug 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ďakujem za radu, asi som to potrebovala počuť (čítať), pretože tak som si to v duchu myslela :wink: ...prehovárem tatíka nech ideme pozrieť do Brna do babyparku, tak dúfam že aj niečo nakúpime :grinning:
8. aug 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristiesk možno ta bee maniačky zajtra presvedčia o opaku :wink: :grinning: neviem či najdete niečo z kolekcie pf, ja som tam v piatok volala, chcela som toto: http://www.babypark.cz/sada-bugaboo-cameleon-paul-frank a už to nemaju a ani nebudu mať, tak mi povedali :unamused: a nič ine na stranke od PF neponukaju
8. aug 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúúúú :frowning2: tak to som sklamaná, ja som chcela presne to isté...tak uvidíme, ale zajtra tam ešte nejdeme, tatík má na nás čas väčšino len cez víkendy :cry: ...
8. aug 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristiesk Taky máme přesně tu sadu jak psala lodger. A taky plánujeme koupit Bee+ až na jaro. Na zimu si necháme Cameleona, protože my jsme teda z jižních Čech a loni jsem zimní kola využila až dost :frowning2: S Bee + bych asi nemohla do sněhu vyjet, to bych se neprodrala závějí.
9. aug 2010 o 07:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristiesk ak maš o nu zaujem, maju ju ešte tu:
http://www.annaviktorie.cz/50-limitovana-sada-paul-frank-v-designu-color-blocks
mne ma prisť tento tyžden kurierom, vraj maju už len par kusov..
9. aug 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, a nmáte niektorá skúsenosti aj s týmito poťahmi ? ... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35552319&tab=5
alebo čo si o nich myslite?
9. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristiesk tiež som na ne nedavno pozerala, keby som nemala objednanu tu sadu pf, tak by som určite chcela vyskušať tuto: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&code=4010510&color=160&size=0
krasna :dizzy_face:
9. aug 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: hehea, riešim kočík teutonia cosmo na zimu a nechapem prečo mi to prekopírovalo teutonku :sweat_smile:
ešte raz: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35551999&tab=0
9. aug 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto pozna ebay tak tu je jedna pani čo šije poťahy na bugabee bee bee+ :wink:
http://shop.ebay.com/karollka83/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p4340
10. aug 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, stale musim rozmýšlať nad tým bee-čkom, asi založím šporkasku a začnem naň šetriť :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok