Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

saraxy
20. aug 2010

@citinka Este aj Leiner na Mariahilfer str.

citinka
20. aug 2010

@bebel & @saraxy dakujem vam.

misha82
20. aug 2010

@katyl Tak mě napadá, že třeba ty budeš vědět, když ses byla nedávno koukat v obchodě. Jak se ti zdá ta vložná taška do Bee+ pro novorozeňata? Zajímá mě, jestli tam miminko leží úplně ve vodorovné poloze nebo je mírně nakloněné... A jestli je ta vložná taška dost hluboká na to, aby na mimi nefoukalo. Děkuji, pokud ses na tu tašku nezaměřovala a nevíš,, nic se neděje 🙂

vevercaci
21. aug 2010

@misha82 Já jsem na vložku koukala v Babyparku, mimi určitě úplně narovno neleží, je lehce nakloněné a ne v rovině..ta vložka mi přijde spíš takové provizorium a nebo někam do teplejších krajů, ale neumím si představit v ní mimi vozit v našem podnebí a ještě na stálo bez hlubokého kočárku. Spíš mi ti přijde pro úplně čerstvé mimi jen tak na přeběhnutí třeba k doktorovi..

henri001
21. aug 2010

otazocka , mirne naklonene ...nemate nahodou takmer kazda pre novorodeniatko vyvysenu postielku pri hlavicke o 30/40 stupnov aby sa miminko nahodou ked bude drckat nezadusilo ? 😕

misha82
21. aug 2010

@vevercaci dekuju, ja bych to kupovala pro mimi narozene v kvetnu (pravdepodobne), takze co se tyce pocasi, to by asi nemel byt problem. Od sesti mesicu uz se chce dite stejne divat na svet... No uvidime, jeste porozmyslim 🙂

zuzka80
21. aug 2010

Ahojte,
chcela by som sa spýtať mamičiek, ktoré používali v zime originál fusak bugaboo bee, či je dosť teplý. Mne sa zdá vhodný skôr na jeseň alebo jar. Čo vy na to?

katyl
21. aug 2010

@misha82 nezameriavala som sa, ale ani som ju tam nevidela, mali tam len fusaky. Celkovo sa mi zdal slaby vyber, nemali ani zltu ani modru ano khaki striesku na bee plus, ani drziaky na napoje.....ani tasky poriadne....asi som prisla v zly den... ☹

vevercaci
21. aug 2010

@henri001 Já to spíš myslela tak, že to miminko by mohlo sjíždět a různě se tam krčit, protožemi přišlo, že bude mít zádíčka trochu do sedu, ne že bude jako nakloněné celé, jsem to blbě napsala..ale to by chtělo podle mě přímo s mimčem zkusit, nicméně sama prodavačka mi to nedoporučovala.. 😨

lodgermaniacka
21. aug 2010

@misha82 tiež som za hlboku vaničku, včera som videla malinke babo v bee+ a bolo mi ho luto, bolo v novoredeneckej vložke (v tom teple podla mna hrôza) ale čo sa tyka pohodlia v kočíku nič moc, jazdili s nim po centre, po tých kockach, tak to s nim natriasalo 😖 priznavam, chcela som ho kupiť ked mal maly 3 mesiace, ale som rada že som nakoniec kupila cameleona a leží si pohodlne vo velkej vaničke, plusko kupim, ale až na jar 😉

henri001
21. aug 2010

zuzka80 , ja som bugaboo pouzivala v zime, dokonca v krkonosiach ...mimi rozhodne musi byt v zimnom overale a do fusaku som davala este deku 😉

fionaa
23. aug 2010

Kočky chcela by som vas poprosiť o radu...planujeme objednať BGB cam, lenže keď som ho prevčerom uvidela v predajni pre deti v prišernej oranžovo - oranžovej kombinácii, tak som začala mať pochybnosti...pôsobil na mňa lacno a nekvalitne. takže by som potrebovala - od vás, ktoré ho majú- utvrdiť v presvedčení, že je to ten naj kočík z ktorého budem nadšená ja aj moje bábo 🙂

petrasafr
23. aug 2010

@fionaa Já ho mám v hnědé barvě a nadšená určitě jsem - malému je 10 měsíců a zatím jsem nenašla žádný kočárek, který by byl lepší 😀 Ta oranžová je opravdu brutální 😝

ellysa
23. aug 2010

@fionaa je super, my máme pôvodne sivo oranžový ale je fakt, že môže konkurovať cestárom aj smetiarom, ale už máme aj červený aj ružový poťah, takže fajn a kočík je skvelýýýýýýýýýý, však farbu si vyberieš akú chceš

efkas
23. aug 2010

fionaa,je fakt super a praktický,po 19 měsících stále zcela funkční,bez vad 😉
doporučuju 😉

kristiesk
24. aug 2010

aj my už máme domenka sadu PF....je krááásna 😀

petulka_
24. aug 2010

@fionaa aj ja som tam bola pozriet, predtym, nez sme ho objednali z holandska a tiez mi pripadal tak lacno, ale to bolo tym potahom - ten oranzovy flis..potom som ho videla par krat aj na ulici, ale s potahom canvas aj ruzovy aj modry a to uz bolo o inom 😉 a teraz uz mame doma sedo - modru kombinaciu a vyzera super 🙂

fionaa
24. aug 2010

ďakujem za radu, moc ste mi pomohli 🙂 akurat robím objednávku - dark grey base v kombinácii s off white canvas. favoritom je síce strieška vo farbe pink, ale budeme mať chlapca...takže pink nabudúce 😉
máte k nemu aj slnečník? je to praktické?

zebricka23
24. aug 2010

@petulka_ odkial si objdnavala bugaboo???

@fionaa ja som ho tiez videla v predeti..... 🙂 ale napr.kamoska ma spodok sedy,ci cierny a vrch oranzovy flis..a je krasny
my cakame babu a chcela by som pink.....len kde je najlepsia cena netusim 🙂

petulka_
24. aug 2010

@zebricka23 ja som objednavala zo stranky www.babycare.nl a objednavala som odtial kocik(799eur), adaptery na autosedacku(39,95eur) a autosedacku maxi cosi cabriofix(139eur), postovne bolo 46,77eur a este som dostala nejaku zlavu 48,90eur, takze som to mala ako keby bez postovneho 😉 a do tyzdna som ho mala doma 🙂

petrasafr
24. aug 2010

@fionaa Tuhle kombinaci má moje kamarádka, která porodila před měsícem a kočárek vypadá nádherně 😀 Je hrozně elegantní. My slunečník máme, ale jezdili jsme s ním jen v těch opravdu velkých vedrech, když svítilo sluníčko. My už ale jezdíme na sporťáku a boudičku máme odklopenou, protože malý chce vidět. Myslím si, že k hluboké korbičce slunečník nebude potřeba, kdyžtak si můžeš na tu chvilku otočit rukojeť, aby na malého nesvítilo, než někde přejedeš.

fionaa
24. aug 2010

@zebricka23 skus si pozrieť americke stránky, tam je cena nejlepšia. my ho tiež objednávame z USA, ale nie na slovensko. manžel ide koncom septembra služobne do new yorku, tak ho tam vyzdvihne. napr. www. albeebaby.com, www.amazon.com, www.toysrus.com - tu su najplešie ceny

petulka_
24. aug 2010

myslim, ze z USA sa to moc neoplati objednavat..aj ja som najskor chcela odtial, ale ked si priratas postovne a clo+dph, ktore sa na slovensku potom plati, tak sa to vobec neoplati...

jaa
24. aug 2010

jenom pro příznivce BBC.Objednávala jsem si v Německu kousek od hranic Gessleina a mají tam i jiné značky kočárků.mezi nimi i BBC.A cena???490E...Kombinace růžovo-hnědá...I ten Gesslein vyšel o 11000levněji oproti obchodu v ČR.

zebricka23
25. aug 2010

@jaa a da sa u nich objednat aj cez internet????

jaa
25. aug 2010

My jsme tam byli osobně.A měli ho přímo na prodejně.Pokud tam mají kočárek déle,jak měsíc,tak na něj dají velkou slevu.Všeobecně mají v D kočárky levnější..
Tohle je ve FURTH IM WALD na Folmavě kousek od CHAMU název Baby etage winter.

k.a.t.k.a.
25. aug 2010

ahojte, nechce sa mi hladat, viem ze ste pisali, ze na Bee sa da dat nejaké madlo, len neviem aka znacka a ak by ste niektora mali fotku kocika s tym madlom a dali sem na plochu bola by som velmi povdacna 😎

viridisa
25. aug 2010

Ahojte, chcem sa opytat, ci nahodou nema niektora z Vas na predaj Bee. Idealne by bolo v ciernej farbe, alebo khaki. Dakujem velmi pekne!

marika6
25. aug 2010

k.a.t.k.a. na bee ide madlo od chicca