Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tilly
1. sep 2010

@lodgermaniacka na jar uz bude maly dost velky, aby bol aj bez vlozky 😉 ja som mala tri kociky, ze na zimu 😀 este ani leto neskoncilo a uz nemam ziadny, uz mi zostalo len pliko a uvazujem, ze co teraz??? 😀

lodgermaniacka
1. sep 2010

@tilly 😀 pozname 😀 😀

awe
2. sep 2010

ahojte 😉
chcela by som sa spytat, ci na bugaboo cameleon pasuje akekolvek vajicko maxi cosi, alebo iba niektore? vdaka za info 😉

lodgermaniacka
2. sep 2010

@awe ja si myslim že akekolvek MC, ja mam MC pebble, to je super vajíčko 😉

awe
2. sep 2010

@lodgermaniacka super, dakujem za info, idem ho hned okukat 😉

awe
2. sep 2010

@lodgermaniacka a este jedna otazocka, budeme mat zimne miminko, nevies nahodou aky fusak najlepsie pre novorodeniatko do cameleona?

lodgermaniacka
2. sep 2010

@awe moj maly bude mať sice 5 mesiacov, ale ja som objednala original fusak bugaboo do cameleona, a ešte mam aj lodger 🙂

awe
2. sep 2010

@lodgermaniacka tak to idem omrknut, obidva a nieco vybrat, dakujem za tipy 😉

zebricka23
2. sep 2010

a mozte poslat ako vyzera ten original do cameleona????lebo je aj do bee???ci to je to iste????

face
3. sep 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes konečně obhlédla naživo v obchodě ten babycocoon do bgb Bee, vypadá krásně i materiál je super. Ale co je teda šílené, že aby bylo možné připásat tu vložnou tašku pásy, musí se připásat i dítě. Což mi přijde u malého mimča dost drsné 😒 Takže používat to nastálo místo hluboké korbičky mi přijde pro mimčo opravdu dost nepohodlné. Tak to jen pro info - pokud by to někoho zajímalo 🙂

leishmania
3. sep 2010

daju sa kupit nove predne kolieska na cameleona? neviete kolko to moze stat?

andrea999
3. sep 2010

@leishmania napr.tu
http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp?idzbozi=...
ale to poštovné je dosť vysoké

leishmania
3. sep 2010

@andrea999 dakujem, aspon viem priblizne cenu 🙂 a ze sa to teda da objednat...mozno by teda boli ochotni aj inde

ellysa
4. sep 2010

ahojte tak ja som si bola cez týždeň obchytať v babyone bee, len ma zarazilo, že polohovanie chrbátika strašne vŕzgalo, máte s tým niektorá skúsenosť, alebo to bude tým, že to tam skúša milión ľudí 😕 tam stojí 535 EUR

face
4. sep 2010

ellysa - a nevíš, prosím, kolik stojí v babyone Cameleon? Díky 🙂

awe
4. sep 2010

@face ja som bola tiez v babyone a cameleon mal cenu 990EUR.

ellysa
4. sep 2010

@awe to asi zdražel, lebo pred rokom stál 909 EUR 😕 , my sme cameleona kupovali z babytrader.eu aj s poštovným nás vyšiel okolo 770EUR

face
4. sep 2010

Holky, děkuji za info. Tak to nemá cenu tam vůbec jezdit, na babycare.nl ho mají za 800EUR včetně poštovného. Tak ho objednám tam, před rokem jsem tam kupovala pro syna Bee a za tři dny byl doma. 🙂 Navíc je to jediný server, kde ještě prodávají stříšky na ten starší typ Bee, a já potřebuji dokoupit růžovou 😎

zebricka23
4. sep 2010

@face ja som tam videla cenu 909 eur

catherine214
4. sep 2010

Baby chcem sa opytat, ako ste platili za kocik, ked ste objednavali priamo z holandska, ja si chcem objednat, ale nemam kreditku, hm??? poradte please

ellysa
4. sep 2010

@catherine214 ja som platiela cez internet banking normálne zahraničná platba, alebo môžeš ísť previesť peniaze priamo do banky, oni ti pošlú po objednaní na mail iban aj swift kód a číslo účtu a objednávky a s tým môžeš ísť do banky

catherine214
4. sep 2010

@ellysa a kolko vysli bankove poplatky?

catherine214
4. sep 2010

lebo presne z babytraderu chcem objednat 😉

ellysa
4. sep 2010

@catherine214 no poviem pravdu netuším, ale myslím, že to nie je veľa, poštovné bolo okolo 35 EUR už neviem presne

face
4. sep 2010

Já jsem platila přes paypal, je to nejrychlejší, peníze tak mají připsané ihned. Žádný poplatek za to není, jen je potřeba si na tom paypalu založit účet a uvést tam informace k platební kartě. 🙂

leishmania
6. sep 2010

baby co mate cameleon, neprefukuje vam? dnes som ho bola omrknut a tam bol taky priestor medzi strieskou a vanickou, ci to v zime nevadi?

evitamarko
8. sep 2010

ahojte baby
pred 2 tyzdnami mi dorazil Bee+
mam s nim vsak jeden problem...ked idem rovno, stale mi ho taha do prava. Nestalo sa to niektorej z Vas? Dalo by sa to nejako poriesit? Ak nie, tak ho asi vratim ☹ (teda dufam ze mi ho vymenia)
Inak, ja som ho kupovala cez ebay - babyhuys.nl
Maju tiez velmi dobre ceny, postovne 30Euri,a za 3 dni bol doma 🙂

kirchova
8. sep 2010

Také ho mám a jede krásně rovně,asi je něco špatně určitě reklamujte 😒

ninnaricci
8. sep 2010

@evitamarko mne to zvyklo robiť keď mm poriadne nerozloží...čiže neklikne na oboch stranách...skontroluj či to máš dobre zakliknuté...musia tam byť vidno tie šípky na konštrukcii
...ináč by to bolo na reklamáciu...