Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

bebel
23. feb 2013

@zan33 ak máš limitku Viktor Rolf, tak áno. http://www.growingyourbaby.com/wp-content/uploa...

ifkael
23. feb 2013

@hermiliona kocikomania.sk ma tie haky tiez

tanija133
23. feb 2013

@ifkael kocikomania vraj uz neexistuje...

ifkael
23. feb 2013

@tanija133 ani cez fb?

25nikolla25
23. feb 2013

@ifkael na fb kocikomania je,ja som asi pred tyzdnom odtial kupovala tiez tie haky 😉

miia16
23. feb 2013

baby, prosim poradte, ake tasky na Beecko mate a su good vyzorovo aj velkostne???? ci je to jedno?? mne sa nejako nempaci ked si tam zavesim kabelku ☹

aska
23. feb 2013

Ahoj kocky chcem sa poradit zvazujem kupu bee pripadne bee plus a rada by som kupila od nnejakej kocky zachovaly 🙂 poradite mi na co si davat pozor a ktory a preco si skor vybrat? pisali ste tu nieco ze hrkaju kolieska predne a ze sa to da riesit dakymi gumkami ci cim kde to zozeniem len tou registraciou alebo aj inde?? a ako to riesite cez zimu aky nanoznik si davate na bee ci je nejaky speci fusak?? som v bugaboo nova 🙂)))velmi ma oslovil je naaadhrny predavam koli nemu moje PP 🙂dakujeeem 🙂

nelinqua
23. feb 2013

@miia16 http://www.predeti.sk/jj--taska-na-kocik-mode--...
ja mam tuto, presne tak upevnenu pomocou hacikov ako je to na obrazku 😉

miia16
23. feb 2013

@nelinqua no tak je krasna ale musim kupit neutralnu kvoli roznym farebnym strieskam🙂)) nech nechodime ako cirkusanti 😀

tanija133
23. feb 2013

@ifkael tam asi je, ja len ze ja som od nej kupovala kedysi Plusko , a uz som si potom vsimla neskor ze nema uz tu stranku...

hermiliona
24. feb 2013

@ifkael dakujem za pomoc, no ani mne to nejde otvorit ta stranka, ale aj tak dakujem 🙂

miia16
24. feb 2013

baby pasuje tato taska aj na Beecko????? hmm http://www.bugaboo.com/product?id=6826

ifkael
24. feb 2013

@hermiliona na fb je..dnes pisala, ze ich ma este niekolko skladom 🙂

hermiliona
24. feb 2013

@ifkael dakujem, uz som sa jej tam ozvala 🙂

nelinqua
24. feb 2013

@hermiliona ak by si ich nezohnala, daj vediet🙂 v utorok idem do obchodu kde ich maju, tak ich mozem kupit a poslat 😉

hermiliona
24. feb 2013

@nelinqua ty si pokladik, zatial som ich stale nezohnala.ale este ti dam urcite vediet, ak sa mi pani z facebooku neozve 🙂 DAKUJEM ZA OCHOTU!

zan33
24. feb 2013

@mecavi - ahoj, mam klasiku Cameleon 3.

zan33
24. feb 2013

@bebel - dakujem za foto. ja nemam limitovanu ediciu, ale asi aj pri klasike je to ok. Zajtra som v BA, tak sa mrknem priamo v predajni na kociky.

hermiliona
24. feb 2013

maminky bude to vyzerat blbo, ked si chcem kupit na moj cam ciernej konstrukcie fialovu striesku a este k tomu budem v nom vozit chlapca 🙂 asi hej ze? nazivo som ju ani nevidela ale takto na nete to je pekne.neviem co si kupit.k ciernej konstrukcii je to ine.

kalista
24. feb 2013

@hermiliona pekne to bude ;)

lpksuper
24. feb 2013

Ahojte som tu nová. Neviete prosím vás o nejakom videu na nový Buffalo? Veľmi sa mi pozdáva.mam teraz cam a budem mat bee ale premýšľať že cam vymenim za Buffalo. A ešte jedna otázka. Kde sa dajú zohnať tie skejtiky aj so sedackou? A dajú sa pripevnit aj na bee+? Nepredáva tu niektorá z vás taký? Ďakujem za info kocky.

mecavi
24. feb 2013

@zan33 ja mam doma cam 3 odfotim ti to? 🙂)) mne sa zda vsetko na nom v poriadku, daj fotto aj ty🙂))

mecavi
24. feb 2013

@hermiliona neries to ci chlapec alebo dievca mne sa paci ta royal a tiez ju kupim pre dievcatko ;-D ak sa ti nebude pacit predas🙂)) striesku

tanija133
24. feb 2013

@hermiliona bude to pekne, nedavno som to videla, ale na Bee +, kuk album https://www.modrykonik.sk/fotoblog/janocka/albu...

ladymacbeth
25. feb 2013

Maminky, chtěla jsem vás moc poprosit o radu, chci si objednat Bee all black, ale z doslechu vím, že na německých stránkách to výjde levněji..... Chtěla jsem se zeptat, přes jaké spolehlivé stránky jste objednávali vy? Když mají napsáno , že je zboží na skladě, jak dlouho trvá než dorazí do ČR?

minicka
25. feb 2013

@ladymacbeth pozri stranu 411 tam sme o tom pisali 🙂

hermiliona
25. feb 2013

@kalista
@mecavi
@tanija133 dakujem, tak prikupime aj tu 🙂

leony83
25. feb 2013

ahojte! neviete kde zoženiem strechu soft pink na bee plus???? nemáte niektorá podložku do kočíka od elodie details? chcem objednať apple of my eyes a neviem či mi bude pasovať do bgb??? a posledná otázka 😉 nevideli ste niektorá naživo tú novú farbu na striešku - korall???

wewerka0
25. feb 2013

ahojte beeckarky 😉, prosim Vas je niekde mozne odskusat beecko nazivo, ze tam posadim dieta a tak. Neviete kde ho maju vystavene. Dik

face
25. feb 2013

@leony83 podložka elodie pasuje do Pluska super, a odkud ji budeš objednávat? Díky 🙂