Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

duplicka
7. júl 2010

jednoznacne je krasny,ale presne kao zajo pise,ked osm si predsatvila mojho maleho ako tam sedi anieco je a spinave topanocky,tak ojj

lodgermaniacka
7. júl 2010

@leelo si zlata, ale tento 2 set som videla aj v babycare, len mne sa strašne páči ta 3 kombi: strieška, fusak a deka, asi preto je to drahšie, lebo len fusaky stoja cez 100 eur, striešky 40 a deka 40, toto som mala na mysli 🙂 a videla som dnes vo viedni aj moj tmavosedy spodok s PF čo davam do linku, bolo to pekne 😵
http://www.annaviktorie.cz/50-limitovana-sada-p...

baby, su tie fusaky naozaj dobre a kvalitne? stoja za tie peniaze? na tu deku píšu že je vodeodolna...Inac mam aj lodger fusak 😀

lodgermaniacka
7. júl 2010

@ninnaricci nááádhera 😵 😵 😵 😵 ale ja som tiež radšej za klasiku, trpela by som keby som tam videla pribudať čmuhy 😀

duplicka
7. júl 2010

ja osm mala bugaboo fusak v mojom bee, bol vyborny,ale ciastocne prefukatelny,to zistis tak,ze si prilozis k ustam a fuknes ak citis na dlani teplo,znamena to,ze ho prefuka. bol kvalitny,super sedel,kedze bol hore zachyteny,ale ked mal maly spinave backurky,tak ufff,ale jasne dalos a to v pohode ocistit

lodgermaniacka
7. júl 2010

@duplicka my ešte tuto zimu chodiť nebudeme 😀 ale ved lodger to potom istí 😉

duplicka
7. júl 2010

ja by som si nechala lodger iba🙂

lodgermaniacka
7. júl 2010

jasne, ten si určite necham, ten PF som chcela len kvoli dizajnu a či vlastne stoji za tie penaze

duplicka
7. júl 2010

ozaj baby co mate cameleon, da sa zlozit aj so sedackou? myslim naraz, bez rozoberania, leno vo videach som nenasla

leelo
7. júl 2010

@lodgermaniacka prepac, ja som si to vsimla hned ako som odoslala prispevok 😉
ale pri troche snahy by som tu limitku iste nasla aj tu. prosim ta, ked je v cesku, pche! 😀

bgb fusak je cool, nedam nanho dopustit. vnutri makkucky flisovy a zvonku je taky mierne impregnovany - stale sa mi tam liala voda z dazdoveho krytu a vobec sa nevsala, utekala prec 🙂

leelo
7. júl 2010

@duplicka neda, lebo kostra sa stane zlozitelnou az ked das vanicku/sportovu sedacku z nej dole

duplicka
7. júl 2010

leelo,vdaka,len som si to chcela potvrdit🙂, mate niektora v nom 1,5rocne dietatko? nemate foto?

citinka
8. júl 2010

@lodgermaniacka - aj my mame aj loder fusak, ale ked nam prisiel PF, tak ten lodger sme uz ani nevytiahli 🙂. nosili sme ho od januara az do jari. jeho vyhodou (okrem ineho) oproti lodger-u je, ze je dlhy (smerom k hlavicke)... nefuka dnu k tvaricke. toto sa pri lodgeri neda, kedze je strihany do "V". Podla mna je bgb praktickejsi a teply dost.

lodgermaniacka
8. júl 2010

@leelo
@citinka
super, tak ho kupime, najradšej by som ten PF nech kočík trošku oživime 🙂 a nerobia sa vam na nom žmolky? Alebo je stale rovnyko pekny ako pri kupe?

hviezda22
8. júl 2010

@lodgermaniacka, mrkni foto, myslím že ta farebna kombinacia čo budeš mat 😉 nádhera

lodgermaniacka
8. júl 2010

@hviezda22 kraaaasa 😵 MUSIM ho mať 😀

ninnaricci
8. júl 2010

@hviezda22 kráááásne...mne sa PF velmi páči...

...k tomu svetlému bee+ ...je nádherný ale tiež si myslím, že ťažšie dopasovať iné farby...s údržbou to asi tiež bude horšie...ale myslím si, že sedačka je z takého materiálu, že sa to ľahko zotrie
...aj na čiernej vidno každä špinu...neviem či nie viac ako na svetlom 😉
...ale čierna je klasika...a dá sa tam krásne vyblázniť na podložkách a iných doplnkoch

citinka
8. júl 2010

no ja len dufam, ze neolutujem kupu toho bledeho beecka 🙂.

ninnaricci
8. júl 2010

@citinka podľa mňa je nááááádherný určite neoľutuješ...veď uvidíš...možno sedačku poriešiš nejakou podložkou...už sa teším na tvoje foto...a dojmy z neho 🙂

bobket
8. júl 2010

Caute dievcata! je tu niektora z vas co ma Froga? Ste s nim spokojne? lebo idem ho kupovat, starsi model tak by som chcela vediet ako ste s nim spokojne 😉

lodgermaniacka
8. júl 2010

@citinka je naozaj krasny, určite neolutuješ, len budete musieť davať vačši pozor a častejšie prať, ja som včera videla vo viedni moje vysnene modre plusko a nechcelo sa mi bez neho ani odísť, ale teraz sme kupili modry cameleon a je naozaj perfektny 😵

lodgermaniacka
8. júl 2010

baby, tak poradte, ktory set mam zobrať:

http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo-Paul-Fran...

http://www.annaviktorie.cz/50-limitovana-sada-p...

viem, som otravna, ale chcem ho kupiť sokr ako mi ho vypredaju 😀

ninnaricci
8. júl 2010

@lodgermaniacka ja by som brala ten set strieška, fusak a deka...len neviem aká je tam cena
...ten modrý bee+ musel byť krásny...možno ešte dokúpim striešku 😉

ninnaricci
8. júl 2010

@ninnaricci už máš chameleona doma????

lodgermaniacka
8. júl 2010

@ninnaricci už ho mam doma, rano prišiel 🙂 strašne je pekný 😵 😵 😵 pofotim ho pre maniačky a dam si ho potom do albumu, ale až večer 😉 a tiež si myslím že ten set s fusakom je lepší, aj tak by som ešte musela dokupiť bugaboo fusak, takže by som nič neušetrila

6lenka64
8. júl 2010

ahojte baby, chcem sa sptyt na ten kocik, sportova verzia tam sa neda upravovat cast na chrbatik, ked chcem dat babo do polohy lezmo???

enny3
8. júl 2010

Holky prosím,kde jste koupily to bílé Bee plus??????? 😉

citinka
8. júl 2010

@lodgermaniacka tiez si mylsim, ze ta kombinacia ako hovori ninnaricci bude lepsia 🙂.

baby, bezove beecko mi prislo dnes poobede. takze idem skladat a dam vediet a poslem foto.

baby, ked mate aj Cam aj Bee, este pouzivate Cam ? Ja sa obavam , ze Cam uz nebudem pouzivat (to bude skoda, lebo mame tolko doplnkov...mozno najskor v zime), alebo treba druhe bebe 🙂 . Na Bee nebudem kupovat zimnu vybavu, to by som uz bola crazy, nehovoriac o tom co by na to moj muz 🙂 (aj ked zatial vsetko v pohode schvalil, dokonca on je ten co ma nahovara).

lodgermaniacka
8. júl 2010

@citinka velmi sa potešíme fotkam 😉
ja som už volala 3x do čiech, stale mi nevedeli presne povedať poštovne, na 3.krat mi slubili že všetko pozistuju a zavolaju a nič 😖 som zvedava či sa aspon zajtra ozvu

ema.nz
8. júl 2010

@lodgermaniacka krasny je ten tvoj cameleon 😵 😵 😵 tak nech sa tebe dobre kocikuje a drobcek nech je v nom spokojny 😵

lodgermaniacka
8. júl 2010

@ema.nz dakujeme 🙂 už musi byť spokojný, inak ma smolu 😀