Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tilda
27. sep 2014

@jankaslamka este to nahanam,takze diiik🙂...super!

moonshine1
27. sep 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

ja sa obzeram tiez po nejakych sportovych...

tilda
27. sep 2014

@jankaslamka maju tam teraz 15perc zlavu;)

jankaslamka
27. sep 2014

@tilda ano viem..som si dnes objednala drziak na pohar a organizer 🙂

chichinka
27. sep 2014

@jankaslamka
@tilda babulky prosim kde maju 15% zlavu? 😕

tilda
27. sep 2014

@chichinka vandastore.cz ;)

chichinka
27. sep 2014

@tilda jaj dakujem 🙂 nejak som to tam nevidela, myslela som ze zlu stranku kukam.. 🙂

tilda
27. sep 2014

@chichinka ale vraj treba byt fanom na fcbku nejakej skupiny bgb...

chichinka
27. sep 2014

@tilda ahaaa vdaka moc 🙂

patka1987
28. sep 2014

@tilda aka je ta stranka na fcb prosim??

pidala
28. sep 2014

@klarawerder To je skoda,že ho neprodavas....ale naprosto te chápu ;) Ráda bych ho koupila aspoň z druhé ruky,ale nemohu na něj natrefit :( Kdybys zahlédla,ze je nekde na prodej (i mimo CR a SR),tak budu ráda,když dáš echo ;) Moc děkuji 🙂

suldenka
1. okt 2014

Ahojte mozem aj ja poprosit link kde siju tie potahy na bugaboo🙂 kde to zozeniem dakujem 😉

danea77
5. okt 2014

ahojte! viete mi poradiť nejakú lacnejšiu alternatívu k bgb merino deke grey melange? alebo kde najlacnejšie kúpiť originál deku? vďaka

pillinka
5. okt 2014

Ahojte, nebudete niekto predavat adaptery na autosedacku romer na cameleon?

bulaby
7. okt 2014

Ahojte baby, neviete mi poradiť, mam kočík BGB cameleon 2 ešte po dcérke a teraz ho využívam pre krpca. Len neviem či sa mi to zdá ale rúčka sa mi začala poriadne kývať ☹ pozerala som si aj koľko by stála nová konštrukcia, ale 280 € je veľa. Nemala niektorá z Vás podobný problém? ak áno ako ste ho vyriešili?

88alexandra
7. okt 2014

Ahojte , aky fusak sedí na bugaboo cameleon 3 ?

praverita
15. okt 2014

@88alexandra ahoj, ja planujem kupit z tychto - chcem nejaky neokukany🙂 ale stale pridavaju nove vzory, tak este cakam... http://www.babytuning.sk/sk/51-fusaky-uni

praverita
15. okt 2014

@suldenka ahoj, ja som davala na potahy tento link uz davnejsie, neviem, ci je to to, co si chcela... nesiju, dovazaju zo spanielska... http://www.babytuning.sk/sk/62-bugaboo

nenabaja
17. okt 2014

@88alexandra Do cameleona najlepsie sadne asi origos fusak k tomu, takyto: http://www.predeti.sk/produkt/bugaboo-vysoko-od... . Je to sice drahsi spas, ale stoji to za to. Svagrina ma cely komplet a nevie si vynachvalit. Teplucky a prijemny. Aj na zimu sa ten kociar s fusakom hodi, ma odpruzene kolieska, dobre sa ovlada, takze pokojne aj do snehu.

beka12
17. okt 2014

Ahojte neviete mi prosim poradit nejaku dobru plastenku ktora ma OTVOR NA ZIPS...mame tu orginal ale pride mi neprakticke vzdy ked niekde vojdeme a vyjdeme ci uz do autobusu alebo potravin davat ju hore dole ☹ rada by som taku kde sa pol casti plastenky jednoducho rozzipsuje, Neviete niekto ktora tak by mohla pasovat na Bugaboo cam? napr. z inych znaciek kocikov. 😉

anka.
2. nov 2014

Ahojte. Tahle diskuze nikdy nezklame 🙂 ale nezvládnu to celé pročíst, tak se ptám: zkušenosti s BEE3 - máte? Jezdí se s ním pěkně, ve městě? Díky. Anka.

hanna4
4. nov 2014

@bulaby ahoj, my sme zdedili bgb cameleon a tiež mal rozheganú rúčku, potom nám ho ukradli, kúpili sme si ďalší z bazára, taká istá rúčka a ešte aj v predajni predeti som si vyskúšala bgb (nový kočík) a rovnako sa kývala rúčka. Takže asi to tak "má byť". 🙂 Snáď som pomohla, upokojila. 🙂

ellysa
7. nov 2014

Baby nemáte niekto skúsenosť ci sa buffalo vopcha do panelakoveho Vytahu pre tri osoby?

dapo
7. nov 2014

@ellysa buffalo neviem, ale mam cameleon a ten sa zmesti...ale tesne. ale vytah nesmie mat tie vnutorne dvere, to by uz neslo

bombonka
21. nov 2014

ahojte, nemáte niekto na predaj bugaboo bufallo ?

lucinkap6
24. nov 2014

baby som tu nova...... potrebovala by som poradit, aky je rozdiel medzi cam2 a cam3 obidva vo farbe all black. neviem ci kupit pouzity alebo radsej doplatit...... poradte pliiiiis 🙂

hanna4
29. nov 2014

@lucinkap6 cam 3 má trochu iné uchytenie predných kolies, ale myslím, že je to iba estetická vec, úchyty sú schované pod také "štuplíčky" a myslím, že madlo sa dá otáčať, keď uvoľníš jednu stranu, vieš ho otočiť, aby mohlo dieťa vystúpiť. To je asi všetko, ja by som si na Tvojom mieste kúpila použitý, dajú sa zohnať krásne, zachovalé, príp. aj s parádnou výbavou, keď nie tak Ti aj tak zostanú peniaze na fusak, držiak na pohár, terénne kolieska, iný poťah (bugaboo toho má kvantum, niekedy sa nedá odolať 🙂 )... My máme použitý a sme spokojní, žiadny problém a to som nekupovala ani drahý.

aninka666
19. dec 2014

baby nepredávate niekto skejt na cameleona??

mony221
27. dec 2014

Ja predavam bugaboo cameleon pisekovo-cierny ak by mala niektora mamicka zaujem tak v mojom bazare je viac...dakujem

nikuska31
28. dec 2014

@hanna4 Hanka nevies mi poradit, ci hrube zimne kolesa z CAM2 pasuju aj na CAM3. Z toho co si napisala som pochopila, ze asi nie. Ospravedlnujem sa, ak sa to tu uz rozoberalo.