Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

skripova
5. apr 2012

@aanetta ved to ze mi povedala ze uz ho nevyrabaju preto mi ho nemoze objednat

aanetta
5. apr 2012

@skripova jaj ☹

reisi
5. apr 2012

@aanetta ja som ho tiez kupovala u nich minuly tyzden a bolo to vcelku bez problemov. Cakala som asi tyzden.

aanetta
5. apr 2012

@reisi ja tiez tak ,asi tyzden,preto som prekvapena ze tak zo dna na den to uz nieje ☹

sandria
5. apr 2012

@daikas nádherný je ten kocik s missoni strieskou 🙂 ja stale uvazujem, velmi sa mi paci, ale dost ma odradza, ze tu baby pisu, ze hrkocu kolieska aj na zamkovej dlazbe a aj rúčka a co som si citala diskusiu, ty si tu spominala, ze sa ti malá prevrhla... ako si spokojna ? Je to lepsie uz s tou taskou, ked je to zatazene?
@home1 ja som tiez zalubena, je to nádherný kusok 🙂 Ja by som urcite kupovala novy ...

glorita
6. apr 2012

baby,daju sa kupit striesky,resp.odkial zohnat na stare Bee?tusim ze tie z Bee plus nie su kompatibilne na to BEe,ze?mam cely cierny,ale zhanam nieco pestrejsie.....

diamand
6. apr 2012

@glorita myslim ze uz sa nove nedaju kupit nikde, teda aspon co som zistovala ja a to som obvolala obchody na sk a aj tu u nas v UK, jedine ze kupis pouzitu cez ebay, alebo nejaku slovensku stranku, ja mam ruzovu, teraz som si kupila khaki cez ebay, ale kedze sme zistili ze budeme mat opat dievcatko khaki idem predat

glorita
6. apr 2012

@diamand nevadi,hoc pouzitu,kedze tiez cakame dievcatko a nech to nie je take fadne stale s tou ciernou...
a este vies mi poradit s BGB cameleonom?pozeream po deep purple,on je purplne aj na vanicke nielen strieske..to znamena,ze ta spodna cast nejde dokupit trebars aj v ciernej,da sa to?myslim,ze ked kupit fialovu aj tu spodnu,ci neskor mozem menit na inu farbu?

lucyda
6. apr 2012

tusim ,ze jedna pani na mmb prodava strisky na stare Bee....

tanija133
6. apr 2012

@glorita skus tieto striesky, na babycare ich maju v ponuke .... http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-accessories-... a spodne casti na Cam sa daju dokupit tiez tuto .... http://www.babycare.nl/bugaboo-m-40.html?page=2... dolu na stranke... 😉

glorita
6. apr 2012

@tanija133 dakujem pekne🙂

glorita
6. apr 2012

@tanija133 v pohode mi to pride z tej stranky asi do kolkych dni?mas osobnu skusenost?

inak,mysite ze ten deep purple upne v black konstrukcii live vyzera dobre?lepsie ako ten strieborny?pri tom striebornom mi tak uz totizto pripada akoby vela farieb....

tanija133
6. apr 2012

@glorita ja som odtial neobjednavala, ale kopec bab ano...zalezi co ojednavas, kociky tak 2 tyzdne, a doplnky tiez maximalne do 2 tyzdnov....im to trosku dlhsie trva, ale pride ti to....Ja si mylsim ze ten Purple na ciernej konstrukcii bude vyzerat lepise ako na striebornej...aj ked mne sa ten Purple velmi nepaci...skor ta ruzova Pink pre dievcatko.je to klasika, ale krasna....Ale jasne, ty musis byt spokojna... 😉

daikas
6. apr 2012

@sandria no na zamkovej dlazbe je to naozaj hrkotalka, ale aspon ze mi tie kolieska nevibruju ako sa niektore mamicky stazuju a konstrukcia je ok. neviem to porovnat s inymi golfkami, ziadne ine som nemala. mala mi v nom spala este len raz a vtedy to bolo v pohode so stabilitou, v prvej a druhej polohe je urcite stabilny. za tu cenu by som si predstavovala ine kafe a teraz som menej nadsena, ale aj tak by som si ho asi znova kupila🙂

yashmin
6. apr 2012

baby dnes som nahodila na cameleona sportak ☹ chudacik ani sa tam nenatiahne 😝 v BEE sa da lezat?

tanija133
6. apr 2012

@yashmin Ano, Bee nie je korytko, da sa dat skoro do vodorovnej polohy...zvlast sa polohuje chrbatik, ide do 3 poloh... 😒 Ono to korytko nie je zle, len to chce zvyk.... 😒

yashmin
7. apr 2012

tak asi do toho BEE pojdem no uvidim 😀

tanija133
7. apr 2012

@yashmin Len Bee nie je klasicky sportak, su to skor ako golfky, tak od koliesok necakaj zazraky v terene....Cam je do teren lepsi, Bee je skor do mesta, na rovne chodniky...a je aj mensi ako Cam....ale vyskusaj uvidis.... 😉

99azura99
7. apr 2012

ahojte baby, potrebovala by som od vas radu. Pri vybere kocikov jednoznacne vyhrava Bugaboo cameleon. Len jedina vec ma od neho odradza. Sportova cast- ked babo lezi ma akoby nozicky hore(ako pri stokke 😖 ) neda sa polohovat ta cast na nozicky. Pls vase skusenosti a nazory nato? diky moc

tehula
7. apr 2012

@99azura99 ma korytkove sedenie ako ma uz drviva vacsina kocikov. Cize polohuje sa to cele ako koryto, nie chrbat a nohy zvlast.
Skusenost taka, ze pre dieta do roka je to idealne, detom sa to zvacsa paci a radi tak spinkaju, ale pri starsich detoch neviem....zavisi...ci tam bude chciet byt. Potom uz ale ludia zvyknu kociky aj striedat a golfky a sportaky ine pokupovat.....napr Bee+ 😀

ustrachana
7. apr 2012

kocky je podla vas bee+ vhodny pre 5 mesacne dieta? mam stokke a maly uz dlho nebude vo vanicke a v sportovej casti vyzera ako stratene male kura 😀 😀 😀 on tam este nemoze byt je drobny a chudacik je tam cely taky smiesny preto by som chcela nieco kym budeme moct pouzivat stokke sportovy len neviem ci je bee+ vhodne, poradite mi? dakujem moc

ela19
7. apr 2012

@lodgermaniacka @daikas maminy, odkial ste objednavali missoni set ? nasla som 3 druhy vzorov striesok, neviete ci sa dá dopredu vybrat, alebo je náhoda akú poslu? Páci sa mi ako na tej prvej fotke.

aanetta
7. apr 2012

@ela19 neda sa vybrat.je to nahoda ☹

aanetta
7. apr 2012

@ustrachana podla mna nie.urcite je lepsie dat do stokke take male babatko ako do beecka.ja mam stokke aj beecko ale moj maly tam bol v 7 mesiacoch este utopeny.

boska79
7. apr 2012

@ustrachana lepsie stokke. nemas tam vlozku novorodenecku?
@ela19 neviem ci aj zozenies tu na okoli... v uk este je. A je to nahoda veru 🙄 co Ti pride

daikas
7. apr 2012

@ela19 je to len o nahode a niektore su fakt nevydarene:/

ela19
7. apr 2012

@boska79 @daikas v uk aj v usa je ich dost, tu u nas som videla tiez novy set posledny kus, musim sa spytat v akej je farebnej kombinácii
teraz ma napadlo, ze @henri001 má missoni striesku a farebne zacina s červenou, potom zlta atd takze dalsia varianta 🙂

sandria
7. apr 2012

@ela19 to som nevedela, ze je tolko moznosti vzorov na missoni striesky 😅 inak mne sa paci tá bledoruzova farba v základnej výbave, to by som brala. Ty uz mas plusko, ci len uvazujes ? Ja som na 90% rozhodnuta, ze hej, ale musim sa definitivne nakopnut, neviem na co cakam 😀

boska79
7. apr 2012

@daikas mne tak prisla sand pasy hned na prvom diely, skoro ma trafil slak..hned to islo prec. jedina farba ktoru nemusim je sand od bgb.... tak som to brala ako znamenie, ze nemam z missoni vymyslat. bee+ este nemam, lebo sme nan maly.. ale casom bude aj to. tak sa o par dni budem tesit zo stokke dufam 😉

ustrachana
7. apr 2012

@boska79 mam, ale vyzera tam strasne a nerada by som sa predvadzala so stokke na ukor pohodlia mojho syna 🙂