Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lia
21. jún 2009

😀 😀 😀 😀 zlaticka 😵 😵 😵 😵
strasne su mile,aj su take zlate na seba,ze??podla fotiek su strasne podarene
a ozik,este ze ta mam,tehu demencia,sak usa tema 😀

amia
21. jún 2009

no lius z toho si nic nerob ked budes mamulka budes mat inu demenciu ja som minule nevedela napisat jednu cenu ako normalne som rozmyslala kolko nul a ako to tam dam 😀 😀 😀 ach jo 😀 a maju sa radi, doty vsetko opakuje po mne a uci teri to co ucim ja ju sice po svojom ale je to zlate 😀

lia
21. jún 2009

jejeee,musi byt zlatunka 😵 😵
to ti verim,ja uz teraz mam niekedy problemy kolko mi maju vydat 😅

amia
21. jún 2009

cmuuuk ale hlavne nech zostanu zdrave no nie 😵 😵 😵 idem ja kupat lebo uz to zaciiiina 😀 zatim papa lius

lia
21. jún 2009

veru,nic nemusime mat,ale to zdravie nech mame vsetci 🙂
jasne ami,utekaj,papa 😵

vyhmic
21. jún 2009

LUL, určitě tam během 14 dní pojedu, tak vyzjistím. Mají i origoš autosedačku Takata, ta stojí tuším 189 euro. Ale uvidím. Mám trochu strach z té sportovní sedačky. musím si to vyzkoušet na vlastní kůži. Jinak ty jsi stejmě těhotná jako já. Taky jsem 20.týden. 🙂

gingerlady
21. jún 2009

vyhmic: my říkáme, stejně jako hanka šprucle. jen tu píšu bez diakritiky. Jinak rocni mimi i s fusakem do hluboke....nevim, zalezi na velikosti mimi, neda se rict vejde, nevejde😉 Ale ta hluboka korba je fakt hodne velka. Jinak fusak je delanej na sportak, ale ho davala i do hluboke uplne v pohode. A co se tyce kol do snehu, ty si urcite kup! Vyuzijes je nejen na zimu, ale i na prochazky lesem apod. 😉

amia
21. jún 2009

babule ja vam to skusim s mojou malou, na konci maja mala rok 😉 zajtra ju skusim dat do fusaka a do vanicky co to spravi 😀 a napisem ci sa zmestila aj s jej vahou a dlzkou nech viete 😀 sama som zvedava 😅

hanka23
21. jún 2009

Vyhmic se ale ptala na to, jestli se vejde roční dítě do sportovní verze. Tam určitě. V hluboké korbičce by už roční dítě být nechtělo, spíš než že by se tam nevešlo... Mě tam vydržela holčička asi do 8 měsíců, měla ještě dost místa, ale už chtěla koukat ven.
Ohledně zimních kol - měli jsme je v plánu koupit, ale než jsme to stihli zrealizovat, napadl sníh. No a my jsme zjistili, že když se jede velkými koly napřed (s přehozenou rukojetí), tak to Cameleon zvládá úplně v pohodě. A to letos bylo sněhu dost a dost. Zkoušela jsem i v lese a na louce, kde byly výmoly, a také to bylo OK. Takže za mě - kdybych měla možnost výhodného nákupu, nebo jezdila do lesa každý den, tak zimní kola beru, ale jinak se to dá zvládnout i bez nich.

amia
21. jún 2009

neviem asi citat tak sorrac 😀

lul
21. jún 2009

vyhmic - tak si to zmen v pase 😉 ja bych asi radsej Maxi Cosi, k tej mam vacsiu doveru

ginger - ja budem male babo, obaja sme krpci 😀 tak snad to nebude na postara 😀

gingerlady
21. jún 2009

amia: jsme dve, kdo neumi cist😀
hanka: S tim ze v roce uz dite v hluboke nebude chtit byt souhlasim. Malemu jsou 4 mesice a uz by chtel koukat, tam nic nevidi, takze na spani super, ale jinak nic moc. Kupovala jsem ted i golfky kvuli nakupum, ktere jsou od narozeni a v tech je maly tak spokojeny.....
lul:nebude na co?😀 kurnik, budu muset prizvat manzela, at mi to prelozi....ja jsem zase mimo ☹ 😀

gingerlady
21. jún 2009

a k zimnim kolum: my jezdime do lesa hodne casto a je fakt, ze na tech velkych kolech se kocar tak neklepe. A v lese bych taky ty maly asi brzy odrovnala, pac se preci jen vic ojizdej. Samozrejme zalezi na kazdem, ja je jen doporucovala z vlastni zkusenosti 🙂

zajo79
21. jún 2009

ginger, postaaak. 😀

myslela na: poštáára 😢

gingerlady
21. jún 2009

jaj, taaaaaaaak........diky za preklad😀 Vzdyt rikam, ze jsem mimo🙂

zajo79
21. jún 2009

za postarom malo byt 😀 😀

lul
21. jún 2009

ano ano, na poštára 😀

peppapig
22. jún 2009

Caute bgb milovnice 🙂
Holky tak my rikame sprusle (hacek nad obema S) 😀

Vcera na Den Otcu jsme byli v zabavnem parku, pokazde jak vidim Cameleona tak s laskou v ocich otocim hlavu a cucim a koukam, vcera jsem se otocila asi 20x 😀 Asi to chce 2. dite, abych si mohla planovat barevnou kombinaci haha

janac
22. jún 2009

ginger : hm no o te cincile taky popremyslim, jenom se bojim ze ted na leto je to dost nepraktickeeee 🙂

amia
22. jún 2009

http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Jednotn...
kuk nizsie 😲 😲 😲
tie co mate bee-cka ako to vidite?

gingerlady
22. jún 2009

peppapig: no tak hura na to 😉 A urcite by to ocenila i mala 🙂
janac: musis si to nechat udelat odepinaci😉 Anebo cincilu na zimu a na leto treba "jenom" krokodyli kuzi😀

zajo79
22. jún 2009

😕 😕 😕 😕 😕 to co toto?????

zajo79
22. jún 2009

alebo hadiu...ta by mala byt jemnejsia...

pripadne z nejake cicusky - z tigra alebo nieco podobne..puma, gepart by tiez nebol zly. - na prechodne obdobie jar/jesen.
Teraz ma napadlo ...nemyslela som cicushku,co zakladala temu 😀 😀 😀

cicushka
autor
22. jún 2009

amia..moze byt...ja som si sama pricivkla prsty do "sedatka" a viem, ze niekomu sa aj dieta v tom prevratilo do strany 😒

cicushka
autor
22. jún 2009

no zajo, to by ste sa potom len nosili 😀

amia
22. jún 2009

cicush no to je neco ☹ to sa uz asi nic negarantuje 🤐
ja som prave kukala bee lebo nutne potrebujem zmenu tak ze zacnem pri bugaboo ale asi idem dalej 🙂

cicushka
autor
22. jún 2009

amia, potrebujes do obchodov 😀

amia
22. jún 2009

cicushko nene ja mam po ,,tom,, vsetko nejake silne nutkanie vsetko zmenit 😎 a pristihla som sa ako v dm kupujem komplet nove kefky na zuby ako diagnoza 😀 ktovie kde skoncim s tym menenim 😀 😀 😀

cicushka
autor
22. jún 2009

amia...tak diagnozu mam aj ja...ale stale na nieco ine..momentalne na porasty do zahrady odkedy sme isli z bytu prec. no rada ta zas niekde stretnem, trebars aj v DM-ke, tam smradim dost casto 😀

amia
22. jún 2009

😵 tak to aj mna caka zachvilu 😵 aj sa tesim potom das rady ako a co dobre rastie 😅
aj ja ta rada stretnem aj stretko musime mozeme dohodnut 😎