Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
13. apr 2011

@lodgermaniacka to snáď nie je možné 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ja s touto pani mám už skúsenosti-negatívne 😒 , však Miška 🙄

jemineeeeeeeeee a neprovokuj, lebo ešte aj tú zelenú zoberiem

ellysa
13. apr 2011

zelená limitka by bola aj k môjmu novému lodger, nie? 😝

lodgermaniacka
13. apr 2011

@ellysa musime dať stretko nech si striešky okukame 😀

bebel
13. apr 2011

@ellysa tá zelená je iný odtieň...tiež mám tento lodger.

lodgermaniacka
13. apr 2011

@ellysa nakoniec si dobre vybrala 😉 😉 😵

hviezda22
13. apr 2011

baby nechcete niektora červenu strechu orig. na bee plus?

andrea999
13. apr 2011

@ellysa môžeš mi napísať aké neg.skúsenosti? 😒
inak ceny má nehorázne..

lodgermaniacka
13. apr 2011

@andrea999 ceny ma hrozne, ved cez babycare si myslím že vie objednať uplne každy.. 😝

andrea999
13. apr 2011

@lodgermaniacka veď práve,musím to švagrinej vysvetliť 😉

ellysa
13. apr 2011

@bebel no ako dobre, dilema vyriešená 😀
@andrea999 to je na dlho,a le dám to tu na verejnú tému, tá pani sa nám ohlásila na spoločnú objednávku, že chce kočík a letnú striešku, všetko prebiehalo v pohode, kým som neposlala mail, že koľko má zaplatiť, keš sme už objednali, na to mi odpovedala, že to mám poslať tu jednej babe ne stránke (ak sa chce vyjadriť, nech sa vyjadrí sama 😉 ), tak som ostala v šoku a hneď písala babe, že či o tom vie a že čo to má znamenať. Samozrejme, že nevedela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ona si u tej pani cez kocikomaniu objednala kočík, zaplatila a ona jej napísala, že dodávateľ má problémy, tak že si popýtali peniaza naspät a že ak CHCE!!! tak jej ho objedná cez nás, ona na to, že nie, že chce peniaze naspäť, že si ho objedná sama, takže to bolo prekvapko pre ňu.

Nakoniec to všetko dobre dopadlo.

Pani sa ospravedlňovala, že mala ťažké obdobie atď, všetko by sa dalo pochopiť, až na to, že sa mala baby spýtať, či ho má objednať cez nás a až potom objednať, nie to urobiť poza jej chrbát a potom do toho zatiahnuť aj nás a ona o ničom nvedela...

tak asi toľko

lodgermaniacka
13. apr 2011

@ellysa dobre že si to zverejnila ja som vedela že sem chodí, aj tu ma nick, z takýchto špekulantiek mi je na zvracanie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lodgermaniacka
13. apr 2011

@andrea999 daj jej to tu prečítať 😉 😉 😉

andrea999
13. apr 2011

@ellysa uf to je dobre poprepletané,najlepšie je objednať v holandsku a je pokoj

ellysa
13. apr 2011

@lodgermaniacka no však práve, dostala nás všetkých do problémov, napríklad baba nie je z BA, takže by sme ešte aj museli nejaký odvoz zháňať a podobne, našťastie sa to všetko poriešilo

andrea999
13. apr 2011

@lodgermaniacka no veru,veď ona si to prečíta 😀

ellysa
13. apr 2011

presne najjednoduchšie je objednať z holandska, reklamácia sa aj tak rieši cez bgb

vorllinka
13. apr 2011

Holky, prosím vás, když jsi @ellysa zmínila ty reklamace, takže když se něco stane, tak to můžu řešit tady v ČR? 😲

miska1981
13. apr 2011

@ellysa veru, aj ja ma negativne skusenosti.
inak ten kocik z kocikomanie som si objednala aj zaplatila ja a potom to dopadlo tak, ako ellysa napisala.
bola som z toho smutna, nahnevana a samozrejme som sa bala, lebo som nemala kocik, ani peniaze.
a zatiahla do toho aj viac bab odtialto co hromadne objednavali.
ale na druhej strane musim povedat, ze sa mi ospravedlnila a poslala peniaze naspat, takze kocik je uz na ceste, tak hadam tento tyzden sa konecne dockam /e/ 😅 🙂 lebo som si chvilu myslela, ze mi ani za to nestoji za tie nervy a ze mi asi nie je sudeny....ale asi je 😀, len nech pride dobry kus nech sa vyhnem reklamaciam a ostatnym neprijemnostiam.

mici111
13. apr 2011

@lodgermaniacka aj ja by som si potom prosila limitku, este sice neviem ktoru, ale urcite 🙂 dakujem 😀

mici111
13. apr 2011

@miska1981 to je sice pekne, ze sa ospravedlnila tebe, ale dost neseriozne sa zachovala ku nam!!!!!!! a nech si to precita viac kociek, nech vedia, ze toto nie je zo strany www.kocikomania.sk seriozne jednanie!!! aj mne posielala link na tuto stranku do IP, no nastastie ze som neobjednala..na tej stranke chce za bee plus 560 euro a my sme si ho objednali - sice viacere - ale vyslo nam na zlavu - a mame cisto kocik bez postovneho za 476 euro!!! to je pekny rozdiel!! ale to je jedno, mne ide hlavne o to, ze nam sposobila problemy s tym jednanim, objednavka bolo odoslana, cakali sme na peniazky od kociek co si spolu s nami objednavali a ona zrazu napise ze mame cislo uctu poslat uplne neznamej kocke!! to co je uz??? ze @miska1981 ??? no vytocena som este teraz..neviem co by sme robili, keby bola ta objednavka z babycare zavazna..

monlu
13. apr 2011

@hviezda22 ahoj, ja by som mala zaujem pokial este ponuka plati.. aka je cena? dakujem

miska1981
13. apr 2011

@mici111 vsak urcite nech si to precitaju vsetky, mne tiez hned napisala IP ako som tu napisala, ze odkial ste tie kociky objednavali, podla mna je tu kazdy den a striehne kto chce co kupit.
to je neseriozne jednanie v kazdom pripade...ja som sa hlavne bala, ze ostanem bez penazi aj kocika. a bola som nahnevana az az ked mi o tom ellysa napisala ako to vsetko je. kedze som v tom bola uplne nevinne, ale aspon viem odkial uz objednavat nebudem.
neviem co by ste robili...jedine s nou si to vybavit by ste si to museli a ja by som dufala, ze mi doda kocik bez problemov.

jasterka21
13. apr 2011

zlate moje, som z kocikomanie a nechapem, co tu riesite. Miske som sa niekolkokrat ospravedlnila, a nikomu som ziadnu skodu neurobila. A to ze som sa jej neozvala skor ma mrzi, ale vazne som bola so synom v nemocnici a spravy co mi pisala som necitala, lebo mi tu blokli ucet zato, ze som sem davala linky na eshop. A ze mam nehorazne ceny? Bee+ za 560 je vela? Ved to je normalna cena, zatoze babycare ma akciu, ktora nebude vecne. Si pozrite co pyta druha pani na mmb za bee a potom ohovarajte. A dik za zlu reklamu, ak by som chcela, kludne by som vas za to mohla zazalovat. A este nieco, na vas babycare ani rakuske obchody nie som odkazana.

mici111
13. apr 2011

@jasterka21 nejde o to..ide o to, ze si s nami objednala a potom si cukla, resp. ked prislo na platenie, tak si napisala ze mame peniaze pytat od niekoho ineho..toto je podla teba seriozne???..aby bolo jednanie seriozne, mala si to zaplatit a potom svoje veci riesit po svojom a nie nas odvolavat na uplne pre nas cudziu kocku, ktora o nicom nevedela!!! ja to beriem z nasho pohladu...koniec diskusie na tuto temu!

angel352
13. apr 2011

ja mam kocik quinny buzz a som snim velmi spokojna 🙂

lodgermaniacka
13. apr 2011

@jasterka21 😀 pekna reklama, ja osobne som pisala že za limitku si pytať 75 eur je zderstvo a za tym si aj stojim, stoji 55 eur 😉 a za čo by si nas chcela žalovať? 😀 😀

jasterka21
13. apr 2011

mici111 no prepac a ako som ti s tym ublizila, nemozem zato, ze sa minuly skladove zasoby, snazila som sa to vyriesit a zato nemas pravo mi robit zlu reklamu.

ellysa
13. apr 2011

@jasterka21 ako som už písala, že si mala súkromné problémy by sa dalo pochopiť ale ak mám obchod, tak by som mal jednať seriózne a to, že si jednala bez vedomia zainteresovanej osoby a namočila do toho ešte aj iných považujem za neseriózne.
prepáč, ale čo ak by miška odmietla zaplatiť a objednávka by bola záväzná, kto by to platil? ty? a myslím, že keď si u teba objednala kočík zahŕňalo to aj dopravu k nej domov, my sme sa dohodli, že si kočík vyzdvihneš buď v ba alebo v hainburgu, to sme akože mali zabezpečiť ešte aj kuriéra?
A za čo by si chcela žalovať, za to, že niekto vyjadrí negatívnu skúsenosť s tvojím obchodom, som sa pobavila...
To sa mám začať vyhrážať, že ťa dám žalovať ja, za to že sme uzavreli PÍSOMNÚ!!! zmluv (nakoľko emailová korešpodencia je písomná zmluva), že si objednávaš kočík a súhlasíš s podmienkami, ktoré sme ti napísali????
nemám slov

☹ ☹ 😠

ellysa
13. apr 2011

napísali sme len to, čo je pravda a za tým si budeme stáť, môžeš sa urážať koľko chceš, ale musíš zniesť aj kritiku keď chceš podnikať

leelo
13. apr 2011

dnes uz fakt podnika snad kazdy zufalec 😅
kocikomaniu odporucim vsetkym znamym. aj tym v nemecku 😀 😉