Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

jorsulova
12. aug 2012

@face ahoj, uz to bolo davno co si pridavala fotky na lodger denim. Chcela by som sa ta opytat, do kolkych mesiacov je prave tento typ akurat? Nas maly ma teraz 6 a pol mesiaca, myslis ze na zimu ked bude mat skoro rok mu tam nebude tesno alebo mu nebude maly? Dakujem

wilsonka
12. aug 2012

@andrea999 ahoj mozem sa ta nieco opytat? fialovym je tam napisane ze cam3 v cene je len zakladna? akoze to je bez potahov, alebo aj bez vane? nechapem to je to aj pri tom deep purple. to nie je komplet?
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-...
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-...

andrea999
12. aug 2012

@wilsonka deep purple je limitka,ten je komplet za tú cenu a cam3 a cam2 strieborný je cena za
základnu,bez potahov,ale vana k tomu je...čiže treba dokúpiť poťahy

janocka
13. aug 2012

nemate niektora nahodou v BA a okoli ten kufor na bugaboo? a nepozicali by ste ho, samozrejme, za poplatok na cca 2 tyzdne v septembri? Neoplati sa mi ho kupovat, nebudem to vyuzivat casto

face
13. aug 2012

@jorsulova do lodgera se do dvou let určitě vejde, já si ho na tuto zimu ještě nechávám a malé budou v zimě dva, akorát už nemám bugaboo, ale maclaren 🙂

boska79
13. aug 2012

@face vojst sa vojde, ale vacsie dieta zvykne polahky tie suche zipsy otvarat :-\

zoriazz
13. aug 2012

dneska jsme se právě o bugaboo bavily s kamarádkou, která pracuje jako zdravotní sestra s předčasně narozenými miminky. Říkala, že je sice pěkný, ale brzičko je malý a mimča potřebují prostor, ač se to nezdá 🙂

boska79
13. aug 2012

@zoriazz maly??? ma jednu z najvacsich vaniciek a aj sportovy kocik je dost velky. ta kamaratka ho mala? ci len videla niekte? mna sportovy neoslovil, ale ak niekto frfle na hlboky bgb tak to neee, na ten nedam dopustit!!! 😅 😕 😀 😀 😀

zoriazz
13. aug 2012

@boska79 má ho mamina, které hlídá mimčo, chodí s ním na procházky. Já jen prodávám, jak jsem nakoupila. Mě se líbí Red Catle Shop´n´Jogg 🙂

kalista
14. aug 2012

@zoriazz 🙂 malyyyy? Mne sa v nom vyspal 4rocny syn?????? A vanicka? Je jedina, do ktorej sa maly stale zmesti. 😉 😉 😉 Maly urcite nieje, ale na pohlad tak môze vyzerat

boska79
14. aug 2012

@kalista tiez ma tento nazor sokol... 😕

silvia74
16. aug 2012

@zoriazz mozem potvrdit, maly urcite nie je, nas maly ma 7 mesiacov a je z tych vacsich deti a bez problemov sa do vanicky zmesti, je to urcite jedna z najvacsich vaniciek

kilian
16. aug 2012

nova petrolejova v skutocnosti 🙂

lentila.g
16. aug 2012

@kilian Hm...žeby som pouvažovala nechať si bgb?k čiernej konštrukcii mňam musí byť

kilian
16. aug 2012

@lentila.g pre chlapca urcite mnam 😉

chichinka
16. aug 2012

@kilian naaadherna je ta petrolejova!!!

kalista
16. aug 2012

@kilian chceeeem

lentila.g
17. aug 2012

@kilian :( Hm len ja mám hnedú zakladňu na vanicke...to chce pouvažovať či neskusiť nový cam3..ale tie poťahy na cam3 a klasicky cam. su rovnaké?bude to sedieť????
Jeeeej dilema,nech uz je október a všetky kociarove novinky na trhu nech mám jasno vo veci 😀

kalista
17. aug 2012

@lentila.g ja mam volnu sedu zakladnu ??? 😉

kilian
17. aug 2012

@lentila.g potahy sedia na vsetky modely cameleona.uz je inac v predaji,aspon u nas.
@kalista mozem kupit,ked chces.😀😀

tehula
17. aug 2012

@zoriazz cam ze ma malu vanicku? Ja musim napisat, ze som tusim vacsiu vanu u ziadneho kocika tusim ani nevidela. Ani sportova cast sa mi nezda o nic mensia ako u inych kocikov

lentila.g
17. aug 2012

@kilian ty ma nahovaraš na "zle" chodničky,Ešte čakám na Stokke novinky a začnem konať v rozhodovaní 😀 😎
Uz včera som bola na 99% rozhodnuté skúsiť Mac.ale nastasie muzovo a moje nešťastie došla návšteva a do rana som sa z toho trochu vyspala...a uz tie 2 týždne do sept.vydržim

lentila.g
17. aug 2012

@kalista no ja skôr čiernu,ale to uz asi potom fakt cely nový kúpim,ked sa rozhodnem kt.vlastne nechám doma 😎

mycats
18. aug 2012

@kilian naaaadherna, tusim si nakupovala 🙂

junkfoood
19. aug 2012

ahojte baby, poradite mi, kde v BA sa da kocik omrknut..? 😉

tehula
19. aug 2012

@junkfoood per perego v auparku

junkfoood
19. aug 2012

@tehula dakujem pekne..
baby a nechce sa vam niektorej mi tak strucne popisat najvacsie vyhody tohto kocika..???lebo ja som bola doteraz rozhodnuta pre stokke, ale ako sa blizi ten moment kedy by som ho mala objednat, zacinam spekulovat.. 😉

barbora87
19. aug 2012

Babule ak by ste mali zaujem o strechu na bee+ v mandarinkovej farbe pouzitu tyzden dajte vediet

asimon
19. aug 2012

@barbora87 to je nova...? Nechces vymenit za zltu?

barbora87
19. aug 2012

@asimon no tyzden bola na kociku...dakujem ale mam 4strechy a musim redukovat