Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lupatko
11. feb 2013

ktorá podložka sa mi viacej hodí do sahary a bee all black? sand alebo off white? 😅 neviem si vybrať... ale asi off white.. či ? 😅

andrea999
11. feb 2013

@ustrachana tak to asi z babyparku? odtial som objednávala bee a prišlo veľmi rýchlo 🙂

ustrachana
11. feb 2013

@lupatko dnes som to poriesila, zajtra maju posledny termin a kedze mi pani povedala opat znamu vetu : " mel by prijet" tak moc neverim , ze "prijede" preto musim rychlo kocik niekde objednat lebo mi zacne doma hrabkat.

ustrachana
11. feb 2013

@andrea999 hej tam ☹

ustrachana
11. feb 2013

@lentila.g proste ja to nechapem aky maju problem, ved keby mi povedala, ze to bude trvat dlho tak ok sa zariadnim, ale nie takto a to si este pre kocik idem do brna takze oni ho mali poslat len z prahy do brna co urcite netrva tolko dni preboha ved je to v ramci republiky 😠 😠 😠 😠 to ako keby som ja posielala nieco na opacny koniec slovenska a este to tam nie je 😠

lentila.g
11. feb 2013

@lupatko Ja som za OW..

lentila.g
11. feb 2013

@ustrachana aha ja som myslela že z www.my-b.de si nakoniec objednavala...lebo ja odtiaľ a vždy k spokojnosti..

amia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea999
11. feb 2013

@ustrachana ahaa takže takto...to im fakt dlho trvá,to by malo byť kurierom do dvoch dní...ked som tam objednávala strechy a pod.tak to bolo do dvoch dní z prahy v brne (ked tovar nemali v brne) a potom osobný odber ,lebo poštovné na sk je cca 300 českých

ustrachana
11. feb 2013

@andrea999 no ved uvidim zajtra a ked nie kupim inde 🙂

ustrachana
11. feb 2013

baby este mam otazocku co mate yoyo nema tendeciu sa prevratit? lebo mam troska akcnejsie dieta 😀

barca777
11. feb 2013

@minicka na ten jsme taky koukali, ale Buffalo se jeste neprodava ani v cizine, bude az nekdy v prubehu 2013 a my mimco cekame na konci kvetna

mecavi
11. feb 2013

@ustrachana moja uz nevymyslaj beecko sa u teba Ani tolko neohreje Co nan cakas🙂)

ustrachana
11. feb 2013

@mecavi ale to je asi moj problem kolko sa aky kocik u mna ohreje alebo nie, ze ? 🙂

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lentila.g
11. feb 2013

@ustrachana no asi tak ako bee...mne sa starší v bee prevrátil 2x ale tak zasa on tak vystrajal ako by bol v klietke a nie kociku...v yoyo ešte nie ale zasa tam sa ešte neprejavil🙂
Ale yoyo ako jediný kocik eee nekupuj...to je len ako doplnok ku niečomu🙂ja hovorím príloha k hlavnému jedlu...-ale dobrá-kvalitná

ustrachana
11. feb 2013

@lentila.g pisala som Ti IP, to viem, ze ako jediny kocik je nepouzitelny 🙂 viac je v tej IPcke

minicka
12. feb 2013

@barca777 v predaji bude 15.3. 2013 😉

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ejka0812
12. feb 2013

Smutné, že tu chodia takéto mamičky ako mecavi. Ak predávaš tovar o ktorý nemajú mamičky záujem, tak je problém asi niekde inde. Neviem, prečo si sa pustila do ustrachanej a je to tvoja vec, ale nekritizuj kočíky, kým si ich sama nevyskúšaš a neporovnáš 😖 .

ejka0812
12. feb 2013

Babule nechystáte sa niektorá predávať novší typ fusáku bugaboo? Potrebujeme akútne do kočíka, kedže sa zima opäť vrátila 🙂 🙂 🙂 .

barca777
12. feb 2013

@minicka fakt? a nevis, kde se bude dat objednat?

andrea999
12. feb 2013

nevyzerá zle 😎

minicka
12. feb 2013

@barca777 mas IP nechcem robit reklamu

catherine214
12. feb 2013

babule kde ste kupovali ten board na cameleon?lebo neviem odkial objednat, odkial ste kupovali vy

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mecavi
12. feb 2013

@andrea999 vies cenu?

ejka0812
12. feb 2013

@mecavi Je super ,že admin vyhodil z konverzácie takého individuá ako je mecavi, ktoré si tu prichádzajú riešiť komplexy 😀 😀 😀 hrôza 😖 😖 😖

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lentila.g
12. feb 2013

@catherine214 ja v Predeti