Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
27. mar 2013

@ifkael wau,ta sa Fakt perfektne hodi k neonu. 😵

ifkael
27. mar 2013

@kilian kocky ho tu objavili uz...ja len posuvam info;)

andrea999
27. mar 2013

@kilian ano jasné...bol tam aj adaptér 🙂

mecavi
27. mar 2013

@zuzana_muller cama zober...🙂)) ja som s nim napr viac spokojna😉

zuzana_muller
27. mar 2013

@mecavi Vsak aj ja - a hlavne som si ho este neuzila, kedze ho mam len od oktobra (teda ten cam3 myslim). A s Beeckom som chodila cele leto so synom.... Aspon by som si dopriala novu Jazz up zltu strieesku, ked uz by som sa rozhodla pre Bee 😝

mecavi
27. mar 2013

@zuzana_muller 🙂)) su to pekne farby. Ved uvidis🙂)

zuzana_muller
27. mar 2013

Sedi prosim strieska cameleon aj na cam3? Neviete nahodou? Nebude niekto predavat striesku soft pink na cam alebo bee+ alebo offwhite na cam3? Dakujem.

zuzana_muller
27. mar 2013

@andrea999 naozaj je tam aj adapter na Bee+? Je to zvlastne lebo ked som to pozerala na zahranicnych strankach tak tam su dva druhy- jeden je len na Bee a Bee +a druhy druh je na ostatne kociky BGB. Tak to co potom na nas skusaju? Treba asi objednat v CR ked tam je to univerzalne 🙂

ustrachana
27. mar 2013

@zuzana_muller je tam adapter, dnes mi to tiez prislo.

zuzana_muller
27. mar 2013

@ustrachana dakujem, radsej objednam v CR ked to mate odskusane.

ustrachana
27. mar 2013

@zuzana_muller Zuzi dodavka je expresna, vcera mi to pani poslala a dnes to mam uz doma, ja som to mala sice objednane od vikendu, ale este sme nieco riesili, ale teda dodanie expresne naozaj

andrea999
27. mar 2013

@zuzana_muller je univerzálny,na cama bez adaptéru a na bee s adaptérom...určite tam je 🙂

@ustrachana odkial si objednala?

mahulenka87
28. mar 2013

baby, neviete či pasujú striešky z Cam alebo Donkey aj na Buffalo?

zuzana_muller
28. mar 2013

Nemate prosim niekto overene ci sedi strieska zo stareho cameleonu na cameleon 3? Som to predtym ani neriesila ale pisala som na mybabyshop.de ze kedy bude v ponuke breezy sun strieska na cameleon a oni mi odposali, ze ...pozor, tato breeze vraj sedi len na cam3 a na starsie cam len s nejakymi adaptermi. Tak som teraz z toho zostala nejaka zmatena... Mozno je to len pri tejto letnej Breezy, len sa pytam pre istotu ci mate klasicke striesky takto odskusane. Dakujem.

andrea999
28. mar 2013

@zuzana_muller ja som mala na cama2 missoni a soft pink a mám ich aj teraz na cama3...takže sedia 🙂

monlu
28. mar 2013

kocky pls.. striesky periete v pracke alebo inak? dakujem

kilian
28. mar 2013

@mahulenka87 nie,kedze buffy ma tri ,,tyce,, cam ma len dve.

barborkamar
28. mar 2013

Baby neviete kde zoženiem ružovú striešku na bee-čko nie plusko?Alebo nikto sa nechystá predať?A ak by mala niektorá záujem o červenú v top stave tak dajte vedieť 😉

leony83
28. mar 2013

@barborkamar zanetn@centrum.sk ma ruzovu a zhana cervenu

barborkamar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana_muller
28. mar 2013

@andrea999 dakujem velmi pekne 🙂 super! Tak potom to asi plati len na tu letnu Breezy striesku. Vsak ty mas aj tu, ak sa nemylim? Je to nieco ine? Neviem preco mi to Nemci takto napisali?

andrea999
28. mar 2013

@zuzana_muller tá nová letná strecha neviem či sedí na staršieho cama,ale vyzerá to rovnako..no neviem 😒

kajuska01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atuska24
29. mar 2013

Zienky ake mate tasky ku kociku???? 🙂

ivett
29. mar 2013

@atuska24 já mám JJCole Collections Swag http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/br... tu stříbrnou...

evi1829
29. mar 2013

kocky, ma niektorá bee neon pop?? Ja mam all black, ale som sa zamilovala do neonu, neolutujem zmenu??

ifkael
29. mar 2013

@evi1829 to uz neviem... Mne na nom prekazala modra konstrukcia...

kajuska01
29. mar 2013

@evi1829 ak budes predavat allblack ozvi sa 🙂

asimon
29. mar 2013

Ahojte...neviem ci to sem uz niekto hodil ale pridavam letnu striesku na beecko...mm povedal ze koonecne pekna strieska 😉 ako keby ostatne co mame neboli pekne 😉😀😉...ideme zajtra na dovolenku tak ju aspon odskusame 😀