Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

andy22
14. aug 2009

Ahojte kočky, vie mi niektorá z Vás poradiť, kde na Slovensku kúpiť bugaboo cameleon? Ako ste sa k nemu dostali Vy? Veľmi pekne ďakujem! 🙂

kalista
14. aug 2009

saudi skus to zasroubovat a prestriekat priesvitnym lakom. ja som s tym problem sice nemala, ale pravidelne sa mi to stavalo na snowboarde 😉 Je tam vsak riziko, ze ti to nevyreklamuju 😖

hanka23
17. aug 2009

Holky, kdo máte Cameleona, jak hodně máte sjetá ta přední malá kolečka? Koupila jsem kočár už použitý a kolečka mám plná dírek od kamínků a hodně sjetá ☹ Tak si chci koupit nová, ale zase se bojím, aby to za chvíli nevypadalo stejně... Díky

saudi
18. aug 2009

kalista, preco myslis, ze by to nevyreklamovali :(

andy, na slovensku len v Pre deti v BA dopredavaju vraj posledne kusy a potom uz nikde. min. rok sa dalo akurat cez internet, cez nejaku pani, ale to uz netusim kde. pohladaj.

zukab
18. aug 2009

baby, cirou nahodou neviete, kolko stoji (cca) bee vo viedni v shoppingu? ci sa mi oplati trepat sa tam, alebo ho kupit radsej z holandska cez net? vdaka.

hanka23
18. aug 2009

☹ ☹ ☹

zajo79
18. aug 2009

kocky, co mate cierne bee....nemate fotky?

zlteho sa bojim, bude spinavy...
cerveny sa mi paci, no pre chlapca...moc ee.

cierny sa da pekne skombinovat...farebny fusak, farebna deka, farebna podlozka.... i ked sam o sebe je asi smutny..

som tu bola take dva mesiace dozadu...vyberala kociky...ale bee je bee...

zajo79
18. aug 2009

...pripadne...da sa kupit cameleon len sportovy? vanicku uz nepotrebujem...

ivka22
18. aug 2009

Zajo .... kuk BGB sportova cast Cameleon....

ivka22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinano
18. aug 2009

ivka ak sa mozem opytat kde si kupovala bee, ja uz kupujem mesiace a stale nic,ale sa nastvem pojdem koncom tyzdna do obchodu a kupim 😠 😎

ivka22
18. aug 2009

Bee som kupila v SCS vo Viedni....v babyone....
Teraz som vsak kupila BGB Cameleona pre druhe baby z Prahy, ale uz jazdeny.....

Chybaju mi este adaptery na Maxi cosi a sedatko na board...nechcete niekto predat???

Inak skus kuknut cesky mimibazar....maju tam vacsiu ponuku BGB Cameleonov aj Bee ako u nas...

zukab
18. aug 2009

ivka, nepamatas si, ako to vychadza cenovo vo viedni? myslim to beecko. ci to vyjde zhruba rovnako ako cez net?

glorita
18. aug 2009

zuka,mna vysiel bee vo wiedni tusim este na sk cca 14 ,4 tis ...cili o necele 3 tisicky menej ako na SR...

zajo,smelo do cierneho,ja homam a je fakt ze najkrajsiiii 😀 teda prenas urcite,ale fakt je ze je aj prakticky kedze skombinujes farebnost aku chces..... 😉

zukab
19. aug 2009

glorita dakujem. cize objednavam z anglicka, vyjde to najlacnejsie. dnes vecer idem na to. jupiiiiii 😀

zajo79
19. aug 2009

ivka ten som pozerala, len ja to chcem pre chlapca.. a kupovat k tomu este nove "oblecko" pre cameleona..

inak ja som taakaaa krava, ze som ho nekupila hned, ale kupila som pp skate!!!! vysiel kopu prachov aj ten... a aj tak nemam dusu na mieste.

ale uz bee je pre nas lepsi ako cam.

zukab
19. aug 2009

no zajo, ani mi nehovor, tiez som kupila zopar kocikov a aspon jeden musim dat na net a skusit predat. jeden si necham v zalohe, ale uvidim, mozno predam aj ten. a ostane iba vcielka bee 😀

smutneeenka
19. aug 2009

maminky nevíte někdo kde sehnat na bugaboo BEE pink stříšku jako náhradní???? máte někdo zkušenosti??? Babypark a annaviktorie to neumí, jinak tento kočík vřele doporučuji, je senzační

zajo79
19. aug 2009

inak nasla som nurse hello...inaksia kopirka bugaboo...

zukab
19. aug 2009

neviete nahodou, ake madlo, ci ako to nazvat pasuje na bee?
niekto spominal, ze chicco sa da pekne pripevnit a sedi...

zajo79
20. aug 2009

http://www.babycare.nl/prams-strollers-bugaboo-... co takto kupit cierny a farebnu striesku k tomu 🙂 😵

martinano
21. aug 2009

ahojte tak uz mame bee doma este je v krabici beriem ho buduci tyzden na slovensko, vybalim az tam zajo ja som mala niekolko kocikov a verim,ze konecne budem spokojna, mala som ho kupit skoro pred dvomi rokmi,ked som ho videla a nevymyslat 😒

janac
21. aug 2009

devcata pokud budete nekdo prodavat fusak na bugaboo calmeleona nebo BEE za dobrou cenu v ruzove barve nebo eventuelne v cerveneee , tak se mi ozvete... nejak se mi nechce kupovat novy za hrisne penize🙂 diky

hanka23
21. aug 2009

Holky, zkouším ještě jednou: kdo máte Cameleona, jak hodně máte sjetá ta přední malá kolečka? Koupila jsem kočár už použitý a kolečka mám plná dírek od kamínků a hodně sjetá Tak si chci koupit nová, ale zase se bojím, aby to za chvíli nevypadalo stejně... Díky

zajo79
24. aug 2009

kocky, cup holder - bol sucastou kocika vybavy bee? pripadne, kde ste ho kupovali?

k footmufu - zaobide sa clovek aj s nejakym dobrym fusakom? Alebo je ten footmuf tak super ze sa oplati?

uz mam objednany, cierny 😵 😵 😵 striesku kupim farebnu casom.

janac
24. aug 2009

zajo🙂 tak prece?? bee zvitezil? 🙂

zajo79
24. aug 2009

xixi. 😀

maju mi ho z Blavy priviest do Nitry, tam si ho vyzdvihnem. videla som ho nazivo na ulici, ale Matka dam do neho a si to vyskusame. Hlavne nech vidim co kupujem.

Ale som tak nazhavena, ze by fakt musel vrieskat ze v nom nechce byt, aby som ho nekupila.

pozeram teraz doplnky, ako si ho vyfesakovat. Paul Frank kolekcia fusakov ide aj na Bee? pripadne mi odporucite nejaky fusak? Musim tusim nanovo preluskat diskusiu...

z babycare.nl maju striesky farebne po 35 eur. Len sa to neoplati len striesku objednavat....

martinano
25. aug 2009

caute prosim baby ako ste mali nakupny kosik k bee dnes sme nas vybalili a nakupny kosik nie je, ja som bola v tom,ze je sucastou, poradte prosim dakujem

zajo79
25. aug 2009

akoze k tomu nieje nakupny kosik? 😕 😕

to som zvedavaa co baby napisu.

martinano - aky je? spokojna? Martinkovi sa paci?