Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

osma
31. máj 2010

@lentilk.a fusak je to Lodger a jsem z nej nadsena, pouzivam neustale. Davam ji tam i v botech, bezne spinave mi nevadi a ted jsem si poridila navleky od emitexu, pouzivam kdyz jsou boty hodne od bahna. Uz ti prisel Bee? 🙂

lentilk.a
1. jún 2010

@osma = dakujem za info, viem, uz ho dlhsie okukujem. 😉 Teda lodger. Zajtra konecne dorazi moj bee!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 Uz si skusila podlepit to madlo? Zajtra podam info co a ako. 😉

imiska- bee je aj od narodenia s vloznou taskou. Ja to mam ale ako golfac 😉

citinka
8. jún 2010

prosim, kto mate zlte bee (bee+), podelte sa o skusenost - je to mucholapka 🙂 ? neviem sa rozhodnut ci cervene alebo zlte. dakujem.

k.a.t.k.a.
8. jún 2010

ja mam zlte bee a nie je to mucholapka 😉 tiez som cakala navaly hmyzu a vobec nic 🙂

kacka.l
8. jún 2010

Ony ty lepší kočárky prý v sobě mají speciální impregnaci, která hmyzu mooooc smrdí, a tak se jí vyhýbají obloukem. Já mám kočár oranžový a taky žádná.

citinka
8. jún 2010

k.a.t.k.a. & kacka.l dakujem vam za info.

pink31
10. jún 2010

Babulky, nemate niektora na predaj Bugaboo Bee, alebo Bee+? Alebo aspon viete odporucit, kde sa da zohnat za dobru cenu?Vsetkym vopred dakujem za odpovede 🙂

inuli
10. jún 2010

ahojte, budem si pravdepodobne objednavat nejake doplnky z http://www.babytrader.eu/
nechce sa niekto pridat?

ansofia777
11. jún 2010

Ahoj Inuli, ja by som sa pridala, kedy chceš objednávať?

vikiba
11. jún 2010

Inuli aj ja mam nieco vyhliadnute na babytrader tak sa ozvi cez IP, samostatne je to postovne strasne vysoke

vikiba
11. jún 2010

este ma napadlo ze to viem objednat do rakuska, tam je to postovne este o 5 eur nizsie

maximilian
11. jún 2010

chcem vám len povedať skúsenosť s letnou strieškou na BEE+, teraz som ju týždeň testovala a je to super vec, je pod tým chládok a bábo je super celé schované.

osma
12. jún 2010

@maximilian ted jsi me naladila, ze bych tu letni strisku take poridila. 🙂 Jen jsem si rikala, nesviti tam slunicko z boku? Ja jsem ji nevidela na zivo, jen co vidim na netu a mela jsem dojem, ze je ze stany sitovana? Dela tedy stin nad celym ditetem?
Kolik vlastne stoji, vyplati se to objednat treba z toho babytrader?

maximilian
13. jún 2010

osma z boku je sieťkovaná ale iba časť aj pri hlavičke, aby prúdil vzduch, ale aj tá časť je potiahnutá tou UV ochrannou vrstvou.Aj v predu je to zakončené sieťkou potiahutou tou vrstvou. Vid foto.Stála 59 eur, ale neľutujem, je to fakt dobrá vec pre mimčo.Ja som ju kupovala priamo v obchode.

andrea999
13. jún 2010

ahojte,pridávam sa...tá letná strieška je fakt super,určite sa oplatí...malý je tam celý schovaný,vôbec ho nie je vidieť.
a ešte som si dala ušiť podložku,tú originál som zatiaľ nezohnala.

maximilian
13. jún 2010

andrea podložka je super, šila ti ju teda p. marina z eského mmb? Aká bola cena,

andrea999
13. jún 2010

áno,pani Marína a cena niečo cez 13 eur aj s poštovným

maximilian
13. jún 2010

tak to je super cena 🙂

bebel
13. jún 2010

@andrea999
@maximilian dikes za fotky...poriešim to aj ja 😉

vs3
14. jún 2010

Ahojte babulky,
prosim vas potrebujem radu fusak do bugaboo cameleon je zvlast do vanicky a potom zvlast do sportovej casti? Ak ano nemate nejake dobre linky?
Dakujeeeem 😉

petrasafr
15. jún 2010

Vs3 - fusak do vaničky a do sportovní části je pořád ten jeden stejný fusak 🙂 My jsme měli barevný Paul Frank Blocks a kupovali jsme ho v Praze v Babyparku.

ronie111
16. jún 2010

Ahojte kočky,
poraďte mi, či už na kúpu Bogaboo Bee, nie je neskoro, ked má moja malá 20 mesiacov, teda rok a 8 mesiacov, veľmi sa mi páči. Máme doteraz CP S4, ale chcela by som niečo menšie a ľahšie. No neviem či manžela ďalej presviedčať o kúpe tohto kočíka, lebo jemu sa všetky kočíky s malými kolieskami zdajú byť ako "nákupné vozíky".

andre
17. jún 2010

@ronie111 my máme tiež S4 a minulé leto sme kupili BB, malý má tiež 20 m. a vozí sa v ňom rád... je pravda, že už pomenej a väčšinou len v obchoďáku keď ideme aj na nákupy, používame ho na také tie rýchle presuny, alebo do mesta keď dojdeme autom a po meste je v BB... nechávame ho ale viac šlapať pešo
S4 plánujem po zime predať ale BB si nechám určite 😉

ronie111
17. jún 2010

@andre aj ja som to tak chcela, ze teraz na rýchle presuny a cestovanie tak BB a tak isto CP este mozno na zimu, ak náhodou napadne nejaký ten sneh, ale po zime tiez by isiel na predaj. Dakujem za info, pomoze 😅

gingerlady
18. jún 2010

@vs3 fusak je stejny...je sice sity na sportak, ale da se dat v pohode i do korby. Ja ho kupovala tady http://www.annaviktorie.cz/ Ale zkus kouknout i na ebay, tam se toho da taky spousta sehnat a nekdy i za lepsi cenu.

citinka
19. jún 2010

nove bee+ letna (limitovana) edicia

bebel
20. jún 2010

😵 😵 😵 nádherná béžová, maslová - škoda, že som na toto nepočkala . 😨

andrea999
20. jún 2010

fakt nádherný 😵

citinka
20. jún 2010

Ja som sa dlho rozhodovala ci kupit zlty alebo cerveny ale tymto sa to cele vyriesilo 🙂.

petrasafr
20. jún 2010

Nenechávala jste si některá z váš šít na Cameleona nánožník od paní Mariny z MMB? Rozhoduji se mez látkami - šusťák a kortexin. Šusťák je vyplněný vatelínem, je pratelný a lépe skladný.
Kortexin je batohovina, takže se nedá prát, pouze otírat. A je dost tvrdý.
Nebo máte nějaký jiný tip na nánožník na Cameleona?