Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivett
30. apr 2012

a co se týče madla gesslein, mám ho, občas používám, ale mě klouže dolů, tak na to moc nemám nervy 😀 navíc malá z kočárku furt leze tam a zpět, takže hos tejně furt odepínám, je ale podle mě lepší než chicco, to mi tam strašně pevně drželo a stahovalo to tu konstrukci...gesslein je navíc polohovací a dá se s kočárkem složit a když ho sundáte, tak se dá složit na 3části, jakoby ho prostě stočíte do klubíčka a hodíte pod kočár a nikde nic netrčí, chicco je pevné, rovné a v košíku dole dost zavazí teda...

boska79
30. apr 2012

@ivett dakujem 🙂)

kilian
30. apr 2012

@kalista Clip na plusko cislo 3.

tanija133
30. apr 2012

@boska79 je to konkretne madlo na Gesslein Swift....Maju ho v obchode v BA For baby za 19, 90 E.......

boska79
30. apr 2012

@tanija133 dik,skusim pozriet-maju myslim aj v nr predajnu. To je to ohybne? Nechapem potom tu cenu v cechach..

tanija133
30. apr 2012

@boska79 http://www.forbaby.sk/index.php?mod=page&id=38 toto je ich stranka, na nete ho vsak neponukaju... To v cechach bolo mozno na nejaky iny typ Gessleina....Swift su take llahke golfky...ano je ohybne.....ale neviem ci sa da zlozit aj s nim, baby pisu ze hej....drzala som ho raz v rukach.....Hlavne super drzi, ked mas babo k sebe..to je jeho naj vyhoda....Chiccove drzi, iba ak mas babo od seba...

tanija133
30. apr 2012
kalista
30. apr 2012

@sandy84 ja som mala v plusku mojho maleho 2 mesacneho vobec mi nevadilo, ze to nieje uplny lah a malemu sa v nom lubi. 😵 😵 😵

duplicka
30. apr 2012

@kalista 😉 😉 😉 aj moja mala ho ma veeelmi rada, ja mam pod nou spodok z cocoon vlozky a co sa tyka polohy podla mna je uplne ok 😉 😉 😉 😉

lentila.g
1. máj 2012

@sandy84
Ja som malého dala ked mal 14 týždňov do bee+ presne v takomto ročnom obdobi lebo vanicku cameleon odmietal kvôli dlhopretrvávajucim soplikom,nenosila som ho ani v tej cocon vlozke lebo bolo teplo,ja som mu dala na spodok len tak zav.s kokosovo vyplnou aby ho netlacili popruhy ani som ho nepriputala ved som chodila po chodníkoch a nie poliach a je zdravý,spokojný,bez pokryvenej chrbtice...
V Bgb športovom bol skruteny a stratený-lebo ten je dost široký..

gabina_84
1. máj 2012

@ivett Moc děkuji za zkušenost - už jsem ho objednala.....stále ty drobnosti nosím po rukách, nebo ve stříšce a prostě - snad se to užije ;) a zbytek větších věcí naházím dolů..... moc děkuji za zprávu 🙂

arli
2. máj 2012

@gabina_84 dekuju za odpoved,už jsme to naštestí vyřešili,kočárek jsme kupovali v Malvíku a už jsme je tam v lednu reklamovali a jejich přístup katastrofálni 😠 ,podle vyjádření prodejce,žádná vada,tak jsem se dozvedela,že babypark je oficiálni dovozce tak jsem jim volala a jejich přístup užasny,behem 5 min byla závada pryč.přesne jak si psala stačilo tam dát jen ty vložky a kočárek funguje... 🙂

tara_
2. máj 2012

baby uz som sa pytala, ale ziadna odpoved .... Neviete mi pls. poradit nejaku plastenku proti dazdu? Okrem originalu ... 😉

kilian
2. máj 2012

@tara- kup si nejaku universalnu,ta urcite bude pasovat...

vikiba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tara_
2. máj 2012

@kilian dakujem, vyskusam 😉

kilian
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kilian
4. máj 2012

Jade Green na cameleona by som mala tiez....este ani raz pouzity-pre mna je farba velmi chlapcenska....

kilian
4. máj 2012

Baby Expo vo viedni uz zacala.bugaboo cameleon neon Pop maju vystaveny tiez.😉

kalista
4. máj 2012

@kilian ako sa lubi neon pop? Mna moc neoslovil, ale v reale ?????

kilian
4. máj 2012

@kalista maju nanho dobru cenu....da sa hned kupit.

A nove denim je tiez na svete......uplne tmave az cierne....

kalista
4. máj 2012

je este mozne zohnat niekde Missioni na Cam?

kilian
4. máj 2012

@kalista ano.ja som si v pondelok objednala a dnes mi doslo!!!!

bebel
4. máj 2012

@kilian ja teraz dražím cez ebay off white breezy striešku na cam...ak by to nevyšlo, pls nevidela si v obchode?

kilian
4. máj 2012

@bebel pred tyzdnom som predala moju.☹pockaj pozriem sa .

kilian
4. máj 2012

@bebel v dohnali maju posledny kus offwhite breezy.

elelel
4. máj 2012

@kilian ahoj, prosim ta maju tam aj toto?konkretne bee ma zaujima. Dik

kilian
4. máj 2012

@elelel toto bolo osobne vyrobene pre nejaku hviezdu...nebolo nikdy na predaj ani v ponuke. 😉

elelel
4. máj 2012

teda, ty si ale informovana 🙂 dakujem pekne za info a som rada, aspon usetrim, lebo to by som musela mat! 🙂

kilian
4. máj 2012

@elelel pre Douzen Kroes to bolo specialne vyrobene. 😉