Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
16. feb 2011

@barbora87 to neviem, ja som kupovala tu limitku Paul Frank na cameleona, ale čo baby u nas v teme pisali, mal by byť nejaky univerzalny, aj na cam. aj na bee+.. nam už prišli bee+ na SK, takže za chvilku ich budeme mať, skusim tam vložiť ten môj fusak z cameleona 😉

leelo
16. feb 2011

@lodgermaniacka kukla som tvoj inzerat. to predavas za super cenu s perfis vybavou! skoda, ze nekupujem teraz. a ten PF je dalsi bonus. no ak sa ti po nom na sk nezaprasi, tak tu v de ho mas do 5 minut predany 😉

barbora87
16. feb 2011

@lodgermaniacka jeee to by bolo super 🙂)) a ako to je lebo v bee neni madlo ze?da sa prikupit alebo nie?sorry ze tolko otravujem 🙂

leelo
16. feb 2011

@barbora87 bgb fusaky a dokonca aj PF sa bezne pouzivaju aj na BEE. vidim to denne vonku. ten univerzal je lepsi,ma tie uchytky na bee, ale to je detail 🙂

lodgermaniacka
16. feb 2011

@leelo už som mala aj taku ponuku že do 400 eur ho kupia 😀 škoda nepredať 😉 ale poťahy PF nie su v tej cene zaratane, na tie sa mi už ozvala jedna kočka že by ich zobrala, neviem teda či už nenašla ine, ale ak si ich nezoberie zaujemca o kočík, tak ich potom nahodim na inzerat zvlašť 🙂
@barbora87 vraj pasuje madlo z chicco multiway, to budem riešiť až potom, uvidim, či ho budeme potrebovať, ale asi ano 😀

leelo
16. feb 2011

@lodgermaniacka ved to, na sk ludia nevedia docenit, co ponukas 😅 toho PF by som brala aj ja, ale respektujem tvoje podmienky 😉
ak by sa ti nedarilo predat, tak na facebook fanpage je super bgb burza. ale asi to poznas...

lodgermaniacka
16. feb 2011

@leelo nepoznam, ale dakujem za tip 😉 mne je jedno, kde ho pošlem, ale mam nutkanie inzerat stiahnuť 😀 včera som ho kvoli foteniu prezliekla do novych modrych poťahov a mam zase iny kočík 😵 😵 😵 no uvidim..nemôžem mať 4 😒 😒 😒

leelo
16. feb 2011

@lodgermaniacka inak s fusakom je to presne ako pises - tak isto obliekam maleho donho a zimou netrpi. dokonca nemam lodger, ale do nasho alpskeho prostredia som mu kupila "teflonovy" overal a davam deku ako ty. ideme este lyzovat a fusak tiez samozrejme s nami 🙂

lodgermaniacka
16. feb 2011

@leelo ja kupim určite fusak aj do bee+ teraz lutujem, že som nevyužila tu zlavu, ked sme objednavali z babycare, ale vo viedni som často, tak kupim tam 🙂 nechala by som si aj fusak z limitky, ale zvnutra je hnedy flis a to by mi asi farebne neladilo, ja som s ladením hrozna 😀

barbora87
16. feb 2011

@lodgermaniacka
@leelo babule moooc vamdakujemhned som mudrejsia 🙂)) a este ako to je s prebalovacou taskou?da sa tam aj nejaka ina pripevnit alebo ako?
Tak za to madlo mi daj potom vediet 🙂

leelo
16. feb 2011

@lodgermaniacka 😀 to ladenie chapem! ja som pri kupe kocika dostala ciernu flisovu sadu zadara a moj fusak ma cierne flisove vnutro, tak vzdy na zimu prezliekam strechu do flisu, aby ladil s fusakom 😅 😎

lodgermaniacka
16. feb 2011

@barbora87 tašku nemam, mne sa zdala draha, a tým že stale menim kočíky, tak do tašiek neinvestujem, ja mam taku peknu červeno-modru s opicou Paul frank a tu používam na každy kočík 😉

lodgermaniacka
16. feb 2011

@leelo 😀 😀 😀 inak ja som strašne leniva na prezliekanie, ledva som sa včera dokopala k tomu, kvoli nafoteniu športovej časti 😅 a teraz ho nechcem predať 😎

leelo
16. feb 2011

@barbora87 ja mam bgb tasku ciernu kozenu. na nu uz nerobia ani tie haciky, ako na tie starsie, kanvasove. pripevnuj esa tak, ze sa len prevesi cez madlo. that`s it. ja ju super vyuzivam, dam do nej aj laptop. ale tak kazdemu nieco ine sedi.. 😉

@lodgermaniacka no a videla si , aky je modry sportovy bgb nadherny a znovu si sa zalubila. pochopitelne 😀
cize ty teraz vozis aj v beecku?

barbora87
16. feb 2011

Babule az budete objednavat z babycare dajte vediet lebo teraz si to objednali a ja som uz nestihla :(

lodgermaniacka
16. feb 2011

@leelo nie beečko len včera dorazilo na SK, zajtra, pozajtra by mohlo prisť 😉 v kufri mam do nakup. centier síčko a v zime som používala pegperego GT3-perfektny kočík 🙂
pripajam fotku maleho v šporťaku 😉

leelo
16. feb 2011

@lodgermaniacka sweeeeet 😵 😵 😵 evidentne sa mu sedi dobre 😉
tak sa tesim na fotky bee v najblizsich dnoch.
inak ty doladujes uzasne maleho ku kociku - tu ma tenisky a v inzerate ma capicku vo farbach pf color blocks! 😵 😎 😎 😎
ja pridavam foto z cyklu paul frank na horach 😉

leelo
16. feb 2011

@barbora87 neviem, ci to dobre rozoznas, ale na foto je aj zmienovana taska 🙂

lodgermaniacka
16. feb 2011

@leelo ten váš fusak je naaadhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mne sa asi páči aj viac ako môj PF, ale asi ho mam okukany 😀
praveže včera takto večer lozil po byte, nijak som ho nestajlovala 😀 tie tenisky nosi stale, ved ako mam chalana obliecť, stale do modra 😎

kaska
16. feb 2011

@lia my sme nakoniec plusko nekupili, vybrali sme iny kocik. Jednak, ze maly sa momentalne v kociku vobec nechce vozit (my sme aj ten stokke velmi malo vyuzivali), a preto som nechcela som uz tolko penazi vrazit to kocika a jednak ked tam sedel, mi prisiel trochu priuzky pre neho. Ale keby moj maly mal len rok teraz, tak ho urcite kupim, ten denimovy je nadherny.

barboramarek
16. feb 2011

ahojte dievcata, moja vyzva ze hladame este niekoho,pretoze nam chybalo este 100 eur je uz neaktualna.... vysla objednavka, tak sa tesime a dufame ze nabudeme dlho cakat 🙂

lia
16. feb 2011

@barboramarek ja som s tym ratala a teraz mi pise @barbora87 ,ze ste si uz objednali. super korektne

lia
16. feb 2011

@kaska to fakt??zblaznim sa teraz z toho 😲

barboramarek
16. feb 2011

@lia prepac ale to co si mi vcera napisala neberiem ako zavazny zaujem, len informativne otazky. barbore 87 som vcera napisala ci snou mam vobec ratat, aj pan J. jej pisal mail a do dnesneho doobedia nemal odpoved, tak sme to uzavreli. my dve sme vdacne ze mu mozeme zaplatit az pri preberani tovaru, je to jeho ochota. kazdopadne sa tu viacere vyjadrili ze chlapovi peniaze davat nebudu!!!!!!!!!!!!!!! my dve sme ho poprosili a on nam velmi vysiel v ustrety, ze my jemu zaplatime az pri preberani tovaru od neho. myslite ze by bol ochotny zaplatit dalsie 2 kociky????? neviem ale po tom co tu na neho padla kritika asi nie, mozno ano ale to neni na mojom rozhodnuti.
tak neviem, uz chcel aj on objednat kedze sme mali dost vysoku objednavku a nevideli sme dovod cakat na dalsich zaujemcov, kedze sa tiez vyjadril ze nebude robit objednavku pre dalsich 10 ludi. MY SME SA SAMOZREJME PRISPOSOBILI....

lia
16. feb 2011

ja som myslela,ze ked si mi pisala do ip,tak to aj beries vazne.ale ok,nevadi

petrasafr
16. feb 2011

Tak jsme s holkama koukaly jak na babycare.nl pěkně podražily 😠 ☹ Naštěstí jsme stihly objednat všechno ještě za levnější peníze 😉

petrasafr
17. feb 2011

@lodgermaniacka Já jsem stejná jako ty 😀 😀 😀 Budu mít Bee+ s modrou boudičkou, ale originál fusak z Cameleona mám Paul Frank Blocks a ten by mi tam neladil barevně, tak jsem si objednala ještě i ten univerzál modrý 😀 😀 😀

kuriatko33
17. feb 2011

@petrasafr no veru pekne dali hore bee+, ja som mala tusaka dost som to nahanala a v utorok objednala este za 489eur ,tak som rada,že uz mam potvrdenu objednavku 😉 to uz mi nemozu navýšit?

petrasafr
17. feb 2011

@kuriatko33 Myslím, že když máš potvrzenou objednávku, tak určitě ne 😉

vorllinka
17. feb 2011

@kuriatko33
@petrasafr já si taky myslím, že ne 😉 A doufám v to, tedy 😅