Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lia
25. jan 2012

@deyana este ho ale nemam doma .tento biely to bude.
http://www.bugaboo.com/bugaboo-cameleon-all-bla...

deyana
25. jan 2012

@lia tak ten je luxusní 😉

lia
25. jan 2012

@deyana uvidim ako bude vyzerat po case 😀
mam ist do toho cierneho canvasu @bebel ? ci aj ten vybledne? teraz sa predava cierny fleece za dobru cenu ,ale to je asi blbe cez leto.ja to chcem len na spodok vanicky

emka34
25. jan 2012

@lia @kilian tak tu su slubene fotky, sice fotene na slnku,ale tasku celkom dobre vidiet. Kedze je remen posuvny,urcite nepotrebujes tie haky.

barbora87
25. jan 2012

Babule mam na predaj bugaboo fusak model 2011 pouzivany mesiac farba khaki...

bebel
25. jan 2012

@lia canvas je lepšia voľba, ten ostane stálofarebný 🙂

lia
25. jan 2012

@bebel dakujem 😵 uz sa ti to pekne krati 🙂 aku budete mat zavinovacku ? neviem ci kupit lodger a ci fleece alebo cotton

bebel
25. jan 2012

@lia na doma viď obrázok a na von mám 2 flísové red castle babynomade (tyrkysovo zelenú a bieloružovú) 🙂
Do škrupinky mám pebble fusak.
Tie lodger nosiče, ani zavinovačky ma nejak nezlákali, mám rada ich osušky a bunker 🙂
Aj ich deky sa mi síce páčia,ale máme toho už príliš veľa doma 😎 .

lia
25. jan 2012

@bebel jej tá tyrkysová je krásna. Aka to je značka? Kde sa dá kúpiť?

lia
25. jan 2012

@bebel aha a to pasuje teda aj na vanicku ?

bebel
25. jan 2012

@lia kúpila som to náhodou predvčerom v predajni Best4baby v OC Retro za smiešny peniaz dokopy okolo 18 Eur za obe.....šije sa to v Snine, je to taká jemná kocka/káro- komplet 100% bavlna...1 vystužená a druhá obyč. (má aj stránku ale tá je otrasná....ani toto na stránke uvedené nemá gaji.sk)

bebel
25. jan 2012

@lia iste, veď konštrukciu a striešku máš v rovnakom uhle 😎

lia
25. jan 2012

@bebel v retre? Ale uz si ich asi vykupila,že? 🙂
Ja len či sa to natiahne az po koniec vaničky Ale asi áno.

bebel
25. jan 2012

@lia ani neviem, toto konkrétne sa mi zapáčilo na 1. pohľad a ani som tam nemala, čo moc ďalej obzerať 😎 Bol to rýchly nákup- potrebovala som s krpatou zabiť cca 30 min v Retre, do času, kedy som mala prísť do poradne k môjmu dokimu v poliklinike Ružinov. Bolo hnusné počasie akurát na prechádzku po vonku 😝 😀 a v aute by som ju neudržala. 😅

lia
25. jan 2012

@bebel ja som sa tam tiež raz zastavila,ale neoslovil ma ten obchod a ešte som vtedy nic nekupovala.

bebel
25. jan 2012

@lia kamoška si pred časom u nich kupovala hartan kočík...takže vďaka nej som vedala, že tam také niečo je. 😎 ja sa tam chodím obžierať na tapas občas do Parcafé 🤐 😝 A deckám sa páči v kútiku na 2. poschodí . Na rozdiel od iných shoppingov sa tam vždy dá pohodlne zaparkovať .

lia
25. jan 2012

@bebel aj ja tam občas chodím s malou. Ale sa tam aj nabeham za ňou :D
Odolala si Stokke ?

lia
25. jan 2012

Pardon,nabeham. Telefón si šupol do vety čo sa jemu paci

bebel
25. jan 2012

@lia jasné..musím byť praktická. Idem radšej kúpiť babyjogger city select, hneď ako budem v pôrodnici.
K svokre odložím cam aj s Bibi na doobedia a spánok. Potom si prídem pre ňu a v tandeme dotiahneme deň do večerného príchodu chalanov zo školy a práce.
Nechávam si cam, zapp xtra, chariot cx2 a pribudne ešte BJ city select.
Chcelo by to garáž 😝

bebel
25. jan 2012

@lia to poznám 😀 😝 dosť ma irituje táto skvelá funkcia slovníka 😎

anka.
25. jan 2012

Ahoj. Používáte někdo Bugaboo stupátko pro druhé dítě? Jste spokojené? A neměli byste kdyžtak k dispozici foto "v akci" i s tím větším dítětem?

zajo79
25. jan 2012

@anka. pre mna to bola haraburda strasna. nikdy viac.

anka.
26. jan 2012

@zajo79 Fakt?! Mohla bys napsat něco víc...a jak velké dítě jsi na tom stupátku vozila?

zajo79
26. jan 2012

@anka. maly mal 2,5 roka .. ked na nom stal, tak mi zavadzal, zle sa s kocikom islo.

a moj prostredny syn je strasne zivy, cize ked s nim potrebujem niekam ist, tak jedine priputat do kocika..tak to aspon bolo, teraz je to uz lepsie. zoskakoval stale z toho, padal, ked som to chcela dat dole do kosika sa to nezmestilo no hruuuza.

garzonka
26. jan 2012

ahoj maminky, prosim , mam taku prosbu, paci sa mi velmi kocik BGB Bee (resp. Bee plus), tie ktore ho mate doma, ako vysoko od zeme je madlo ktorym sa kocik tlaci (v tej najnizsej polohe a aj najvyssej). A kolko poloh sa da vlastne nastavit? A este ak by sa dalo sirku sedacky v Bee a Bee plus. Vdaka!!!! 🙂

face
26. jan 2012

@anka. tak u nás naopak super 🙂 syn na tom jezdil ve třech letech každý den na cestě do školky a ze školky, když na něm nestál, tak drží board nahoře, mě nikdy nevadil a kolečko se jednoduše odcvakne, hodí se do košíku a je to 🙂

anka.
26. jan 2012

@face super, jsem ráda, že je i dobrá zkušenost...díky za odpověď, asi nám stejně nězbyde než to vyzkoušet osobně, ikdyž kdyby se objevily třeba jen negativní názory, asi bych váhala...

face
26. jan 2012

@anka. přesně tak, já taky dlouho váhala, zda ho koupit, musí se to prostě vyzkoušet, každé dítě je jiné. tak přeji, ať má u vás úspěch 🙂

anka.
26. jan 2012

@face díky 🙂 uvidíme, ale myslím, že by to mohlo být užitečný a fajn