Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

carculka
19. jan 2011

holky a jak je to tedy s barvickama-jsou pak i naky treba vzorovy korby?treba limit.edice?
a jaky je ten denim?
a jakou tu slun.strisku-normal.nebo celou?

triowax
20. jan 2011

a nebo sehnat nekde jezdeny podvozek, divala jsem se prodavaji se.
Ale pak uz to vyjde treba 5-6000. porad ale min nez cely kocarek dohromady.

sue250 dá se to polské bugaboo sehnat i u nás?

sue250
20. jan 2011

neviem ale cez www.nakupyvpolsku.sk ti ho kupia aj objednaju a skus aj www.dino.sklep.pl

triowax
20. jan 2011

asi skončíme u buzze.
jen mám strach,aby se do něj malá vlezla.

petrasafr
20. jan 2011

Holky, můžete mi prosím poradit? Myslíte si, že najdu na Černým Mostě Babypark, když vím, kde je Ikea? Není to někde blízko? Mám totiž cestu kolem Černýho Mostu na Mladou Boleslav a chtěla bych si malýho posadit do Bee+, abych zjistila, jak se mi tam vejde 🙂 a pak bych si kočárek už objednala. My máme sice Cameleona z Babyparku, ale vždycky jsme jezdili jen na Zličín a to je teď pro mě velká zajížďka. Doufám, že mě tam bude navigace honit po všech čertech ☹ 😀

terulilinka
21. jan 2011

@petrasafr Je to kousek nad ní, někde u Hornbachu myslím 🙂

evikevik1
21. jan 2011

Petrasafr. babypark na černým mostě je jako na druhé stranš než je ikea, až pojedete jakoby od centra, tak se držte v pravém pruhu, nepojedete až k nákupní zóně, je tam i cedule na babypark sjedete do prava a pak na takové téčko do leva, ale jsou tam cedule, tak nebojte..

lutsousek
23. jan 2011

Ahoj, budeme kupovat Cameleon a chci se zeptat, kdy (a jestli vůbec) jste pořizovaly i golfky??? Měla jsem takovej hloupej nápad koupit jen Bee+ s vložnou taškou a mít ho od narození, ale potřebujeme kočárek i do terénu, takže vyhrál Cameleon. 🙂 No a zajímalo by mě, když dáme tolik peněz za kočárek, kdy budeme asi kupovat ještě golfky. V našem případě ten Bee. Kamarádka mě straší, že golfky používala už od půl roku dítěte 😲 ... (ale měla obyč. hluboký kočárek).

misha82
24. jan 2011

Ahoj, prosím, používáte některá přebalovací tašku bugaboo na bee+? pokud ano, mohla byste přidat nějaké foto? nemůžu absolutně nikde najít obrázek, jak je taška v reálnu velká a jak by se tím pádem k beečku hodila. děkuji předem

leishmania
24. jan 2011

@lutsousek mam cameleona, tiez planujem kupovat bee+ a este neviem kedy presne, ono jedobre mat mensi kocik aj na cestovanie, do leta chcem kupit, v aprili planujeme letiet, s beeby to bolo lepsie, len to maly bude mat lrn 4 mesiace, neviem nakolko by to bolo vhodne...jak v tom v lahu je takemu babatku

emamamamu
25. jan 2011

ja mam konecne bee a je uplne uzasny🙂 a nerikam to proto, abych sama sebe presvedcila, ze fakt je)))

a kamaradka schani obchod v Ostrave, kde by si mohla Bugaboo chameleona osahat, nevite o nejakem? Nebo v Polsku?

barboramarek
25. jan 2011

ahojte dievcata viete mi niektora pofotit bugaboo bee + a pomerat ? bola by som velmi rada, dakujem 🙂

elfka11
25. jan 2011

Ahojky přidávám se ,koupili jsme pro malou Bugaboo bee,kombinace černá a růžová stříška a je úžasný už se těším na jaře až vyrazíme.Chtěla jsem se zeptat na nánožník ,ale neoriginál jestli jste některá pořizovala??

monlu
25. jan 2011

@zajo79 ahoj, spominala si, ze baby idu objednavat Bugaboo... mozem sa prosim ta spytat, na koho sa obratit v pripade, ze by som mala zaujem sa pridat? alebo uz je neskoro...? dakujem 🙂

zajo79
25. jan 2011

@monlu nooo...uz objednali. skus napisat duplicke. ci sa to da este doplnit.

monlu
25. jan 2011

@zajo79 dakujem.. skusim.. az teraz som si to vsimla, lebo som zacala aktivne hladat bee+

monlu
26. jan 2011

ahojte, ak by niektora objednavala z babycare.nl, rada sa pridam 😉

bebel
26. jan 2011

@leishmania ja som Bibke v podobnom veku kúpila bee+ na cestu do FR lietadlom, nakoniec som zobrala autosedačku s podvozkom quinny zapp, lebo sme mali dosť cestovať rôznymi autami. 😎
Ale v pohode sme absolvovali v pol roku dovču iba s bee+.

carculka
26. jan 2011

holky kde vyjde nejlevneji objednat bee plus?uz je rozhodnuto 😵 😵 😵

zajo79
26. jan 2011

@carculka babycare.nl

evikevik1
27. jan 2011

ahoj, jdu k Vám opět pro radu 🙂 už si připadám fakt blbě.. ale prosím Vás když chci na cameleona nandat pláštěnku, na hlubokou korbu, k čemu jsou na té pláštěnce, ty plastové (nevím jak to nazvat) delší tyčky s očkama (jakoby měli jít někam zaháknout) ale teda kam se mi nepodařilo zjistit ☹ když dám pláštěnku na hlubokou korbu, tak ten výřez není zrovna na ideálním místě.. ☹ prosím o radu moc moc děkuji

leishmania
27. jan 2011

@bebel takze by si kludne sla na 2-3tyzdne s bee-ckom so 4 mesacnym babom? tiez rozmyslam ze autosedacku tam dost vyuzijeme, ale kocik iste tiez... bee plus autosedacka bude asi unosnejsie brat ako cameleon s autoedackou

@evikevik1 este som plastenku nepouzivala, ale raz som ju skusala dat myslim na kocik, ale nepamatam zeby som mala daky problem s nou, az na to, ze to clovek nenatiahne velmi rychlo a zabera vela miesta...
http://strollersandprams.com/strollers/review-i...

evikevik1
27. jan 2011

@ leishmania moc díky, jsem opravdu trouba, jsem jí na kočárek dávala obráceně, no radši ani nepřiznávat, se tady teď častuji pěknými slovíčky ☹ děkuji

leishmania
27. jan 2011

@evikevik1 😀 stava sa, rozmyslala som ze ci nahodou nedavas naopak ked si pisala ze to okienko ti neesedi, tak som poslala obrazok, lebo sa mi nechcelo ist s tou plastenkou natahovat a skusat to 😅

klariks
27. jan 2011

Pláštěnka se dává tím černým dopředu, a ty plastové držáky se nandají na ty šroubky v korbičce, co jsou na boku. Nejlíp se dává pláštěnka v teple. Při změně teploty, když ji dávám až venku je to trochu boj, ale nakonec to jde 🙂

Holky, myslíte, že je slunečník off white moc nepraktický? Že se zašpiní? Máte některá zkušenost prosím.

Jo a Míši, měla jsem tašku Bugaboo a posílala jsem ji zpět...je asi docela praktická, ale špatně se dává na kočárek a nevypadá hezky. Koupila jsem nakonec Skip Hop a teď jsem ještě onjednala Pacapod, ale tu ještě nemám, tak nemůžu soudit.

evikevik1
27. jan 2011

@leishmania jsem opravdu blbec, vůbec mě nenapadlo, dát to jinak, já jí nandavala venku nečekaně, vůbec jsem to neměla vyzkoušené, a furt mi vrtalo hlavou k čemu jsou ty plasty.. no tak je mi to jasné, vcelku se stydím ☹
Klariks: také moc díky...
btw. mám tašku od bugaba tu látkovou ale takovou tu velkou, jak je dělají i kožené a jsem maximálně spokojená, vejde se mi tam toho dost..

barboramarek
28. jan 2011

dievcata mam jednu otazku, hlboka korba obsahuje co? tu latku, korytko, so suchym zipsom, doska a nejaky matrac? je to vsetko? dakujem jaj a da sa ten matrac ked neni nahradit akoze zavinovackou?

verisek
28. jan 2011

ahoj holky, taky planuju pořídit na léto bee plus, v Anglii jsem ho našla okolo 400 liber, nemáte zkušenosti s objednáním atd? moc děkuji

emmaelzer
28. jan 2011

Baby, ktore zijete v UK pozrite ten kocik na ebay, su tam vo velmi dobrej kondicii, ak vam nevadi, ze su uz pouzivane a dostanete ho za polovicnu cenu

bejby29
28. jan 2011

Ahojte kocky, ak sa chystate do Viedne a mate zaujem o Bugaboo Bee (starsie, nie Bee plus) tak maju teraz 50% vypredaje na vsetko, striesky 20 Eur a novy komplet Bee za 280 EUr..