Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

barboramarek
26. feb 2011

@barbora87 lodger je podla mna fajn ale na brutus zimu ked je vacsie dieta som dala prec, mala mala studene nohy 😲 alebo das cez nohy este deku donutra, islo len o topankovu cast 😉
jaj a ja som vala velky fusak kaiser 😉

barbora87
26. feb 2011

@barboramarek no ja mam emitex ten co sa predlzuje a chcem objednat aj ten bugaboo fusak a myslela som do toho ten lodger ked bude brutus zima...a kde si ho kupivala?

barboramarek
26. feb 2011

@barbora87 no tak to je potom v pohode 😎
ja som kupovala od tej baby co je asi priamo majitelka bambini, ona ho mala chvilku tak som ho mala za super cenu, ale mili su aj v enikibeniki alebo v kocikove. kde najdes lepsie podmienky 🙂
ale to bude super na zimu tie 2 dokopy 🙂

barbora87
26. feb 2011

@barboramarek ahaaa oky doky dakujem a za aku cenu si kupovala?no dufam ze bude drobcovi teplo 🙂)) lebo tato zima bola otras aj ked teda ja som si ju vychutnala ako tehula a mnw bolo stale teplo 🙂)) chodila som len v leginach 🙂))

barboramarek
26. feb 2011

@barbora87 no ja som to od nej kupila za 60 a predala za 65 😀
jasne ze bude teplo 😉 inac aj ja nosim celu zimu leginy, sme boli min. rok mesiac v tatrach na lieceni v januari, ma to adaptovalo na zimu 😀

barbora87
26. feb 2011

@barboramarek tak si urobila dobry kseft 🙂)) a aku farbu by si doporucila k bee khaki?

barbora87
26. feb 2011

@tyrra tak chcela by som zaciatkom bud tyzdna objednat...a mas mpznost prist do ba?

tyrra
26. feb 2011

@barbora87 ja nie, ale niekoho by som tym poverila.

barboramarek
26. feb 2011

@barbora87 ten novy tyrkysovy, inac ja mam syna maxima 😉 a modru striesku nechces? ta je nadherna
ja som mala ten bledy so zelenymi pasikmi

ellysa
26. feb 2011

@barboramarek ty si dávala fotky porovnanie cameleon a bee, som to pozerala cez telefón ale nešli mi otvoriť, boli strašne malinké,som sa tak tešila, že si ich doma pozriem a oni ich zmazali????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠
baby s tou letnou strieškou ste spokojné?

barboramarek
26. feb 2011

@ellysa dam ich este raz, chcela som len tie na porovnanie 🙂

barboramarek
26. feb 2011

@ellysa to nebola ich vina, ja som poprosila, ze dceru ked tak si chcem dat do albumu 😉

ellysa
26. feb 2011

@barboramarek vypadajú skoro rovnako veľké 😀 no super ja som si dnes do svojho objednala ED fusak, ten čierno-červený bodkovaný k červenej strieške

barboramarek
26. feb 2011

super 🙂 ono sirka je skoro rovnaka, opierka je dlhsia, pri cameleone ked spala tak mala hlavu uz v stieske 😀 a nohy su jasne ze kratsie ale uplne super 🙂 ta stieska by mohla byt dlhsia ale to uz by som asi chcela vela 😀

barbora87
26. feb 2011

@barboramarek na ten tyrkisovy som tiez pozerala 🙂)) alebo taky tmavosedy ten jednoduchy...musim este raz okuknut...hmm mne sa ta modra strieska nepaci :((( skoda ze neni tyrkysova...jeee tak mame obe maxikov 🙂))

barboramarek
26. feb 2011

som vedela ze jedno y bolo navyse 🙂 ked das khaki striesku tak daj vyraznejsi fusak 😉 mne sa ta modra velmi pacila, ale aj ta khaki len je tak menej vyrazna, preto ten tyrkis k tomu, ale to je moj vkus 😀 hej, to meno je super 😉

ellysa
26. feb 2011

@barbora87 čo žltá, alebo červená, dnes v leiner vo viedni bol so žltou strechou a krásny,len som si ho ani neochytala, mali ho vyložený vysoko a sa mi nechcelo otravovať predavača

mali tam aj ten ocean na čiernej konštrukcii cameleon, no ten je nádherný, úplne iný ako na obrázku, omnoho krajší, veselší

barbora87
26. feb 2011

@ellysa no pre mna su to moc divoke farby 🙂))aj kes nad tym cervenym som rozmyslala...ale zoberiem khaki a potom by som chcela tu limitovanu ediciu tu zelenkavu...
A v ktorom leineri si ho videla?ja idem v utorok na mariahilferstr

ellysa
26. feb 2011

@barbora87 presne tam a mali asi aj všetky striešky, tak si môžeš naživo okukať farby

leishmania
26. feb 2011

@barbora87 presne s tymi farbami som tak isto bola, tiez mam objednanu khaki, a chcela by som potom tu zelenkavu... fusak budes riesit uz teraz ci az na jesen?

barbora87
26. feb 2011

@ellysa jeee parada 🙂)) a kolko tam stoji?a ty kedy budes mat ten tvoj?a maju tam aj ine prislusenstvo pre bee+?

ellysa
26. feb 2011

@leishmania a ty budeš drobca voziť aj teraz, kupuješ aj tu cocoon vložku, som zvedavá,ale plánujem ho nechať aj pre druhé, ktoré budeme za chvíľu plánovať

ellysa
26. feb 2011

@barbora87 základ stojí 519 EUR a striešky nejak cez 40, takže skoro 570 EUR dokopy, mali tam ešte tašky, tie kožené, a nejaké cocoon vložky a fusaky,ale nie všetky farby a ešte slnečníky
ja by som ho mala mať nejak streda-štvrtok a v utorok by mal prísť aj elodie fusak

barbora87
26. feb 2011

@leishmania 🙂)) tak ma uplne chapes 🙂)) no nad tym fusakom stale uvazujem...ale rozmyslam ze este aj teraz sa mi hodi teda myslim...a od kedy ho chces pouzivat?Myslim bee

leishmania
26. feb 2011

@ellysa planujem zacat nosit az ked sa otepli na jar, sa bojim ze ho prefukne v beecku este je zima a je malinky, prvykrat ho pouzijem zaciatkom aprila ked pojdeme do IL tam bude uz teplucko, nad tou novorodeneckou vlozkou rozmyslam ale neviem ci sa mi moc oplati. zatial ho asi budem nosit v cameleone vo vanicke

ellysa
26. feb 2011

@leishmania no jasné, keď máš cameleon tak určite je to lepšie

barbora87
26. feb 2011

@ellysa juuuuj parada ja chcem vidiet na zivo tu cocoon vlozku bo uz teraz chcem drobca vozit...a maju bee len na objednavku?

leishmania
26. feb 2011

@barbora87 jak som pisala vyssie, na jar asi az, pripadne s autocedackou do obchodu aj skor, ale asi az ked sa otepli, preto rozmyslam nad fusakom, ale nejaky taky prechodny by sa asi aj na jar hodil, no ja neviem...este ale aj tak chcem pockat na bee nech uvidim tu khaki nazivo, a bugaboo fusak mam doma sand ale ten sa tam hodit nebude, a do bee chcem nejaky teplejsi kupit, ale to zas na jar nevyuzijem, a kupovat este hruby a a este aj tensi do bee hmmm nejak sa to hromadi 😀

barbora87
26. feb 2011

@leishmania a ty objednavas tie veci cez babycare?

leishmania
26. feb 2011

@barbora87 beecko s adaptermi mam z babycare, uz je na ceste