Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

didakuku
26. nov 2010

@bebel díky, jsou hezké

mareli
29. nov 2010
petrasafr
29. nov 2010

@mareli Nádherná boudička!!!

ellysa
1. dec 2010

nemate niekto na predaj zimné kolesá na cameleona?

petrasafr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
face
2. dec 2010

@petrasafr krásný látky 🙂 a jaká je cena boudičky, případně celého setu? Díky 😎 L.

evitamarko
2. dec 2010

@petrasafr
ahoj, sije ta tvoja kamartaka aj z inych latok? a vie usit aj na Bee+
ak ano, posli mi prosim Ta na nu kontakt...dakujem 🙂

petrasafr
2. dec 2010

@face Cena boudičky je podle ceny látky, kontakt ti dám do IP, klidně se jí zeptej, ochotně odpoví 😉

petrasafr
2. dec 2010

@evitamarko Z jiných látek samozřejmě klidně i ušije. Zatím ale pouze na Cameleona, protože toho mám já, tak šije na můj kočárek 😉 Ale na jaře plánujeme koupit Bee+, takže to bude šít i na Bee+. Protože ona nemá jakoby vzor, podle kterého by to nastřihla. Teď bude ší třeba na Bee, protože jedna maminka, která chce novou boudičku, jí půjčí tu originál, aby jí to podle toho ušila. Jinak kdyby náhodou, tak kontakt ti dám do IP.

evitamarko
2. dec 2010

@petrasafr
Dakujem 🙂 Ozvem sa teda na jar, ked si kupis Bee+ a dam si usit nejaku peknu na leto 🙂

mmacko
9. dec 2010

Baby, aky je rozdiel medzi bgb cam a tym Osann? Na obrazku to vyzera rovnako, ten Osann ma menej farieb, ale este aky rozdiel? Preco je taky rozdiel v cene? Len kvoli znacke? Ma niekto aj ten Osann? Dakujem

bebel
10. dec 2010

@mmacko
1.nedokúpiš k tomu zimné kolesá. (s tými malými ani po kašovitom snehu neprejdeš)
2.vyzerá, že ten osann má polohovateľnú opierku na nohy , keď je šporťák.
3. neviem, či je možnosť výmeny striešky(napr. za letnú a návlekov ako u BGB.
4. Konštrukcia je trochu iná ako u BGB, kde ten kĺb je súčasťou konštrukcie sedáku, takže sa dá dieťa v ňom posadiť a drží to samostatne, kde otáčaš dieťa v sedačke a môžeš si ho položiť.
Neviem ako sa to triafa na tie adaptéry a kĺby.
Napr. maxicosi cabrio sa mi ľahšie triafa/nasadí na BGB podvozok ako na quinny zapp.
5. má iný systém pláštenky...inak na BGB pláštenku neznášam, je obrovská a neskladná. Používam už inú.
6. otázka je, či majú aj sieťku proti hmyzu, či sedí držiak na nápoje, a aký je materiál poplstrovania.
Inak ten osann BEEBOP vyzerá veľmi dobre.... 🙂
Skús kúpiť a daj potom referencie 😵
Rozdiel v cene je v značke, Bugaboo vyvinul tento typ konštrukcie a celý systém riešenia.
Oni ho len po rokoch skopírovali 🙂

bebel
10. dec 2010

To máš ako s liekmi vo farmaceutickom priemysle.
Sú spoločnosti, ktoré majú vlastný výskum a vyrobia nové účinné liečivá. Majú tuším 5 rokov výsadné právo na trhu nový liek predávať za čo najvyššiu možnú cenu, aby sa mi pokryli náklady výskumu, testov a potom marketingu distribúcie a všetkého okolo.
Ale potom už neplatí ochrana značky a knov how...a rôzne iné spoločnosti potom môžu podľa ich receptu vyrábať generiká s rovnakou účinnou látkou vo veľkom za podstatne nižšie náklady a predávať za facku 😉

mmacko
10. dec 2010

@bebel dakujem za info. To akoze bgb nema polohovatelnu nozickovu cast? To je dost na nic. Ten osann beebop vyzera, ze sa nozky daju polohovat. Strieska mi je jedno, ci sa da vymenit, tie kolieska su fakt, to je minus, ze sa nedaju kupit velke ako na bgb. Sietka na hmyz, plastenka, to je jedno, to sa da kupit univerzalna. No uvidim, ja teraz uz nemozem kupovat kocik (mam uz 5 ty za 1,5 roka, muz uz je na nervy a s terajsim concordom som spokojna), toto pozeram pre kamosku,ta je este len na zaciatku tehu, tak sa rozkukavame, ale kedze z kazdej strany pocuvam chvaly na bgb, tak som na neho pozerala a dalsia kamoska ma namierila na tento osann. Ten osann vyzera, ze ma pristupnejsi kosik, ked je na konstrukcii vanicka. Tak uvidime

bebel
10. dec 2010

@mmacko nemá a je to podľa mňa úplne zbytočné.
Kolesá sú naozaj veľký problém.
A nič si z toho nerob - ja mám v súčasnosti 5 kočíkov naraz. 😝 (a môj manžel to už vôbec nerieši)
Úprimne ti poviem, že cameleon aj bee + podľa mňa zaberajú dosť veľa miesta v kufri auta aj po zložení.
Taký Quinny speedi sx bol do auta neporovnateľne skladnejší. 😎
Ja som majej tehu kamoške odporučila PP GT3 alebo SEED PLI.
Osobne sa mi v poslednej dobe veľmi pozdáva Mamas & pappas Mylo.

petrasafr
10. dec 2010

@bebel A jaké všechny kočárky máš? Máš jakoby všechny stejné typy nebo na každý terén něco jiného 😀 - třeba Cameleon, pak trojkolku do terénu, golfky atd? Já mám Cameleona a na jaře chci Bee+, ale manžel mi to rozmlouvá, že Cameleon je jako golfky ☹
Jinak při tom skládání do auta máš pravdu, že Cam zabere dost místa. My jsme se teda rozhodovali mezi Cameleonem a Mutsy Slider a Mutsy je v tomhle ještě horší!!! 😀

lodgermaniacka
10. dec 2010

@bebel jeeeej, super 😀 ja mam sice momentalne "len" 3, ale zato z každeho rošku niečo 🙂 bgb cameleon-super, PP GT3-uplne perfektny kočík-uplne ma dostal a PP pliko 🙂

zajo79
10. dec 2010

@petrasafr nenene, cameleon nieje ako golfky. 😉

zajo79
10. dec 2010

@lodgermaniacka ako sa s gt3 chodi po snehu? jogger elite si nepozerala? kolko ma malinky vlastne? neako ten cas leti, nestiham to sledovat. 😕

bebel
10. dec 2010

@petrasafr cameleona, bee+, croozer 737, 2x zapp(obyč a limitovanú edíciu vibskova), ale zapp xtra sedák budem mať čoskoro. 🙂

petrasafr
10. dec 2010

@bebel SUPER VÝBAVA 😀

ellysa
10. dec 2010

@bebel ja mám "len" dva kočíky, ale ešte si brúsim zúbky na xtra
@petrasafr cameleon teda nie sú golfky,hlavne by zabrali dosť veľa mista v aute

zajo79
10. dec 2010

a chudatko ja, len jeden 😀 plus senzz na reklamacii.

petrasafr
10. dec 2010

@ellysa My máme Cameleona a golfky taky Zappky, ty jsme kupovali kvůli dovolené a jezdíme s nima jen na nákup, ale právě místo Zapp bych chtěla na jaře Bee+. Manžel to bere podle koleček - Bee+ malá kolečka, Cameleon taky přední malá kolečka 😀 😀 😀

lodgermaniacka
10. dec 2010

@zajo79 gt3 je perfektna 😵 😵 ako jediny kočík by som ju nechcela, nakladať do auta hore dole si fakt neviem predstaviť, ale stoji doma a beham s nou tu po vonku, aj cez sneh-uplne vpohode 🙂 naozaj treba mať minimalne 2 kočíky 😉 ale ved ty to poznaš 😀
baby, aky je ten zapp xtra? tiež ho chcem na jar kupiť 😵

petrasafr
11. dec 2010

@bebel Můžu se zeptat, jakou používáš na Cameleona pláštěnku? Ta originál mě taky nebaví ☹

bebel
11. dec 2010
k.a.t.k.a.
11. dec 2010

@bebel ale aky vynalez 😅 super asi si to zadovazim, myslis ze to sedi aj na bee? sice mam aj buzz, tak ci tak by sa to zislo
inak nasla som o dost lacnejsie uz aj s postovnym, kto nakupuje cez ebay 😉
http://stores.ebay.com/StyleBy/Kids-Raincover-/...

tilly
11. dec 2010

@lodgermaniacka fakt je gt3 taka super?? ja by som to hned brala, len ma desi ta nereverzna sedacka.. maly ma este stale musi vidiet, inak vymysla...

lodgermaniacka
11. dec 2010

@tilly pre mna je momentalne gt3 lepšia ako bugaboo-na zimu, je väčší a pohodlnejší a pevny, naozaj je jedina nevyhoda že sa neotača sedačka, ale som z neho unesena, bugaboo je oproti nemu hrkalka, nič v zlom, ale na jar a leto je zaselepšie bgb..