Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lentila.g
7. máj 2011

@lucosko aj ja som to vcera spozorovala ze tie kolieska jemne kmitaju, ale nie je to az take ze by to narusalo velmi jazdu kocika (a ja budem behat s nim minimalne jedine cez prechod pre chodcov, lebo pri rychlej chodzi to nerobi),a ked mam maleho v nom tak to nerobia vobec, a to on ma len 6,5kg a pri cuvani je to ok

lucosko
7. máj 2011

@lentila.g dakujem. mne to robi najma pri cuvani... horsie je, ze ked sa mi maly rozbehne a ja budem xciet za nim dobehnut, tak budem musiet nexat kocik na mieste a bezat bez neho... lebo by sa asi rozpadol 🙂

duplicka
7. máj 2011

@lucosko 😉 😉 uz som pisala ip aj do bb+temy,ale preda aj sem. presne to som riesila, ked som podbehla na prechode, tak na zadnych, proste des,ale nakoneic sa to poriesilo,ak mate niektora tento problem staci napisat mail na service.nl@bugaboo.com so svojim vyrobnym cislom a kopiou faktury-staci odfotit 😉 a poslu vam lepiace kruzky, tym sa problem vyriesi 😉 😉 😉 😉
tusim elyse teraz posielali 😉

bebel
7. máj 2011

@improvizacia tie ich podložky poriadne nedržia, šmýkajú sa...lepšie sú bavlnené od Pinkie 😎
a načo preboha riešiš farby podložku vs fusak? však buď máš fusak alebo podložku, nie obe naraz. 😕
@wendy_ neviem, čo je podľa teba predražené, ja ceny pri takýchto prkotinách nejak nesledujem. 😅
Keď hľadám farbu, tak som rada, že ju kúpim a basta.

kessiee
7. máj 2011

@lucosko ahoj, mne to bee plus tiez robi uplne od novoti, ale len ked nie je zatazeny a iba vtedy, ked kocik taham za sebou, resp. ho otacam.. ale tiez mi z toho az zle zostalo, ked som ho konecne poskladala a potlacila prazdny vo vnutri a kolieska kmitali 😕 s malym to ale nerobi vobec, pri jazde vpred ani ked je prazdny, tak to zatial neriesim 😉
@improvizacia naco chces ladit podlozku s fusakom? nerozumiem 😅 a ty chces kupovat aj ten organizer bgb, nie? tam sa daju dat aj flase, tusim dokonca dve, tak drziak na pohar ani nie je treba 😎 tiez som ho chcela, ale po tom, co baby pisali, ze to zavadzia napr. pri prechadzani dverami a neda sa zlozit spolu s kocikom, tak ho nechcem. na stopro by som ho ja niekde stratila alebo odlomila 😀
a slnecna strecha k plusku je super, pred par dnami som ju skusala, dokonca aj malemu sa paci 😉 len som zvedava, ako dlho nam vydrzi ta sietka, lebo tu mi stale stahoval a hral sa s nou.. tu mohli lepsie domysliet.. po bokoch je tiez sietka, tak slniecko urcite trosku presvitat bude, ale nemyslim, ze by to malo vadit, ma to svoj ucel 😉 inak je krasna dlha, maly ma cca 90cm a ked si lahne a stiahnem strechu na najviac ako sa da, tak ho krasne zakryje az po nozky 😎

jessicax
7. máj 2011

@zajo79 ja mam ciernu, kupovala som ju davnejsie tiez na mmb.
Ciernu som nasla len tu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11280473&tab=7 a tu maju okkrem modrej aj sedu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5417734&tab=2

wendy_
7. máj 2011

@bebel V CR jsem nasla za 850 (cca 34 EUR) a dneska na Slovensku za 20EUR nebo na Amazone 25$. Docela rozdil podle mne. Jeste ze mame pribuzne na Slovensku 😀.

Jinak jsem dneska vyrazila s offwhite podlozkou a ihned spinava, tak holt budu casteji prat, ale jinak super.

lia
7. máj 2011

ahojte,

ja mam tiez off white striesku a neviem sa rozhodnut nad farbou podlozky ?myslite , ze cyklamenova sa bude hodit ? a nemate nejaky tip na pekne termoobaly?

lucosko
7. máj 2011

@improvizacia ta antracitova podlozka je velmi pekna, dnes som testovala, tiez som sa toho bala, ako to bude vyzerat s ciernou ci fialovou, ale je to ok.

lucosko
7. máj 2011

ahojte.
neviete do kolkych mesiacov/rokov sa dieta zmesti do tohto https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-... fusaku?

Taktiez sa chcem spytat, ci mate niekto vytestovane sedatko pre surodenca na BB+ https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Kleine+D...

alebo stupienok https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-...

dakujem.

improvizacia
7. máj 2011

@kessiee diky za infooo, tak tu striesku beriem a organizer tiez !

improvizacia
7. máj 2011

@bebel ani mi nehovor, ze sa tie podlozky smykaju, som si myslela, ze ked zoberiem original od nich, tak to bude najlepsie .... Jooooooj !!!!!

improvizacia
7. máj 2011

@lucosko ....vidim, ze zbieras podobne infosky ako ja (myslim ten fusak, tiez ma to zaujima) fuuu ta nasa objednavka bude asi velka 🙂)) (ja uz idem do podlozky, slnecnej clony, organizera a zvazujem ten fusak 🙂)

lucosko
8. máj 2011

@improvizacia ja urcite organizer, mozno fusak, este mozno striesku, ale rozmyslam aj ci si nedam usit nejaku peknu letnu...

face
8. máj 2011

@lucosko Ahoj lucosko, já mám ten stupínek, kupovala jsem ho asi před měsícem, synovi už budou tři, ale má ho rád a opravdu ho využijem a občas jsem za něj neskonale vděčná 😀 Rád si na něj naskočí, když jdem třeba z hřiště a je už unavený. Dokonce na něm vymyslel i pozici, že si na něm sedne 🙂 Takže za nás já mohu doporučit 😎

zajo79
8. máj 2011

ja uz stupienok mam..rozmyslam nad sedadlom... ale zas, za tu cenu mam riflovu strechu 😕 pripadne si necham na ten metallic silver potah. na to obcasne vyuzitie boardu, myslim ze sedadlo netreba. a ak pojdem niekam ze fakt na cely den, tak budeme brat maclaren este aj. a sama s detmi na cely den urcite sa neodvazim nikam, takze druha osoba bude mat na starosti maclaren.

ratocha
8. máj 2011

@zajo79 máš IP 😉

carculka
8. máj 2011

holky board se pouziva jen pro druhe dite a nebo i pro to co se vozi v kocare kdyz tam nechce treba jet...malou totiz bavi samy kraviny ze by ji to mohlo bavit a byla by hodna

zajo79
8. máj 2011

@carculka to je board pre druhe dieta. a teda...nedavala by som tam maleho z principu, bud nech sedi v kociku alebo nech ide pesi. nic medzitym. co ma co vymyslat. 😅

carculka
8. máj 2011

@zajo79 to je pravda 😀

improvizacia
9. máj 2011

baby bude mi tento fusak sedieť na nové bee plus? niekde som čítala, že nové bee plus má aj nový fusak ale iný ako tento som veru nenašla. Máte to niektorá doma?
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-...

lodgermaniacka
9. máj 2011

@improvizacia píšu tam, že sedi aj na bee 😉 aj ja som nad ním rozmyšlla, ale mam fusakov až až 😒

lodgermaniacka
9. máj 2011

maju tu k odberu aj off white striešku 😉 podla mna minuly týžden nebola, alebo som si nevšimla 😨
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/-Bee+Son...

brendda
9. máj 2011

@zajo79 a odkud????

zajo79
9. máj 2011

@brendda co odkial? 😅

wendy_
9. máj 2011

@improvizacia Pisou tam, ze to sedi do vsech kocarku od bugaboo a podle obrazku to vypada opravdu na ten univerzalni fusak. Ja ho mam v hnede barve a do kocarku krasne padne.

improvizacia
9. máj 2011

@wendy_
@lodgermaniacka
Diky za info o fusaku. Kedze o inom specialnom pre plusko nik nepocul, bude tento asi ok 🙂

improvizacia
9. máj 2011

Baby, tie co ste uz objednavali potrebovali ste kreditnu kartu, ci stacila kladicka? Diky

mici111
9. máj 2011

@improvizacia podla toho, ake podmienky platenia ma konkretny e-shop..

tara_
9. máj 2011

ahojte,
chcela by som sa vas spytat na vas nazor na sportovu cast cameleon. Je to jedina vec, ktora mi na tomto kociku prekaza. Neviem prekusnut, ze dieta tam v podstate stale sedi, nemoze sa vystriet a uz nehovorim o tom, ze by si lahlo na bok alebo brusko 😠 Zo skusenosti viem, ze aj dieta do 6 mesiacov nechce byt vo vanicke, lebo nic nevidi a do takehoto sportoveho kocika by este pred dovrsenim 6 mesiacov ist nemohlo 😖 Su kociky, kde ide sportova cast do lahu a dieta tam moze ist aj skor.
A este jedna vec: nie je sportova cas prilis mala?
Nemozem si pomoct, ale pride mi to strasne dizajnove na ukor pohodlia dietata ...
Dik za nazory 😝