Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

face
27. jún 2011

@lodgermaniacka to je fakt, jakmile poznala ten rozhled v Beečku, v hluboké už se jí líbit nebude 😝 tak já asi zítra zkusím nasadit sporťák na Cam., ale bude mi smutno 😢

lodgermaniacka
27. jún 2011

@face ja som bola šporťaku radšej, aj ked vanička bola super, ale zly pristup do košika..

face
27. jún 2011

@lodgermaniacka tak já dám zítra vědět, jak jsme dopadli 🙂

tanija133
27. jún 2011

@lodgermaniacka Tak, tak, v tych korytkach sa super sedi este pre take male deti .....Fakt je super ten kocik na sedenie, ako pises, v klasickych mi pada do stran...pre deti do 1. roka su korytka naj, teraz to uz chapem....Skoda ze si ho tak rychlo predala..... 😉 Chudaci nasi krpci,musia sediet v Pluskach , lebo ich mamicky sa tak rozhodli... 😉 V starom Bee celkom obsedel, nehovorim ze s radostou, ale dalo sa.....tak dufam ze to tak bude aj v Plusku.....ale on vseobecne nerad sedi v kocikoch, najlepsie je na rukach,alebo Manduca, ale ta sa tiez neda vzdy....... 😀 Inac som si vsimla, ze Plusko ma taky kolmy sed, stare Bee malo taky sikmejsi sed....teraz ani neviem co je lepsie..... 😉 Lebo ten moj krpec ma zase v pololahu hystericky zachvat.... 🙂 musi iba sediet....

bebel
28. jún 2011

@k.a.t.k.a. ak to kupuješ príamo z obchodu, tak ti tam pribalia faktúru a ešte ti to poistia na danú sumu.... 😎

tilly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lumimka
29. jún 2011

Ahojte, zvazujem kupu chameleona, alebo BEE+. Mala ma 8 mesiacov a chcem ju mat otocenu k sebe. Ako sa vam jazdilo s BEE+ v mestskej zime? Vyuzivali ste pri chamel. kolieska na zimu?

face
29. jún 2011

@lumimka Ahoj, my zimní kola nemáme, a ani je kupovat nebudu, u nás se dá zima zvládnout v pohodě i bez nich, bydlím v Praze. My jezdili se starým Bee i v zimě, ale měli jsme na střídačku i jiný větší kočár. Jinak v 8m bych Cam. už nekupovala, jedině ojetý a k tomu si koupit i Plusko 🙂

lumimka
29. jún 2011

nepoznate niekoho, kto predava camel., prip. planuje kupit bee+ cez babytrader..?

verinka100
29. jún 2011

Zienky, prosmim Vas, kde je predajna s kocikmi Bugaboo? Neviem nikde na nete najst, kde tieto kociky maju a potrebujem si nazivo obzriet Bee+. 😕

mici111
29. jún 2011

@verinka100 na SVK sa v kamennej predajni myslim nepredavaju nikde..myslim, ze vobec sa na SVK nepredavaju, lebo nikto zatial neziskal licenciu..jedna kocka ich predava, ale ona to myslim dovaza..nazivo ked ho chces vidiet, jedine sa s niekym dohodnut alebo na ulici ked stretnes, tak rychlo obzeraj 😀 😀 😀 😀
vacsina kociek co tu ma bgb bee, tak objednava z holandskych stranok..

verinka100
29. jún 2011

@mici111 Dakujem za odpoved 🙂 Myslis, ze ani vo Viedni, alebo niekde v Prahe, Brne nie je taka predajna? 😢

mici111
29. jún 2011

@verinka100 vo Viedni je urcite, ale to ti neviem povedat kde, v Brne mas Babypark, Praha tiez Babypark..ked si vygooglis, tak ti to urcite najde..ale na Slovensku nic..

megg
29. jún 2011

@verinka100 vo viedni ich mas v kazdom shopping centre a aj v kike ci v xxxlutzi za 516eur, maju tam aj doplnky od a po zet

tanija133
29. jún 2011

@verinka100 ja som bola skusat vo Viedni na Kartnerstrase 12, u Dohnala, je to taky detsky obchod....maju tam vystavene aj pluska aj cam.... http://www.dohnal.at/informationen/standorte.html alebo aj V SCS obchod Babyone http://www.babyone.at/is-bin/INTERSHOP.enfinity..., al ekupila som cez net....

pink31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
face
30. jún 2011

Tak hlásím, že máme přestavěno na sporťák 🙂 Malou jsem tam dala a měla úsměv od ucha k uchu 😀 Tak dnes vyzkoušíme venku, jsem zvědavá. Mám z toho rozporuplné pocity, že je na sporťák ještě malá, no ale když nám to vyšlo takhle na léto, tak je to asi nejlepší volba 🙂

verinka100
30. jún 2011

@mici111 @megg @tanija dakujem vam za rady, tak sa v pondelok s manzelom vypravime kuk do Viedne 🙂

zebricka23
30. jún 2011

@face mozes potom pridat foto????deti mame asi rovnako stare.....ale na sportak sa neviem odhodlat...v hlbokom ma mieste este kopu a nejako sa nestazuje.....

face
30. jún 2011

@zebricka23 večer dám foto, malá je v něm opravdu spokojená, nijak v něm neklouže. kdyby byla zima, určitě bych se ji snažila udržet v korbě déle, ale přijde mi, že v tom vedru je jí ve sporťáku lépe ... 🙂

lodgermaniacka
30. jún 2011

@face určite nie je mala na šporťak 😉 ja som nemala žiadne vyčitky a to išiel presne v 5.mes...vo vaničke plakal, tak ho predsa trapiť nebudem 😉

tanija133
30. jún 2011

@lodgermaniacka Uz sme mali vcera premieru, no co ti poviem dobrovolne nasilu 😉 ...musel krpec sediet, ale na jeho pomery tam vydrzal aj polhodinku bez reptania....potom uz len na striedacku, plusko, ruky, plusko, ruky....No a je pravda ze som ho trapila 2hodky po Auparku.... 😀 Obchody nema rad, nechapem preco..... 😀 😀 😀

lodgermaniacka
30. jún 2011

@tanija133 ako každy chlap 😀 musiš ho trenovať, my trenujeme pravidelne 😎 😝

tanija133
30. jún 2011

@lodgermaniacka a predpokladam ze si este stale nezvykol.... 😝

lodgermaniacka
30. jún 2011

@tanija133 jasne že nie 😎 kavičkovať sa pri nom už neda vôbec, naposledy som mala kavu v ruke v nay a on si tam chodil cez tie otvaracie dvierka, takže rychla kava a ihrisko

tanija133
30. jún 2011

@lodgermaniacka Jednine kava na ihrisku..... 😉 No ten moj je zatial este maly, este mi nevie ujst z kocika, ale ked to bude vediet, tak aj ja uz skoncim len na ihrisku.... 😉

face
30. jún 2011

@lodgermaniacka já vím, ale chtěla jsem Cam. hlavně kvůli té korbě 🙂 nicméně jsem i ze sporťáku nadšená, je super!!! 😀

face
30. jún 2011

@zebricka23 tak foto v lehu, malá sice neusnula, ale vypadala mooc spokojeně 🙂

face
30. jún 2011

jsem to nějak moc zmenšila, tak zkusím znovu 😝

face
30. jún 2011

@zebricka23 nevím, proč je to tak malé, kdyžtak mohu poslat více fotek na mail 🙂