Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

bebel
1. dec 2011

@kalista v Břeclavi teraz niekto predáva nové...pozri mmb 😎

@skeptik nejazdí sa s tým ako s bežnými kolesami, ale ja som vďaka nim vyliezla s kočíkom v Jasnej zdola až do chaty Koliesko cez kašovitý snehový svah Bielej púte a vôbec bez problémov cez všetky terény.

hanahana7
1. dec 2011

ano tie velke kolesa su len nutnost..cize jazdi sa s nimi dobre po snehu po piesku.inak ich vooobec nemusim 😉

elelel
1. dec 2011

baby, cez ktoru stranku sa da zohnat missoni na bee?Dakujem 🙂

leishmania
1. dec 2011

baby mate kontakt na tu pani co sije striiesky na bee?

canama
1. dec 2011

ahojte, neviete mi poradit, ci podlozka do bee+ pasuje aj do stareho bee? a este kde by sa dali kupit doplnky na stare bee, lebo mam pocit ze asi uz nikde, ani v bazare.... ☹

tanija133
1. dec 2011

@canama podlozka sedi.....A ake doplnky by si chcela? viem ze striesky maju tu https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-... , a fusaky sedia urcite....

canama
1. dec 2011

@tanija133 no tam je sice odfotena stara strieska, ale v popise sa pise ze sa jedna o striesku na nove bee. Vlastne uz sa ohliadam iba po strieske a slnecnej clone, kedze podlozka sedi. Ostatne doplnky sedia, takze co som z toho chcela uz mam.

canama
2. dec 2011

@leishmania Dakujem! 🙂

bebel
2. dec 2011

...tak a je doma 😉 😵 😝 😀
ružové poťahy mám najmenej rada...tie sa mi nechceli fotiť 😅

evitaa777
3. dec 2011

Maminky,prosim,pasuju potahy Cameleon na Froga?a mali ste niektora aj Cameleona aj Frog?chcela by som porovnat,ci je medzi nimi velky rozdiel ..dakujem

ivett
3. dec 2011

@evitaa777 Cameleon má polohovací rukojeť do výšky, jinak rozdíl mezi ním a Frogem není co se týče podvozku a konstrukce...Ta rukojeť od Froga je ale dobře napolohovaná, takže ani z vyšších lidí není třeba ji vysovuat ještě výš, takže v tom problém nevidím...
Co se potahů týče, na Froga sedí z Cameleona potahy na sporťák bez problému, jen na hlubokou verzi nedáš ten kryt hl. lůžka, protože ho Frog nemá na zip tak jak Cameleon, ale má jakoby klasický kryt, co přesahuje přes okrah té hl. korby, podle mě praktičtější, ale to je o úhlu pohledu, jinak boudičky pasují bez problému, konstrukce je na chlup stejná, takže to pasuje v pohodě...
Cameleon na rozdíl od Froga tuším nemá origoš nánožník, v tom je Frog lepší...
Já Froga měla a spokojenost maximální, jen kola jsem pořídila z Cameleona, líbil se mi víc ten vzorek 😀

evitaa777
3. dec 2011

@ivett dakujem..ja som mala Cameleona,tiez maximalna spokojnost,len teraz mame kociarik a uz nechcem vrazat do druheho tolko penazi,tak ma napadlo,ze by sme si zaobstarali Froga..len som nevedela,ci to nebude velky rozdiel od cameleona..

lodgermaniacka
4. dec 2011

baby, ak by ste niektora predavala striešku off white na bee+ napíšte mi IP, sestra ma zaujem, Ď.

petrasafr
7. dec 2011

Budu prodávat fusak Paul Frank barevný, musím se před stěhováním něčeho zbavit, mám toho opravdu moc 😀

domigb
7. dec 2011

Kočky pasuje slnečník z cameleona na staré bee? 🙂

luciabah
8. dec 2011

ahojte, mozem sa opytat kde sa da kupit madielko na bee. dakujem

petrasafr
8. dec 2011

@domigb Myslím si, že jo, u slunečníku jsou dva nástavce na uchycení, jeden na Cameleona a druhý na staré Bee.

mici111
8. dec 2011

@domigb teraz co sa predavaju slnecniky, tak su tam styri nastavce, cize pasuje aj na bee aj na chameleona..neviem ako je to so starymi slnecnikmi na chameleona..

domigb
8. dec 2011

@petrasafr
@mici111 baby chcela som to objednať z ebay,ale je tam v ponuke slnečník na cameleona a nadstavec tam vidím len jeden ☹

domigb
8. dec 2011

@luciabah to neviem ale originál k bee nie je..ale niekto používa madlo od chicco... 😉

luciabah
9. dec 2011

@domigb dakujem 😉

tanija133
9. dec 2011

@luciabah sedi tam madlo od Chicco Multivay http://www.bambini.sk/sk/1103/119/chicco-univer... ja , ho mam, je fajn, ale sedi iba ked mas babo od seba.... 😉

kilian
9. dec 2011

@luciabah @tanija133 no bohuzial uz to madlo nieje dostupne.skusala som objednat a z kazdeho obchodu mi stornovali objednavku. 😖 😖

tanija133
9. dec 2011

@kilian hm...skus sa spytat telefonicky v Best for baby v BA v Retre.... Ja som ho kupiila tam.....Alebo v Eniki na objednavku si mylsim ze by mali ti ho doniest..... 😒

kilian
9. dec 2011

@tanija133 v eniki som tiez skusala,jedine to retro nie.ale ked to neposielaju,tak je mi to nanic.tazko sa dostat do blavy... 🙄 🙄

mici111
9. dec 2011

@kilian ja som tam zrovna vcera bola, v retre v best4baby..keby som vedela, tak sa ti spytam..

kilian
9. dec 2011

@mici111 skoda 😖