Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

didakuku
20. dec 2011

@kilian
@face holky, moc díky za radu 😀 A na kolik otáček? 😉

bebel
20. dec 2011

@didakuku 800..v rámci fitness programu 😎

didakuku
20. dec 2011

@bebel tak jsem si myslela 😉 díky

asimon
20. dec 2011

Baby prosim vas este o radu...jedna baba z Ciech predava bee za 9500Kc, vo vybornom stave,ruzovu striesku a k tomu este jednu zltu...oplati sa? Resp.poradte este rozdiel medzi bee a bee plus...toto je len bee...alebo si mam radsej kupit novy...naozaj vam budem vdacna za radu...

ivett
20. dec 2011

@asimon hlavní rozdíl je ve stříšce, je jinak tvarovaná a pak je prý širší sedačka a jednodušší přestavba po/proti směru jízdy, podvozek je identický, jen kola jsou u bee+ designově jiná...
asi takhle, pokud bych kupovala golfky za +-10tisíc, asi bych šla už do nového modelu, tedy Bee+ a něco málo připlatila, za staré Bee bych už asi tolik peněz nedala...
staré Bee se dá určitě sehnat za lepší peníze než 9500 a nebo s lepší výbavou - fusakem navíc apod.

jakože pokud jsi ochotná dát prachy za nový, šla bych do nového...když ho budeš chtít prodat, prodáš, je po nich docela velká sháňka...

asimon
20. dec 2011

@ivett dakujem...ved prave...zda sa mi to dost...lebo este kc je v prepocte na € mozno aj 400 €...A to je dost za stary a radsej kupim novy bee +...

ivett
20. dec 2011

já bych určitě šla v takovém případě do nového...jako pokud bys chtěla kočár třeba jen do určité částky, a přes bys jít nechtěla, tak je ojetina super volba, ty BGB kočárky ani ojeté nejsou nijak špatné, jsou to fakt kvalitní kočárky, co vydrží, ale pokud ti nevadí dát tolik peněz za nový, tak bych šla rozhodně do nového 😉 a nebo ojetého, ale už do Bee+ 😉

lodgermaniacka
20. dec 2011

@asimon ja by som za stare bee 400 nedala ani omylom, na našom bazare bolo za 280 aj za 250 som videla a ked kupiš uplne nove bee+ za 500, a jazdene bee+ boli nedavno na bazare za 380 asi 3 kusy 😉 😉 😉 baby skušaju, ale neznamena že predaju

asimon
20. dec 2011

@lodgermaniacka
@ivett uz som sa rozhodla...cez tu stranku si v Nemecku objednam ten bee + na svagrinu,ktora tam zije a vo februari tam chceme ist a zoberieme si ho...este domysliet farbu...je fajn,ze je v akcii za 500€...co k nemu este potrebujem..do leta slnecnik,vsak...asi dziak na flasu...a to farebne vnutro je nutne...resp.na co sluzi...vsak na jar vyuzijem moj lodger a cez leto netreba nic...uz sa nan tesim... 😉

lodgermaniacka
20. dec 2011

@asimon cez aku stranku? hod link 😉 ak myslíš my-babyshop, tak nad 400 eur maš poštovne zdarma na sk, aspon to tak bolo 🙂

asimon
20. dec 2011

@lodgermaniacka vsak cez tu babytrader.eu,ty si mi ju sem hodila...maju ich tam teraz v akcii a kedze neviem po nemecky...neviem zistit ake je postovne na SK...a este maju tam k tomu bee plus aj fusaky...jeden za 80€ a druhy za 98€ a neviem aky je v nich rozdiel...

mici111
20. dec 2011

@asimon na babytrader.eu maju sice bee v akcii ale je tam pisane, ze momentalne nemaju na sklade..

asimon
20. dec 2011

@mici111 to som si vsimla...ale hadam ho budu mat este...nie ze je v akcii a nie je...a ked bude,nebude v akcii... 😉

tanija133
20. dec 2011

@asimon ze 400 E za stare Bee???? to je zleeeee.... 😉 To nekupuj v ziadnom pripade, maximlane 300 by som dala, aj to je vela....ale poviem ti moju skusenost....na jar som si kupila stare Bee , vo velmi dobrom stave, a za 2 tyzdne uz som chcela to nove Bee plus...tak starae som hned predala a kupila nove Bee plus....A uz som bola spokojna....To stare bolo velmi uzucke, nove je priestrannejsie,a aj otacanie sedacky ide na novom ovela jednoduchsie.....Kup si radsej nove, aj ked nic proti starym. 😉 Co sa tyka objednavania to, ja neviem, ale slnecnik ja napr, nepouzivam, maly mi to vzdy ide strhnut, skor baby pouzivaju tie letne strieborne striesky , podlozku tiez ani nepotrebujes velmi, a drziak na flasku sa ti zide...... 😉

lodgermaniacka
21. dec 2011

@asimon objednaj cez babycare, odtial som objednavala niekolko krat a vždy vpohode 😉 tam je ešte nižšia cena 🙂 a už 10 eur hore dole, či ti pride do DE alebo na sk..

lodgermaniacka
21. dec 2011

@asimon a tu maš čistu cenu už aj s poštovnym, ak by ti nevadila farba
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-...

ivett
21. dec 2011
https://www.youtube.com/watch?v=y4N2iX_QeSA

tady porovnání starého Bee a Bee+ 😉

ivett
21. dec 2011

tak zrovna tu barevnou kombinaci, co tu dává odkaz lodgermaniacka prodává nějaká paní na MMB za 11000 😉

asimon
21. dec 2011

@lodgermaniacka praveze nie...postovne je az skoro 50 €...ta kombinacia je fajn...tam nie je postovne?
A to vnutro je na nom take alebo je zaklad cierny?

mici111
21. dec 2011

@lodgermaniacka
@asimon baby, ale tam pisu, ze bez strechy 😕 cize este treba priratat strechu..
inak, ja predavam bee, aj ked som dala cenu aku som dala, ale to preto, ze nie som stotoznena s jeho predajom 😀 😀 😀 😀 xi, ked ho budem chciet naozaj predat, pojdem urcite s cenou dole 😀 ale ak by ho niekto naaaahoodou chcel kupit 😀

mici111
21. dec 2011

@asimon to vnutro je "sand"...celkom pekne s off white strieskou 🙂aj ked ja som skor za ciernu sedacku..

asimon
21. dec 2011

@lodgermaniacka aha,vsak tam si pisala,ze nad 400 nie je postovne.... https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-... a tento je z aj s tym fusakom...alebo nie?

mici111
21. dec 2011

@lodgermaniacka
@asimon a dalsia vec, pisu tam, ze doprava zadarmo v ramci nemecka..dalsie podmienky som nestudovala..len co je rovno na tej stranke, co si dala link..

mici111
21. dec 2011

@asimon konkretne tento ruzovy, to nie je fusak, to je vlozka pre novorodenca..a nie, cena nie je aj s tym.. 🙂 to mas cenu len cisto na kocik plus ruzova strecha, kos a plastenka..

asimon
21. dec 2011

@mici111 dakujem za preklad...ani som netusila,ze je tak narocne kupit kocik...uz tri dni ho riesim a stale nic...

asimon
21. dec 2011

Asi poprosim svagrinu v Nemecku..bud nech mi ho popozera v kamennych obchodoch...alebo na nete a objedna k nim a vo februari si ho zoberiem...aj tak ho potrebujem az na jar...

mici111
21. dec 2011

@asimon
http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-pink-p-2434....
posta ta vyjde na SK normalne obycajnou postou 24,04 alebo kurierom 50,75 eur 😉
ja som svoje objednavala odtial..

asimon
21. dec 2011

@mici111 tento konkretne by som brala...tam je aj strieska v cene? Takze mas s touto strankou dobru skusenost? To je nl...holandsko,nie?

lodgermaniacka
21. dec 2011

@asimon na babycare maš vždy v cene aj striešku, a obyčajne poštovne 24 eur je super, vždy davam to najlacnejšie, načo zbytočne preplacať a nemusíš čakať do februara kym pôjdete doDE, kočík ťa teda vychadza aj s poštovným 500 eur, maš ho uplne novy a vyberieš si striešku aka sa ti pači, neskôr si cez bazar môžeš dokupiť používane 😉 😉 😉

lodgermaniacka
21. dec 2011

@asimon nie je naročne kupiť ho 🙂 cez babycare maš všetko v cene a najlepšiu cenu, stačí vybrať farbu a zaplatiť