Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hanahana7
13. jan 2012

@elelel dakujem moc za radu.

hanahana7
13. jan 2012

@lodgermaniacka to mi je jedno. Vsak tu potom mozem uz aj z CR objednat. Hlavne mi ide o kocik. Objednavame 2 baby spolu. Ale jasne dakujem tez za radu. Pisem z mobilu uspavam malu

lentila.g
13. jan 2012

@lodgermaniacka neviem o čiernej podlozke,len som zhliadla niekde že su nové,su na nich aj take gumicky a su užšie v tom sede

elelel
13. jan 2012

@lentila.g no a tie su strasne zle, do bee vobec pekne nesedia 😒

lodgermaniacka
13. jan 2012

@hanahana7 kolko vas vychadza kočík aj s poštovnym a zlavou?

hanahana7
13. jan 2012

@lodgermaniacka 479 kocik minus 5% a doprava je 50e(normalna nerychla) nemam to presne vyratane lebo rano to objednam.dopravu si dame na polovicu.

lentila.g
13. jan 2012

@elelel vážne?a to som myslela že vylepsili 😒

lodgermaniacka
13. jan 2012

@hanahana7 jasneee, mne sa to nechcelo počítať 😎 myslela som že to maš zratane 😀 tak cca 480 aj s dopravou 😉

lodgermaniacka
13. jan 2012

@lentila.g pozerala som, tak už je v tých novinkach aj čierna podložka, to je super, no ale ked vraj nesedia 😒 😒 😒
@elelel skušala si? či ma nejaka kamoška?

lentila.g
13. jan 2012

@lodgermaniacka mna tie podlozky nelakali ked som ich videla naživo,prišli mi take umelé,ale pinkie su po oprati hruza,akurát jedna taká komiksova čo mám je fajn,ale zasa vidím aj origoš že majú v kociaroch,tak hádam by ich deťom nedávali len kvôli dizajnu. a maly si uz zvykol na bee? Lebo náš ho zbožnuje 😵

elelel
13. jan 2012

@lodgermaniacka ja som si ju objednala z babycaru a potom som im pisala, ze je zla a ze chcem tu, ktora je na fotke a ona, ze tie uz nema...hlavne, ze na stranke bol uplne iny tvar odfoteny 😖 vlastne ju mam stale doma, takze keby mal niekto zaujem...je vo farbe sand

elelel
13. jan 2012

@lodgermaniacka tu su na porovnanie...ale nehovorim, mozno ich niekde este maju, treba si to overit ak niekto chce...

ivett
14. jan 2012

ahoj holky, mám dotaz ohledně pláštěnek na BGB Bee a Bee+, jsou stejné? resp. sedí pláštěnka z Bee+ na staré Bee a naopak? Díky...

lodgermaniacka
14. jan 2012

@elelel no važne ta "staršia" vyzerala lepšie 😒 😒 😒 😒 a mali ti to na svoje naklady zobrat a vratiť peniaze, ked nesedela fotka 😠 keby si mala čiernu, alebo off white, aj by som ťa jej zbavila 😎 😝

face
14. jan 2012

Holky, kdyby měl někdo zájem o potahy metallic silver, tak prodávám. Jsou nádherné, jako nové, používané měsíc, potah na sportovní sedačku je nový. Ale prodávám už kočárek, tak je neužiju. 🙂

brendda
14. jan 2012

@face ahoj!Můžeš hodit nejake foto??Kolik za to chceš?Díky M.

zajo79
14. jan 2012

@lodgermaniacka naco by predavali podlozky ak by nesedeli? To nechapem... V com nesedia?

lodgermaniacka
14. jan 2012

@zajo79 neviem..asi len nesedi tak pekne, ale zase tam dali gumičky aby neodstavala, tie predchadzajuce asi odtrčali..

elelel
14. jan 2012

@zajo79 no akoze mozes si ju tam dat ale vyzera to hrozne...horna cast je sirsia ako opierka kocika a dolna je zas uzka cize ti spod toho vidno po oboch stranach original cierny sedak, no uplne zlee, mam to odskusane a mam aj ten dobry tvar v sivej farbe, takze viem porovnat...ten novy tvar sedi moznoze dobre do chameleona a donkey

hanahana7
14. jan 2012

baby prosiiim este o radu...fusaky su vsetky rovnake? neni to ze jak s tymi podlozkami? pisem1rukou,malu drzim.lebo ze ci mozem z babycare objednat si...cena 109 cca..je to novy?

face
14. jan 2012

@brendda posílám foto na sporťáku 🙂

hanahana7
14. jan 2012

a dakujem

lentila.g
14. jan 2012

@hanahana7 ono tie starsie nesedia pekne ako tie nove, neviem ake maju na babycare, ale tieto nove pisu ze sedia do bee, cam, a don.

lentila.g
14. jan 2012

@hanahana7 podla toho co pisu tak by sa malo jednat o tie novsie modely ( ja som s nim max spokojna) 🙂

ivett
14. jan 2012

holky prosím, můžete mi odpovědět? sedí pláštěnka z bee+ na staré bee? díky

brendda
15. jan 2012

@face no jo no,vypada to super.Elegance,žádná divocarna 😉

bebel
15. jan 2012

Čaute baby, fyi bugaboo donkey je vystavený v predajni Peg perégo v Auparku 😉
Mňa však neočaril, rozhodla som sa ešte dokúpiť si súrodenecký babyjogger city select.

lentila.g
16. jan 2012

@bebel zazrela som ho tam aj ja a srdce mi teda nepodskocilo že by som ho musela mat,ja som zvedava či tam budú mavat aj novinky(poťahy) aj na bee+

home1
16. jan 2012

@hanahana7 ahoj a aj dalšíe čo mate bgb bee-poradite mi?chcela by som beečko ale potrebovala by som pár vecí si uistiť....aku dlžku ma ta časť v bee??moja dcerka ma 72cm-ked by tam sedela/ležala netrčali by jej už nožičky von s kočíka? ta podložka na nožičky ma kolko cm? sedačka sa da otačať,však? neviem ale neda sa nahodou da chrbtova časť posuvať vyššie/nižšie? možno píšem ako madar,ale snad ste ma pochopili 😅 😀 chcela by som tu cyklamenovu striešku (moja najoblubenejšia farba 😵 ) a kde ste kupovali bee??da sa aj tu na SK niekde popozerať?

deyana
16. jan 2012

holky, kdo vozíte v zimě v korbičce cameleona, nepřijde vám to takový fórový? jako že to je takový nic, že to profoukne? když srovnám s ostatníma korbičkama, tak nevím nevím, jen takový kousek látky.. a ty stříšky, co v dešti? to je hned promočený, nebo ne? Jsem nad tím teď tak zapřemýšlela, že se prostě musím zeptat 😀