Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kkristin
19. jan 2012

@andrea999 dakujem veľmi pekne 😉

hanahana7
20. jan 2012

@napredaj si mi pisala/l IP , ale tak sorry, nebudem si objednavat s niekym koho ani nepoznam a navyse si da nick ze napredaj 😕
ze NO IDENTITY

v dnesnej dobe podvodov...

napredaj
20. jan 2012

@hanahana7 v prvom rade dakujem za odpoved, i ked nechapem za reakciu 😕 Ved som sa len pytala, ved tu je normalne, ze sa maminky spoja a objednaju naraz. Ked uz ide o to pozriem si moje hodnotenia a spravim si usudok o osobe,ale to je jedno uz sa mi ozvali ine maminky 😉
Tak vdaka za ochotu !

lodgermaniacka
20. jan 2012

@napredaj pošlem ti do IP kontakt na jednu maminu, ak si nahodou neni dohodnuta s nou 😉 😉 😉 a maš pravdu, taketo objednavky su uplne bežne, treba si len overiť toho, komu posielaš peniažky 🙂 držím palce

napredaj
20. jan 2012

@lodgermaniacka velmi ti dakujem 😉 😉 😉 Ano je to ona, a uz sa na tom pracuje 😀
Ved to,ze je to tu uplne bezne,ale no uz sa radsej nevyjadrujem...... 😅

lodgermaniacka
20. jan 2012

baby ak by ste mali zaujem, že kupujete pre male babo bee+ v pre deti som videla tieto cocoon vložky za 40 eur asi v 4-5 farbach 😉 😉 😉 😉 super cena a uplne nove, zlacnene z 99 eur
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/itsj/fus...

bebel
20. jan 2012

@napredaj nie je to úplne bežné, neber to ako samozrejmosť. 😝 😠 Je to láskavosť, pretože ty sa zrejme nebudeš vybavovať s celkovou platbou, prevzatím všetkých objednaných vecí od kuriéra, ich skladovaním a následnou distribúciou. Je to dosť zodpovednosť, pri vyšších sumách. 😎

lodgermaniacka
20. jan 2012

@bebel ja som myslela ako samozrejmosť to, že sa baby medzi sebou dohodnu a jedna z nich to objedna 😉 ja som to robila niekolko krat a maš pravdu, je to zodpovednosť, mala som s tým kopec roboty a oštaru a vlastne zadarmo, ja osobne by som už do toho nešla, ale ked som chcela kočík zaťala som zuby 😎

napredaj
20. jan 2012

@bebel neberiem to ako samozrejmost,tiez som uz objednavala camel. bola to zodpovednost,ale isla som do toho.Ja som sa len pytala, ci sa niekto nechysta objednavat,al.sa neprida to je take strasne ci co?? 😕

bebel
20. jan 2012

@lodgermaniacka presne to som myslela a veľmi dobre vieš aké je to vybavovať sa potom s xy mamičkami, ak ich nepoznáš dobre osobne 😉 a prípadne sa niečo v objednávke pohnojí...lebo zhulení Holanďania si nedali záležať s kontrolou . Je to o dôvere a rozumiem, čo tým @hanahana7 chcela povedať.

Kamoška objednávala a platila ED fusaky a mrzelo ma, že potom mala naťahovačky okolo toho, celé sa to muselo stornovať, lebo zase Angličania začali vymýšľať s absurdnými podmienkami a objednávala potom z inej stránky na novo a čakala na vrátenie platby z toho 1. obchodu. A to sme boli iba 2.
Takže tieto hromadné nákupy sú vždy trochu rizikové z toho dôvodu, čo sa môže vyskytnúť a požierajú čas a nervy.

brendda
20. jan 2012

Babuleny čau!Bebel prosím té,kdyz tu jsi 😀 jedu na hory,ještě jsem nemenila ty kolečka na zimaky,neni to žádná veda,ne?Jen nacvaknu a jedu?Abych v den odjezdu nezjistila,ze mám problem 😀

zajo79
20. jan 2012

@napredaj on veru..bezne to nieje... absolutne vystihla @bebel a @lodgermaniacka ...a viac k tomu nemam co povedat.

15% zlavu babycare uz zrusili, takze uz mi pride, ze cele to spajanie objednavok prestava mat vyznam. kvoli par €... dopravu si aj tak zaplatit musis.

este z my-babyshopu sa to oplati, lebo tam je nad 400€ doprava zdarma, i ked beecka su tam drahsie ako z holandska.

a holandania to maju totalne u ...., mam pocit ze nekontroluju vobec co posielaju...pripadne len tak zbezne..

😠

lodgermaniacka
20. jan 2012

@bebel ano, to je pravda, pri poslednej objednavke maclarenov z babycare som povedala že dosť, lebo jedna si doobjednala až po zaplatení celej objednavky ešte jeden kus, ktorý neprišiel naraz s našou, potom mi vypisovala, že prečo sa prave jej neušiel, prevolala som s nou do rakuska 50 eur 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a nakoniec prišiel po týždni, bola to jej chyba a moja blbosť a prišla som ešte o peniaze, mohla som si kupiť kočík na slovensku a stal by ma menej a ešte som musela z vlastných penazi babam prefocovať faktury, lebo každa poslala presne 😅 😅 😅 😅

bebel
20. jan 2012

@brendda hej, vieš , že je tam biela poistka na odaretovanie...potom sú natáčacie, ale cez hlboký sneh odporúčam mať zaaretované 😉
Možno skontroluj ako sú dofúkané...

lodgermaniacka
20. jan 2012

ono važne nestojí za to ušetriť 20 eur, nie je to taky velky rozdiel a aspon ma každy svoju vlastnu ORIGINAL fakturu a nie kopiu

lodgermaniacka
20. jan 2012

tato krasna letna limitka vychadza 515, pošta je zdarma a mate to s doručenim domov 😉 😉 😉
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-...

bebel
20. jan 2012

@brendda a uži si dovču 😉

zajo79
20. jan 2012

@lodgermaniacka a vzdy ked nieco, tak chcu byt v kontakte len s tym kto to objednaval.. a s toho isteho mailu ako isla objednavka.ze aka "radost" 😝

lentila.g
20. jan 2012

@lodgermaniacka a to v tom novom Predeti?a nie je rozdiel v tych starsich a najnovsich typoch?lebo som myslela ze tieto novsie su akoby pevnejsie
@zajo79 na babyterader sa oplati cenovo, ale ked si pripocita clovek postovne a to ich spomalene jednanie a natahovanie sa tak radsej s my babyshop, a mam to doma kebyze niet slov.kurierov v utorok poslem objednavku a piatok je to doma, a ich jednanie a rychla ochota nema chybu, ja som spravila chybu naposledy pri objednavani, bez problemov po zaplateni som stornovala, spravila novu objednavku a ked mi slov.posta nedorucila balik a pisala som im do nemecka tak povedali ze na ich naklady ked sa to vrati k nim to poslu opat mi spat, hoci ich chyba to nebola.. ich pristup si myslim ze im zabezpecuje 1/2 zakaznikov urcite🙂 🙂 🙂

pink31
20. jan 2012

@lodgermaniacka ale bez striesky 😉

face
20. jan 2012

@lodgermaniacka bohužel ta cena je ale bez stříšky 😒 jinak jsem o něm taky uvažovala 🙂

face
20. jan 2012

@pink31 telepatie 😎

zajo79
20. jan 2012

@lentila.g ano viem, preto chcem z my-babyshop.de uz len objednavat..cenovo ma to vyjde rovnako. len musim este chvilku pockat... 😅

brendda
20. jan 2012

@bebel díky!Nevim nic 😀 jsem Bugaboo začátečník.Jeste jsem to nemela v ruce,jsou zabalené v krabici ve skříni.U nás je sice taky dost sněhu,ale upraveny,takže jsem zatím jezdila v pohode s temi malými🙂

lodgermaniacka
20. jan 2012

@face
@pink31 ahaaa, no tak sa ospravedlnujem, netušila som 😅 😅 😅 😅

lodgermaniacka
20. jan 2012

@lentila.g ja sa v cocoon nevyznam, nikdy som to nemala, len píšem že za super ceny dopredavaju 🙂

bebel
20. jan 2012

@brendda nie celkom, toto je maximum vytočenia kolesa, neotáča sa o 360 stupňov

lodgermaniacka
20. jan 2012

@lentila.g objednavala si niečo cez my-babyshop? ja ano a tiež som bola spokojna s dodaním, tuším 2x som od nich brala ak nie viac

pink31
20. jan 2012

@lodgermaniacka pisala som @kilian 🙂 dakujem za tip

lodgermaniacka
20. jan 2012

@pink31 😉 😉 😉 😉 cmuk