Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

brendda
20. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a děkuju,je krásný,ale zda se mi dráhy.To uz si fakt raději přidám a koupím si novy...

e.l.i.e.n.k.a
20. jan 2012

@brendda iba keby zlavila..lebo aj ja poskulujem po bee+ na leto..stokke, co som kupila v cechach, som predala lepsie, ako kupila 🙂 u vas su lepsie ceny..

janocka
20. jan 2012

@hanahana7 vcera som sa v AuParku pytala ci maju aj Bee +, povedali, ze nie..... a na moju otazku ci ho budu niekedy mat, povedali, ze urcite ano ale ze nevedia ci za tyzden alebo za mesiac 😅 Tak ako sa teraz ma v tom clovek vyznat

hanahana7
20. jan 2012

@janocka asi ked som ich presviedcala aky je to cool kocik! 😀 jasne uz su asi zdrzanlivi 🙂) uz maju dvierka otvorene 😉

lentila.g
20. jan 2012

@hanahana7 ja som bola totálne sklamana z prístupu,a to nehovorím že bol tam pár vyberať kocik,a nemal predstavu ale aký,chceli si nechať poradiť a ked počul môj muž(čo absolútne nerad rieši kocik)ako sa správajú tak zhnusene odišiel,hoci sa ho to ani netykalo ale ten spôsob sa nedal prehliadnut a prepocuť ani pri obsluhe druhých. A na otázku či majú a ukážu mi tie zimné kolesa ukázali mi ich na internete,čo uz napozerané som dávno mala.
Opäť si myslím že Bugaboo bude sklamané,že hoci dopyt na Sr je asi veliky,ale objednávky smerujú do iných štátov.

@hanahana7

lia
20. jan 2012

ahojte,
ako sa vola prosim vas ta taska pre babatko od narodenia na bee +? neviete niekto pribliznu sumu alebo nepredava niekto?dakujem za odpoved
@e.l.i.e.n.k.a ahoj eli,ty uz nemas stokac? co mas teraz? 🙂

pink31
20. jan 2012

@lia dnes: lodgermaniacka baby ak by ste mali zaujem, že kupujete pre male babo bee+ v pre deti som videla tieto cocoon vložky za 40 eur asi v 4-5 farbach super cena a uplne nove, zlacnene z 99 eur
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/itsj/fus...

kilian
20. jan 2012

@lia cocoon 😉

lodgermaniacka
20. jan 2012

@lia maju v pre deti aj off white myslím 😉 😵 😵 😵

lia
20. jan 2012

@lodgermaniacka
@kilian jeejj dakujem,idem sa tam asi pozriet a nebude malemu v tom lete teplo?to je miesto vanicky?da sa to odopnut?neviete?

napredaj
20. jan 2012

Babule a nemal by niekto zaujem o uplne novy nanoznik na bugaboo cam.?

bebel
20. jan 2012

@lentila.g mne sa náhodou chlapci v predajni venovali a to som ich tam celkom slušne nacvičovala s donkey, aby mi ho dali dole a kompletne predviedli skladanie a rozkladanie. Otázky som nemala, len koľko cm má v šírke a ochotne vytasili meter a odmerali.
A súhlasili so mnou, že do tej mini sedačky by som moju veľkačku v bunde a fusaku veru už nenarvala. 😝 😅
Pre nich je to úplne iný kočík, ako doteraz predávali a sú to chlapi tak nemôžeš očakávať, že budú prudko informovaní a žhaví kočíkovať novinky 😉

lentila.g
20. jan 2012

@bebel no mna zarazilo aj to že majú ale v sklade,že či ich budem brat,hovorím áno,tak nech ich vyplatime zatiaľ ich donesie,a čo keby bol na nich otrhnuty ventil alebo tak.ako predpokladám že to mohlo byt spôsobené že muz sa ich pýtal na duše,a že či neexistujú nafukovacie plynom(ako majú nové cam.tie zadné) a že ako to ma fukať( muz myslel či to nema dáme špeciálne crievko ako napr.na lopty...)Ale celkovo študovali sme aj Don.a ani nemal záujem sa nás spýtať či by sme ho chceli predviesť.
No a tie sedačky su fakt že úzke,mali vymyslieť radšej asi taký za sebou ako BabyJ.C.S.

bebel
20. jan 2012

@lentila.g 😀 easy...pumpička je rovnaká ako na bike..teda ten ventil.
Co sa týka rozbaľovania krabíc, tak ani v Babyparku mi ich neodkontrolovali a neotvárali krabicu, či sú v poriadku. A bohužiaľ nevidela som nikde tieto snehové naplnené gélom ako sú zadné v came. Aj keď niekto tu tvrdil, že pre US trh sa dodávajú.
Tiež ma zarazilo, prečo na donkey sú zadné nafukovačky.....

e.l.i.e.n.k.a
20. jan 2012

@lia ahoj 🙂 mam stokke, len teraz mam novy model, ale na leto chcem bee+ 😉 maly bude mat uz 1,5 rocika, tak snad vydrzi aj v beecku 😉 v stokke je hrozne spokojny a ja ho mam stale po ruke 😀 je to tazke rozhodovanie, viem, ako mi "sibalo" ked som sa rozhodovala, ci si necham tvoj biely a nadherny winter kit alebo necham cerveny, ktory mi poslali z babymarketu..ja by som mala pri druhom mimi dva kociky, bgb cameleon a stokke 😉

lia
20. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a nechala si si ten cerveny?ten je nadherny 😉
ja teraz spekulujem,videla som ten off white cameleon,velmi sa mi paci
jedine ,co mi na nom nevyhovuje,ze je tak nizko,ale ta farba je uzasna,skoda,ze stokke nema taku ☹

e.l.i.e.n.k.a
20. jan 2012

@lia hej teraz mam cerveny, je ako od Jeziska 😉 ale s bielym som sa lucila s tazkym srdcom,bol to moj vysnivany 😀 mne tie na bgb cam vadi, ze je taky nizky, ja som sice trosku prcek, ale mm nie..ja som mala uplne prvy kocik brio go, po praktickej stranke je fantasticky, ale doplnky a moznosti ladit su, ako z doby kamennej!!! 😀

lia
20. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a ved preto sa mi lubi cerveny,ze je ako od jeziska 😉 😀

e.l.i.e.n.k.a
20. jan 2012

@lia cervena je fantasticka, ale biela je moja srdcovka 😉 ktory kocik zatial u teba vyhrava?

lia
20. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a aj ja milujem bielu a dost uvazujem kvoli tomu nad bgb,ale aj stokke by som chcela 😅
myslela som,ze maleho mozem dat od narodenia do bee +,ale asi to nepojde ,ten cocoon je taky fleesovy,v tom by zhorel v juni alebo v lete

lia
20. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a ale winter je krajsi cerveny 😉

lia
20. jan 2012

viete mi babule poradit kde zozeniem off white cocoon do bee +?dakujem za odpoved

tanija133
21. jan 2012

@lia co som pozerala aj na origo stranke, maju k dispozicii iba snad...biely asi ani nevyrabaju... nejde mi pridat link..ale sand tam je....

kilian
21. jan 2012

@lia neviem,ale ja by som novorodenca do bee+ nedala ani s tym cocoonom.je to predsa len buggy...

tanija133
21. jan 2012

@lia a hlavne ten cocoon je strasne malicky....je to fakt iba na chvilku...

lia
21. jan 2012

@tanija133 dakujem tani,ono to vyzera na obrazku take pevne,ale to je take nic,vcera som to bola pozriet nazivo a neviem fakt,ci to je vhodne.kamoska v tom mala malu od narodenia 😅
@tanija133 o velkost by neslo,my sa dostaneme von asi v aprili,alebo niekedy na konci marca a chcela som to len na chvilku,len co potom 😒
skoda

ivett
21. jan 2012
gejba27
21. jan 2012

Holky prosím Vás chtěla jsem se zeptat. Bee + jsem kupovala s tím že s ním hlavne budeme jezdit jaro, leto atd. ale manzel porad chce s nim jezdit uz ted, ale ja mam strach že nás 10-ti mes. syn tam nebude tak chraneny jak bude fucet nebo dost snezit jak ve sportaku. A tak jsem se chtela zeptat, jezdite s Bee+ normal ven v zime za jekohokoliv pocasi? Snad se neptam jak uplný blb 🙂